Konya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 43 89

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@vizemerkezi.com

Gine Vize Merkezi, Konya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine vizesinin alımı hakkında merak ettiğiniz bilgileri derlediğimiz sayfamıza hoş geldiniz. 
Sayfanın devamında 2019 yılı güncel vize işlemeleri hakkında gerekli bilgileri sizlere sunacağız. 
Konya şubesi olarak Emirgazi, Güneysınır, Altınekin, Beyşehir, Taşkent, Ahırlı, Kadınhanı, Halkapınar, Derbent, Karapınar, Hadim, Bozkır, Cihanbeyli, Akören, Derebucak, Yunak, Çeltik, Karatay, Doğanhisar, Hüyük, Akşehir, Ilgın, Kulu, Seydişehir, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Tuzlukçu, Çumra, Yalıhüyük ilçelerimiz ve Aksaray, Niğde, Afyon gibi çevre illerden yapacağınız Gine vize başvuruları için sizlere bilgi almanız konusunda olana sağlanıyoruz. Çevre iller ve ilçelerden yapılacak olan Gine vize başvurunuz için daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 332 225 43 89 numaralı telefondan arayabilir ya da konya@vizemerkezi.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - Konya 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz. Bu başlık altında sizlere sunacağımız bilgiler işlem yapacağınız pasaport türüne göre farlılık gösteren işlemlerinin geçerliliğini içermektedir. Gine vizesini almakla mükellef olan kişilerin pasaport türleri şöyledir; Bordo, Yeşil ve Gri renkteki pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları. Bunun dışında Siyah pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarımızın 90 gün içerisinde olan süre zarfı boyunca gerçekleştirilecek seyahatler için vize almaları gerekli görülen bir durum değildir.

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Konya 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alma işleminizi gerçekleştirirken seyahat etme gerekçenizi belirleyip bu yönde işlemelerinizi devam edip bu seçime göre belge hazırlamanız gerekmektedir. Seyahat etme amacınızı belirtirken çok dikkat ederek tercih yapmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Vize işlemlerinizdeki belgeleri bu yönde hazırlayacağınız için seçim yaparken dikkatli olmanız ve tercihi bu yönde yapmanız gerekmektedir. Bunun için sizlere belirli kategorileri sunacağız. Belirlenen kategoriler şöyledir:
Yukarıda sizler için seçime sunulan kategorilerden birini seçmekte kararsız kaldıysanız ya da vize alım işlemi için seyahat gerekçenize uygun bir nedene yönelik kategori olmadığını düşünüyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 332 225 43 89 numaralı telefondan arayabilir ya da konya@vizemerkezi.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, alacağınız Gine vizenin işlem süreçlerini bu başlık altında sizlere sunacağız. Sizlere sunulan adımları inceleyerek gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. 
  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında sizlere sunulan kategorilerden seyahate uygunluk getiren vize çeşitlerinden birini seçerek bu yönde evrak hazırlanılması talep edilir. Sizlerden istenilen evrakları doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızı talep eder ve Konya'daki ofisimize iletmenizi talep ederiz. Sizlerden istenilen ve bizlere ilettiğiniz evrakları incelemeye alıp, yanlış veya eksik evrak olduğu durumda sizlerle iletişime geçeriz ve çıkan sorunu çözmenizde gereken yardımı sağlarız. Bu adımı da sorunsuz bir şekilde yaptıktan sonra diğer adıma geçilir.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere ilettiğiniz evrakların incelenmesi sonrasında konsolosluğun alacağı olumlu karar aşamasına geçeriz. Bu bekleme aşamasında konsolosluk işlemleriniz için sizlerden ek evrak dosya talebinde bulanabilir. Bu istenilen ev işlem konusunda sizlere gereken yardımı sağlayarak istenilen işlemi gerçekleştirebiliriz. Bu işlem ardından uzman çalışan saha ekibimiz pasaportunuzu hızlı bir şekilde hazırlayıp sizlerin ulaştırmasını istediğiniz adrese teslim edebilir ya da sizler ofisimizi ziyaret ederek paspartunuzu buradan da alabilirsiniz. Ulaştırma işlemi olması için bir sonraki adımdaki işlemi yapmakla mükellefsiniz. 
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, alacağınız vize için belirlenen ücreti ödemekte mükellefisiniz. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti belirli ve çeşitli nedenlerden dolayı farklı fiyatlar ile sonuçlanabilmektedir. İşlemelerinizin geçerlilik kazanması ve işlemlerinizin yapılması için sizlerden talep edilen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz ardından sonuç durumunuz olumsuz olduğu bizlere bildirildiği taktirde vize ücreti geri ödenmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize ücreti hakkında daha kapsamlı bilgi almayı tercih ederseniz uzman çalışan saha ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 332 225 43 89 numaralı telefondan arayabilir ya da konya@vizemerkezi.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Konya 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında sizlere sunacağımız bilgiler Gine vize alımı durumunda işlemeleriniz için onay verildiği taktirde vizenizin kaç günde sonuçlanacağı bilgilerini içermektedir. Yaptığınız vize başvurusunun konsolosluk onayı Ankara Büyükelçiliğinden sonuçlanacağı için bu beklenen süreye ek bir süre daha eklenir. Normal koşullar altında yaklaşık olarak 8-10 gün içerisinde vize başvurunuz sonuçlanmaktadır. Fakat seyahat edeceğiniz ülkedeki politik ve ekonomik surumlar, ülkenin resmî tatilleri bu beklenen süreyi uzatabilen nedenler arasındadır. 

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir? - Konya 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine seyahatiniz için vize sahibi olmanızla ilgili yapılan işlemlerin geçerlilik kazanması için sahip oluğunuz pasaportun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat etmelisiniz. Pasaportunuz eski türdeki kullanılan lacivert pasaport ise işlemelerinizin onaylanmayacağını belirtmek isteriz. Aldığınız vize onayı dahilinde ülkeye gerçekleştirecek olduğunuz seyahat sırasında konaklama yapacağınız ülkedeki seyahat kurallara uymak zorundasınızdır. Aksi taktirde sahip olmak istediğiniz diğer vizeler için işlemlerinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ülke seyahati öncesi mutlaka Sarıhumma aşısı yapmanız gereken ülkenin belirlediği bir sağlık kuraldır. Ülke seyahati için Sigorta döküm belgesi, 3 aylık maaş bordrosunu ve banka hesap dökümü gibi bilgileri de sizlerden talep ettiğimiz belgelere eklemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Eğer başvuru yapacak kişilerin yaşı 18 yaş altında ise vize işlemeleri için ebeveyn onayında belge hazırlanması ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu yaparken seyahatinize en az 15 günden öncesinden herhangi bir aksi sorunla karşılaşmamanız için başvuru yapmanız ve işlemlerinize başlamanızı bildiririz. 
Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için alacağız vizenin genel ve güncel bilgilerini sizlere sunduğumuz sayfamızdan almayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belirlenen konuların yanında vize işlemleriniz için ek olarak daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Uzmanlarımızı +90 332 225 43 89 numaralı telefondan arayabilir ya da konya@vizemerkezi.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.
Vize Merkezi Personel

Gine ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz