İstanbul

Telefon

+902129700545

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz alacağınız Gine vizesi için gerekli bilgileri sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında yapacağınız vize başvurusu için gereken bilgileri belirli başlıkla altında topladık. Sayfamızı takip ederek ihtiyaç duyduğunuz bilgileri buradan alabilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler 2019 yılına ait olup güncel vize bilgilerini içerdiğini belirmek isteriz.

İstanbul şubesi olarak Beşiktaş, Kadıköy, Zeytinburnu, Sancaktepe, Beylikdüzü, Güngören, Adalar, Arnavutköy, Pendik, Esenyurt, Ataşehir, Bağcılar, Avcılar, Bakırköy, Esenler, Başakşehir, Fatih, Çekmeköy, Bayrampaşa, Şişli, Beyoğlu, Kartal, Kağıthane, Beykoz, Sarıyer, Çatalca, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Maltepe, Silivri, Eyüp, Sultanbeyli, Bahçelievler, Sultangazi, Şile, Büyükçekmece, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerimiz başta olmak üzere Kocaeli, Sakarya, Yalova gibi komşu ilçelerimizden Gine vizesi alınabilmesi için siz değerli ziyaretçilerimize imkân sağlıyoruz.

İl ve çevre illerden yapılacak olan Gine Vize başvurusu hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz. Uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - İstanbul

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize işlemleriniz için sahip olduğunuz pasaport türüne göre farklılık gösteren işlemleri bu başlık altında sizlere sunacağız. Gine vizesi almakla sorumlu olan kişilerin pasaport türleri; Bordo, Gri ve Yeşil renkteki pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları. Siyah pasaporta sahip olan ziyaretçilerimiz 90 günü aşmayan süre zarfında olan seyahatler için vize almaları gereken bir durum değildir. Bordo, Gri ve Yeşil pasaporta sahip yolcularımızın vize işlemlerini tamamlamak için İstanbul’daki şubemizi ziyaret etmemelerini bekleriz.

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - İstanbul

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alma işleminizi gerçekleştirirken seyahat etme nedeninizi belirleyip bu yönde işlemelerinizi devam ettirmeniz gerekmektedir. Seyahat etme nedeninizi belirtirken çok dikkatli bir şekilde seçim yapmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Vize işlemlerinizi yaparken dikkatli olmanız ve tercihi bu yönde yapmanız gerekmektedir. Bu seçimi yapmanız için sizlere belirli kategorileri sunacağız. Belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda sizlere sunulan kategorilerden birini seçme konusunda kararsız kaldıysanız ya da vize alım işlemi için seyahat gerekçenize uygunluk getiren bir kategori olmadığını düşünüyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, alacağınız vizenin süreçlerinde gerçekleşen işlemeleri bu başlık altında sizlere sunacağız. Adımları takip ederek konu hakkında gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında sizlere sunulan seyahate uygunluk getiren vize çeşitlerinden birini seçerek bu yönde belgeler hazırlanılmanızı sizlerden talep ederiz. Sizlerden istenilen belgeleri düzgün ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızı ister ve ofisimize iletmenizi isteriz. Bizlere ilettiğiniz belgeleri dikkatli bir şekilde incelemeye alıp, yanlış veya eksik evrak olduğu durumda sizlerle iletişime geçerek çıkan sorunu düzletmenizde gereken yardımı sağlarız. Bu adımı da eksiksiz bir şekilde hazırladıktan sonra diğer adıma geçilir.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere ilettiğiniz belgeler ardından konsolosluğun vereceği olumlu/olumsuz karar aşamasına geçeriz. Bu bekleme esnasında konsolosluk işlemlerinize ek olarak sizlerden ek evrak talebinde bulanabilir. Bu konuda sizlere gereken yardımı yaparak istenilen işlemi gerçekleştirebiliriz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, sahip olacağınız vize için belirlenen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti çeşitli nedenlerden dolayı farklı fiyatlar tarifeleri ile sonuçlanabilmektedir. İşlemelerinizin geçerlilik kazanması için sizlerden istenilen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz ardından sonuç durumu olumsuz olarak bildirilirse ödediğiniz vize ücreti geri ödenmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize ücreti hakkında daha kapsamlı bilgi almayı tercih ederseniz uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - İstanbul

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında ise sizlere sunacağımız bilgiler vize işlemelerinizin gerçekleşmesi kabul görüldüğü durumda vizenizin kaç günde sonuçlanacağı dair bilgilerini içermektedir. Yaptığınız vize başvurusunun konsolosluk onayı Gine Ankara Büyükelçiliğinden sonuçlandığı için bu süreye ek bir süre daha eklenir. Yaklaşık olarak 8-10 işgününe kadar sonuç veren bir vize süreci vardır. Konsolosluğun ek olarak istediği işlemeler, ülkenin politik ve ekonomik durumu, resmi tatiller bu süreyi normal çıkış süresinden uzatabilen nedenler arasındadır.

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir? - İstanbul

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize sahibi olmak için işlem yapacağınız pasaportun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat edip, eski tip lacivert pasaport ile işlem yapılmayacağını belirmek isteriz. Aldığınız vize onayı dahilinde ülkeye yapacağınız seyahat sırasında konaklama yaptığınız ülkedeki seyahat kurallarına uymak zorundasınızdır. Aksi taktirde alacağınız diğer vize işlemlerinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ülke seyahati öncesi Sarıhumma aşısı yapmanız gereken bir sağlık kuralıdır. Ülke seyahati için Sgk döküm belgesi, 3 aylık düzenli olarak yatırılan maaş bordrosunu ve banka hesap dökümü gibi bilgileri de hazırlayacağınız belgelere eklemeniz gerektiğini belirtiriz. Eğer başvuru yapacak bireylerin yaşı 18 altında ise vize işlemeleri için ebeveyn dahilinde belge hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu yaparken seyahatinize en az 15 günden öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı ve işlemlerinizi başlamanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için sahip olacağınız vizenin genel bilgilerini bizlerden almayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belirlenen konulara ek olarak daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız, ya da merak ettiğiniz vize işlemleri hakkındaki bilgileri daha ayrıntılı almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp