Çanakkale

Telefon

+902129700545

Gine Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Çanakkale Gine Vize Merkezi olarak ülkemizden Gine’ye seyahat edecek yolcularımız için hazırlamış olduğumuz Gine Vize sayfasına hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Gine Vize başvuru süreçlerine, vize türlerine ve vize türleri için gerekli evrak listelerine, vize başvurularının sonuçlanma sürelerine ve Gine Vizesi ile alakalı birçok bilgiye erişebileceksiniz. 

Gökçeada, Gelibolu, Biga, Bayramiç, Eceabat, Çan, Bozcaada, Ezine, Lapseki, Ayvacık, Yenice gibi Çanakkale’nin çevre ilçeleri ve tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz  Gine Vize başvuruları için Çanakkale Gine Vize Merkezi olarak çözüm odaklı ve profesyonel bir vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Vize uzmanlarımız rehberliğinde sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek için Gine Vize Çanakkale şubemize [email protected] adresi üzerinden e-posta atarak bilgilendirme maili talep edebilir ya da +90 (212) 970 05 45 numaralı telefonu tuşlayarak danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Ülkemizden Gine’ye seyahat edecek olan vatandaşlarımız için sahip oldukları pasaport türüne göre vize uygulaması mevcuttur. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaportuna sahip olan vatandaşlarımız seyahatleri öncesinde vize başvurusunda bulunmak zorundadırlar. Ancak Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi olan Türkiye Vatandaşlarının  90 günü aşmayan Gine seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. 

Gerçekleşecek olan Gine Vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca Gine dış temsilciliklerinde bulunmaktadır. Ülkemiz sınırları içerisinde iki adet Gine dış temsilciliği bulunmaktadır.

Fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle gerçekleşecek başvuruları Ankara Büyükelçiliği kabul etmektedir. Çanakkale Gine Vize Merkezi olarak sizler adına gerçekleştirmekte olduğumuz vize danışmanlık süreci içerisinde Gine Vize başvurularınız için bizzat konsolosluklarda bulunmanıza gerek yoktur. Akredite edilmiş olan kurumumuz aracılığı ile hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan vize başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz.

Gana Vize Türleri - Çanakkale

Gerçekleştirecek olduğunuz Gine seyahatinin gerekçesi başvuru yapmanız gereken vize türünü belirlemektedir. Seyahatin gerekçesine ve süresine göre belirlenmiş olan vize başvuru türü için gerekli evrak listeleri farklılık gösterebilmektedir. Seyahat planlamanızı yaparken ofisimizi ziyaret ederek uzmanlarımızdan rehberlik talep edebilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan vize türleri sayfalarını inceleyebilir ve gerekli evrak listeleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Gine Vize Türleri;

Yukarıda belirtilen vize türleri sayfaları içerisinde seyahatinize uygun olan vize türünün yer almadığını düşünüyorsanız eğer Gine Vize Çanakkale şubemizi +90 (850) 241 12 19 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta atarak danışmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Gine Vizesi Nasıl Alınır? - Çanakkale

Gine vize başvurularında dikkat etmeniz gereken birkaç önemli detay vardır bu önemli detaylardan biri banka hesabınızda yeterli bir miktar para bulunmasıdır. Ayrıca Gine vize başvurularında başvuru yapan bireyin mesleği de oldukça önemlidir başvuru yapan bireyden mesleki dokümanları ayrıntılı bir şekilde istenir ve bir şirkette çalışıyor ise şirket belgeleri de ek olarak istenmektedir. Bununla birlikte Gine ülke olarak bulaşıcı hastalıkların oldukça yaygın olduğu bir ülkedir. Ülkeye giriş yapacak bireylerden seyahatlerinden en az 10 gün önce sarıhumma aşısı yaptırması talep edilmektedir bunun yanında AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşıda birey aşı yaptırmış olmalıdır. Gine vize başvurunuz için, yapmanız gerekenleri sizler için dört başlık altında toparladık ve aşağıda sizlere sunduk.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gerçekleştirecek olduğunuz Gine seyahati için yapılacak olan vize başvurusunda gerekli olan evraklar öncelikli olarak seyahat sebebinize daha sonra ise mesleki durumunuza göre değişim göstermektedir. Ülkeye seyahatiniz için belirtilen durumlar dahilinde hazırlamanız gereken belgeleri belirtilen numaralardan ya da size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımız aracılığı ile detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için istenilen, gerekli olan belgeleri hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Başvuru için gerekli olan belgeler hazır olduğu takdirde dilerseniz Gine Vize Çanakkale şubemize kargo yolu ile ulaştırabilir dilerseniz de size en yakın şubemize gelerek uzman ekip arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığı anda ise uzman ekip arkadaşlarımız tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilir ve başvurunuz için eksiksizce hazır hale getirilir. Onayınız doğrultusunda Gine vize başvurunuz yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Seyahatinizin gerekçesi başvuru yapılacak olan vize türünü belirlemek ile birlikte başvuru ücretini de belirlemektedir. Gine Vize başvurusu için belirlenmiş olan ücreti vize uzmanlarımız ile +90 (212) 970 05 45 numaralı telefonu tuşlayarak iletişime geçerek öğrenebilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunarak öğrenebilirsiniz. 
  • Başvuru Dosyalarının Konsolosluğa Sunumu: Gine vize başvuruları için akredite edilmiş olan Çanakkale Gine Vize Merkezi ve diğer Vize Merkezi şubelerimizden danışmanlık hizmeti alan kişilerin bizzat konsolosluklara gitmelerine gerek yoktur. Uzman ekip arkadaşlarımız evraklarınızı en erken tarih içerisinde konsolosluğa iletecek ve her aşamada sizleri bilgilendireceklerdir.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize uzmanlarımız, Gine seyahatiniz için vize başvurusunda bulunduğunuz andan itibaren tüm süreci düzenli olarak kontrol ederler. Gine Vize başvurunuz konsolosluk tarafından değerlendirilip onaylandıktan sonra uzmanlarımız pasaportunuzu konsolosluktan teslim alacak ve sizlere ulaşmasını sağlayacaktır.

Gine Vize Başvuruları Kaç Günde Sonuçlanır? - Çanakkale

Gine vize başvurunuzun Gine’ye gidiş nedeninize, Ankara Gine Büyükelçiliğinin yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak değişebilir. Vizeniz belirtilen tarihten birkaç gün önce çıkabilir ya da belirtilen tarihten birkaç gün sonrasında çıkabilir. Gine vize çıkış süresi tüm vizeler için 8 ila 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Vize çıkış süreleri hakkında daha detaylı bilgi almak için danışman arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, daha detaylı bilgi ve vize başvurunuz hakkında aklındaki soruların cevabı için Gine Vize Çanakkale şubesinde çalışmakta olan vize uzmanlarımıza ulaşmak istiyorsanız +90 (212) 970 05 45 numaralı telefonu arayarak ya da [email protected] adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz. 

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp