İzmir

Telefon

+902129700545

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz sahip olmak istediğiniz Gine vizesi için gerekli bilgileri ve işlemleri sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında yapacağınız Gine vize başvurusu için gereken bilgileri belirli başlıkla altında sizler için sayfamızda topladık. Sayfamızı takip ederek ihtiyaç duyduğunuz bilgileri buradan bulabilirsiniz. Sahip olacağınız bilgiler güncel vize bilgilerini içerdiğini ve güncel vize işlemlerini kapsamaktadır.

İzmir Vize Merkezi Şubesi olarak sizlere, Selçuk, Kemalpaşa, Tire, Foça, Kınık, Dikili, Karşıyaka, Torbalı, Beydağ, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Bergama, Bornova, Menemen, Narlıdere, Çiğli, Gaziemir, Aliağa, Seferihisar, Urla, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Buca , Kiraz, Konak, Menderes, Ödemiş ve Çeşme ilçelerimiz başta olmak üzere Muğla, Aydın, Manisa, Uşak gibi çevre illerden yapılacak olan Gine Vize işlemleri için hizmet etmekteyiz.

İzmir ili ve çevre illerden yapılacak olan Gine vizesi için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bu konuda uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Sizlere il ve çevre illerden yapılacak olan Gine vizesi hakkında daha kapsamlı ilgi sunulacaktır. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olmak istediğiniz vize için işlemlerinizin gereklilik durumunu belirleyen pasaport türünüze göre farklılık gösteren durumları bu başlık altında sizlere sunacağız. Gine vizesi almakla yükümlü olan kişilerin pasaport türleri; Bordo, Gri ve Yeşil renkteki pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıdır. Siyah pasaporta sahip olan ziyaretçilerimiz ise yapacakları seyahatin 90 günü aşmaması koşuluyla vize almaları gereli görülmemektedir. Bordo, Gri ve Yeşil pasaporta sahip yolcularımızın Gine vize işlemlerini başlatmak için İzmir'deki şubemizi ziyaret etmemelerini bekleriz.

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alma işleminizi gerçekleştirirken seyahat etme nedeninizi belirleyerek işlem yapmanız gerekmektedir. Vize işlemlerinizi yaparken çok dikkatli olmanızı ve tercihinizi seyahat amacınıza göre yapmanız gerekmektedir. Bu seçimi yapmanız için sizlere belirli kategorileri sunacağız. Belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda sizlere sunulan kategorilerden birini tercih etme konusunda kararsız kaldıysanız ya da vize alım işlemi için seyahat gerekçenize göre uygun bir kategori olmadığını varsayıyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olacağınız vizenin süreçlerinde gerçekleşen işlemeleri bu başlık altında sizlere adım adım sunacağız. Adımları takip ederek konu hakkında gerekli bilgiler için buradan bilgi alabilirsiniz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında sizlere sunulan seyahatinize uygun bir kategoriyi tıklayarak işlemlerinize uygun belgeleri hazırlanılmanızı sizlerden talep ederiz. Sizlerden istenilen belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanız gerektiğini bildiririz. Hazırladığınız belgeleri ofisimize iletmenizi talep ederiz. Bizlere ilettiğiniz belgeleri dikkatli bir şekilde incelemeye alıp, eksik veya yanlış hazırlanış belge olduğu durumda sizlerle iletişime geçilerek çıkan sorunu düzletmenizde gereken yardımı sağlarız. Bu adımı da eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırladıktan sonra diğer adıma geçerek işlem tamamlanır.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere ilettiğiniz evraklar bizler tarafından dikkatli bir şeklide incelenip konsolosluğa iletilir. Ardından konsolosluğun vereceği olumlu/olumsuz karar için bekleme aşamasına geçilir. Bu bekleme süresince konsolosluk işlemlerinizin onayı için ek olarak sizlerden ek evrak ve belge isteminde bulanabilir. Bu konu hakkında sizlere gereken yardımı sağlayıp istenilen işlemi gerçekleştirmenizde yardımcı oluruz. İstenilen işlem gerçekleştirildiği taktirde pasaportunuzu hazırlayıp sizlerin belirttiği adrese teslim edebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek pasaportunuzu buradan da alabilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, işlemler ardından sahip olmak istediğiniz vize için belirlenen vize ücretini ödemeniz gerekli bir istemdir. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti seçtiğiniz kategori ya da ülkede konaklayacağınız süre gibi nedenlerden dolayı farklı fiyatlar ile sonuçlanabilmektedir. İşlemelerinize geçerlilik sağlanması için sizlerden talep edilen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz ardından sonuç bildirimi olumsuz olarak bildirilirse ödediğiniz vize ücreti geri tahsil edilmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize ücreti hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında ise sizlere sunacağımız bilgiler vize işlemelerinizin gerçekleşmesi kabul görüldüğü taktirde vizenizin kaç günde sonuçlanacağa dair bilgilerini içermektedir. Yaptığınız vize başvurusunun konsolosluk onayı Gine Ankara Büyükelçiliğinden sonuçlandığı için bu süreye ek bir süre daha eklenilerek işlem yapıldığını belirtmek isteriz. Yaklaşık olarak 8-10 iş gününe kadar sonuç veren bir vize sonuçlanma süreci vardır. Konsolosluğun ek olarak istediği belgeler için geçen zaman, ülkenin politik ve ekonomik durumu, resmi tatiller bu süreyi normal çıkış süresinden daha geç bir süreye çıkarabilen nedenler arasındadır.

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize sahibi olmak için işlem yapacağınız pasaportunuzun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat edip, eski tür lacivert pasaport ile işlem yapılmayacağını belirtmek isteriz. Konsolosluğun verdiği vize onayı dahilinde ülkeye yapacağınız seyahat sırasında konaklama yaptığınız ülkedeki seyahat etme kurallarına uymak zorundasınızdır. Aksi taktirde alacağınız başka bir vize için yapacağınız işlemlerinizde çeşitli nedenler ile karşılaşabilirsiniz. Ülke seyahati öncesi Sarıhumma aşısı yapmanız gereken bir sağlıklı seyahat gerekçesidir. Ülke seyahati için Sigorta döküm belgesi, en az 3 aylık düzenli olarak yatırılan maaş bordrosunu ve banka hesap dökümündeki yeterli miktardaki birikim gibi bilgileri de hazırlayacağınız belgelere eklemeniz gerektiğini belirtiriz. Eğer başvuru yapacak bireylerin yaşı 18 altında ise vize işlemelerini gerçekleştirmek için ebeveyn dahilinde belge hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmalarının zorunlu olduğunu belirtip, aksi taktirde işlemlerinizin onaylanmayacağını belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu yaparken seyahatinize en az 15 günden öncesinden vize başvurusunda bulunmanızı ve vize işlemlerinize başlamanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için sahip olmak istediğiniz vizenin genel ve güncel bilgilerini bizlerden edinmeyi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belirlenen konulara ek olarak daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, ya da merak ettiğiniz vize işlemleri hakkındaki bilgileri daha kapsamlı olarak sahip istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp