Edirne

Telefon

+902129700545

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz alacağınız Gine vizesi için gerekli bilgileri sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında yapacağınız vize başvurusu için gereken güncel bilgileri belirlenen başlıklar halinde sayfamızda sizler için topladık. Sayfamızı inceleyerek merak ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri buradan alabilirsiniz. Edineceğiniz bilgiler 2019 yılına ait olup güncel vize bilgilerini içermektedir.

Edirne Vize Merkezi şubesi olarak Havsa, Süloğlu, Meriç, Enez, İpsala, Merkez, Lalapaşa, Keşan, Uzunköprü ilçelerimiz ve Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale illerimizden yapacağınız Gine vize başvurunuz için kapsamlı bilgi almak için Edirne Şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımızdan konu hakkında yardımcı olabilmelerini isteyebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - Edirne

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize işlemleriniz için sahip olduğunuz pasaport türüne göre farklılık gösteren işlemleri bu başlık altında sizlere sunacağız. Bordo, Gri ve Yeşil pasaporta sahip yolcularımızın seyahatleri öncesinden vize almaları gerekli görülen bir durumdur. Siyah pasaporta sahip olan ziyaretçilerimiz ise 90 günü aşmayan süre zarfında olan seyahatler için vize almaları gerekli görülen bir durum değildir. Bordo, Gri ve Yeşil pasaporta sahip yolcularımızın vize işlemlerini tamamlamak için Edirne'deki şubemizi ziyaret etmemelerini bekleriz.

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Edirne

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alma işleminizi tamamlarken seyahat etme nedeninizi belirleyip, belirlediğiniz tercih yönünde işlemelerinizi devam ettirmeniz gerekmektedir. Seyahat etme nedeninizi belirtirken çok dikkatli bir şekilde tercih yapmanız gerekmektedir. Dikkatli bir tercih yapmanızdaki istemimiz hazırlayacağınız belgeler ile vize alım işlemi seçtiğiniz kategoriye göre yapıldığı içindir. Bu seçimi yapmanız için sizlere belirli kategorileri sunacağız. Belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda sizlere seçime sunulan kategorilerden birini seçme konusunda kararsız kaldıysanız ya da vize alım işlemi için seyahat nedeninize uygunluk getiren bir gerekçe olmadığını düşünüyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (850) 460 15 45 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olmak istediğiniz vizenin süreçlerinde gerçekleşen işlemeleri bu başlık altında sizlere adımlar halinde sunacağız. Adımları takip ederek konu hakkında gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında sizlere sunduğumuz seyahate uygunluk getiren vize çeşitlerinden birini seçerek bu doğrultuda belgeler hazırlanılmanızı sizlerden talep ederiz. Sizlerden istenilen belgeleri düzgün ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızı ister ve ofisimize iletmenizi temenni ederiz. Bizlere iletmiş olduğunuz belgeleri dikkatli bir şekilde incelemeye alıp, yanlış veya eksik evrak olduğu durumda sizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçerek çıkan sorunu düzletmenizde gereken tüm yardımı sağlarız. Bu adımı da eksiksiz bir şekilde hazırladıktan sonra diğer adıma geçebilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere ilettiğiniz belgelerin ardından konsolosluğun vereceği olumlu/olumsuz kararın aşamasına geçilir. Bu süresi belli olmayan bekleme esnasında konsolosluk bu gibi durumlarda işlemlerinize ek olarak sizlerden ek evrak talebinde bulanabilir. Bu konuda sizlere gereken yardımı yaparak kolaylıkla istenilen işlemi gerçekleştirebiliriz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, sahip olacağınız vize için belirlenen vize ücretini muhakkak ödemeniz gerekmektedir. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti belirlenen kategori ve sorunlardan dolayı farklı fiyatlar tarifeleri ile sonuçlanabilmektedir. İşlemelerinizin olumlu olarak geçerlilik kazanması için sizlerden istenilen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz ardından sonuç durumu olumsuz olarak bildirilirse ödediğiniz vize ücreti geri ödenmeyeceğini üzülerek belirtmek isteriz. Vize ücreti hakkında daha kapsamlı bilgi almayı tercih edecek olursanız donanımlı uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Edirne

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, belirlenen bu başlık altında ise sizlere sunacağımız bilgiler vize işlemelerinizin gerçekleşmesi kabul görülmesi durumunda vizenizin kaç günde sonuçlanacağı dair bilgilerini içermektedir. Yaptığınız vize başvurusunun konsolosluk onayı Gine Ankara Büyükelçiliğinden sonuçlandığı için bu süreye ek bir süre daha yansımaktadır. Yaklaşık olarak 8-10 iş gününe kadar sonuç veren bir vize çıkış işlemi vardır. Konsolosluğun ek olarak istediği işlemeler, ülkenin siyasal ve ekonomik durumu, resmî tatillerde kapalı olan konsolosluk bu süreyi normal çıkış süresinden uzatabilen nedenler arasındadır.

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir? - Edirne

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine vizesine sahibi olmak için işlem yapacağınız pasaportunuzun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Eski tip lacivert pasaport ile işlemlerinizin kabul görülmeyeceğini belirtmek isteriz. Gelen vize onayı dahilinde ülkeye yapacağınız seyahat sırasında konaklama yaptığınız ülkedeki gereken seyahat kurallarına uymak zorundasınızdır. Aksi taktirde alacağınız başka bir vize işlemlerinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ülke seyahati öncesinden mutlaka Sarıhumma aşısı yapmanız gereken bir sağlık kuralıdır.

Ülke seyahati için Sigorta döküm belgesi, 3 ay düzenli olarak yatırılan maaş bordrosunu ve banka hesap dökümündeki yeterli miktardaki tutar gibi bilgileri de hazırlayacağınız belgelere eklemeniz gerektiğini belirtiriz. Eğer başvuru sahiplerinin yaşı 18 altında ise vize işlemeleri için ebeveyn dahilinde belge hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini ve bunun zorunlu olduğunu belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu yaparken seyahatinize en az 15 günden öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı ve işlemlerinize hızlı bir şekilde başlamanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için sahip olmak istediğiniz vizenin genel bilgilerini bizlerden edinmeyi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belirlenen konulara ek olarak daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, ya da merak ettiğiniz vize işlemleri hakkındaki bilgileri daha kapsamlı almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp