Çorlu

Telefon

+902129700545

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapmak istediğiniz Gine seyahatiniz için ve vize işlemlerini içeren sayfamıza hoş geldiniz.

Sizler için hazırladığımız bilgiler 2019 yılının güncel vize işlemleri için gerekli görülen işlemleri kapsamaktadır. Başlıklar halinde sunacağımız bilgileri takip ederek merak ettiğiniz konular hakkında fikir sahibi olabilir ve vizenizin çıkışı hakkındaki bilgileri belirlenen başlıklar altında bulabilirsiniz.

Çorlu Vize Merkez şubesi olarak, Tekirdağ, Çanakkale ve Kocaeli gibi çevre illerden yapılacak olan Gine vize başvurunuz için sizlere hizmet sunuyoruz.

Çorlu ilçesi ve çevre illerden yapılacak olan vize başvurunuz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz çalışan uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - Çorlu

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz. Bu başlık altında sizlere sunacağımız bilgiler işlem yapacağınız pasaport türüne göre farlılık gösteren işlemleri içermektedir. Gine vizesini almakla mükellef olan kişilerin pasaport türleri; Kırmızı, Yeşil ve Gri renkteki pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları. Siyah pasaporta sahip olan ziyaretçilerimiz 90 gün içerisinde olan süre zarfı boyunca gerçekleştirilecek seyahatler için vize almaları gerekli görülen bir durum değildir.

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Çorlu

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alma işleminizi gerçekleştirirken seyahat etme amacını belirleyip bu yönde işlemelerinizi devam ettirmeniz gerekmektedir. Seyahat etme nedeninizi belirtirken dikkat ederek tercih yapmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Vize işlemlerinizi yaparken dikkatli olmanız ve tercihi bu yönde yapmanız gerekmektedir. Bunun için sizlere belirli kategorileri sunacağız. Belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda sizlere sunulan kategorilerden birini seçmekte kararsız kaldıysanız ya da vize alım işlemi için seyahat gerekçenize uygun bir kategori olmadığını düşünüyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çorlu

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, alacağınız vizenin süreçlerini bu başlık altında sizlere sunacağız. Adımları inceleyerek gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında sizlere sunulan seyahate uygunluk getiren vize çeşitlerinden birini seçerek bu yönde evrak hazırlanılması talep edilir. Sizlerden istenilen evrakları doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızı ister ve ofisimize iletmenizi talep ederiz. Bizlere ilettiğiniz evrakları incelemeye alıp, yanlış veya eksik evrak olduğu durumda sizlerle iletişime geçeriz ve çıkan sorunu çözmenizde gereken yardımı sağlarız. Bu adımı da eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra diğer adıma geçilir.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere ilettiğiniz evraklar ardından konsolosluğun vereceği olumlu karar aşamasına geçeriz. Bu bekleme aşamasında konsolosluk işlemleriniz için sizlerden ek evrak talebinde bulanabilir. Bu konuda a sizlere gereken yardımı sağlayarak istenilen işlemi gerçekleştirebiliriz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, alacağınız vize için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti çeşitli nedenlerden dolayı farklı fiyatlar ile sonuçlanabilmektedir. İşlemelerinizin geçerlilik kazanması için sizlerden talep edilen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz ardından sonuç durumunuz olumsuz olduğu halde ödediğiniz vize ücreti geri ödenmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize ücreti hakkında daha kapsamlı bilgi almayı tercih ederseniz uzman çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Çorlu

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında sizlere sunacağımız bilgiler vize işlemeleriniz gerçekleşmesi taktirde kaç günde sonuçlanacağı bilgilerini içermektedir. Yaptığınız vize başvurusunun konsolosluk onayı Ankara Büyükelçiliğinden sonuçlandığı için bu süreye ek bir süre daha eklenir. Yaklaşık olarak 8-10 gün içerisinde vize başvurunuz sonuçlanmaktadır.

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir?

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize sahibi olmak için işlem yapacağınız pasaportun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat etmelisiniz. Pasaportunuz eski lacivert pasaport ise işlemelerinizin onaylanmayacağını belirtmek isteriz.Aldığınız vize onayı dahilinde ülkeye yapacağınız seyahat sırasında bulunduğunuz ülkedeki kurallara uymak zorundasınızdır. Aksi taktirde diğer vize işlemlerinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ülke seyahati öncesi Sarıhumma aşısı yapmanız gereken bir kuraldır. Ülke seyahati için Sgk döküm belgesi, 3 aylık maaş bordrosunu ve banka hesap dökümü gibi bilgileri de eklemeniz gerektiğini belirtiriz. Eğer başvuru yapacak bireyler 18 yaş altında ise vize işlemeleri için ebeveyn dahilinde belge hazırlanması ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu yaparken seyahatinize 15 günden öncesinden işlemlerinizi başlamanızı bildiririz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için alacağız vizenin genel bilgilerini bizlerden edinmeyi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belirlenen konulara ek olarak daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Uzmanlarımızı ++90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp