Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 45

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

Gine Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz seyahatiniz için almak istediğiniz Gine vizesinin gerekli ve güncel bilgilerini sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında yapacağınız seyahat için gerekli ola Gine vize başvurusu için öngörülen bilgileri belirli başlıkla altında sizler için bir araya getirdik. Sayfamızın içeriğini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz bilgileri buradan alabilirsiniz. İnceleme sırasında edineceğiniz bilgiler 2019 yılına ait olup güncel vize bilgilerini içerdiğini belirtmek isteriz.

Antalya Vize Merkezi şubesi olarak Seri, İbradı, Akseki, Manavgat, Döşemealtı, Konyaaltı, Aksu, Alanya, Kumluca, Demre, Kaş, Finike, Korkuteli, Elmalı, Gazipaşa, Gündoğmuş, Kepez, Muratpaşa, Kemer ilçelerimiz ve Isparta, Burdur ve Karaman gibi çevre illerden yapacağınız Gine vize başvurunuz için sizlere hizmet vermekteyiz.

Sayın ziyaretçilerimiz Antalya ili çevre illerden yapılacak olan Gine vize başvurunuz hakkında sizlere gerekli açıklamaları sunacağız. Merak ettiğiniz veya bilgi almak istediğiniz durumlarda uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da antalya@vizemerkezi.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - Antalya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize işlemleriniz için sahip olduğunuz pasaport türüne göre farklılık gösteren belirli aşamaları belirlediğimiz bu başlık altında sizlere sunacağız. Gine seyahati için vizesi almakla mükellef olan kişilerin pasaport türleri; Bordo, Gri ve Yeşil renkteki pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları. Siyah pasaporta sahip olan ziyaretçilerimiz 180 gün içeresinde 90 günü aşmayan süre zarfında olacak seyahatleri için vize almaları gerekli görülen bir durum değildir. Bordo, Gri ve Yeşil pasaporta sahip yolcularımızın vize işlemlerini tamamlamak için Antalya'daki şubemiz işlemlerine yardımcı olmak için ziyaret etmelerini bekleriz.

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Antalya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine seyahatiniz için vize alma işlemlerinizi gerçekleştirirken seyahat etme nedeninizi belirleyip bu yönde işlemelerinizi devam ettirmeniz gerekmektedir. Seyahat etme nedeninizi belirtirken çok dikkatli bir şekilde seçim yapmanızı ve seyahat amacınıza uygun olan kategoriyi seçmeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Bu seçimi yapmanız için sizlere belirli kategorileri sunacağız. Belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda sizlere sunulan kategorilerden birini seçerken bir kez daha dikkatli olmanızı belirtiriz. Seçim konusunda kararsız kaldıysanız ya da vize alım işlemi için seyahat gerekçenize uygunluk getiren bir kategori olmadığını varsayıyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da antalya@vizemerkezi.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine seyahatiniz için sahip olmak istediğiniz vizenin süreçlerinde gerçekleşen işlemeleri bu başlık altında sizlere adımlar halinde sunacağız. Adımları takip ederek konu hakkında gerekli ve güncel bilgileri buradan edinebilirsiniz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında sizlere sunulan kategorilerden seyahate uygunluk getiren vize çeşitlerinden birini seçerek bu yönde belgelerinizi hazırlanılmanızı sizlerden talep ederiz. Sizlerden istenilen belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızı ister ve ofisimize ulaştırmanızı talep ederiz. Bizlere ulaştırdığınız belgeleri uzmanlarımız tarafından çok dikkatli bir şekilde incelemeye alıp, yanlış veya eksik evrak olduğu durumda sizlerle iletişime geçilerek çıkan sorunu düzletmenizde gereken yardımı sağlarız. Bu adımı da eksiksiz bir şekilde hazırladıktan sonra diğer adımda gerçekleşen işlemeleri inceleyebilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere ilettiğiniz belgeler ardından konsolosluğun vereceği olumlu/olumsuz karar aşamasında bulunuruz. Bu bekleme esnasında konsolosluk işlemlerinizin geçerlilik kazanması için ek olarak sizlerden ek evrak talebinde bulanabilir. Bu konuda sizlere gereken yardımı yaparak istenilen bu ek işlemi gerçekleştirebiliriz. İletilen evraklar durumunda gelen olumlu kara ile pasaportunuzu vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde hazırlayıp sizlerin belirttiği adrese teslim edebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek buradan da alabileceğinizi belirtmek isteriz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olacağınız vize için çıkan masraflara tabi tutulan vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeyeceğiniz bu Gine vizesinin ücreti belirli nedenlerden dolayı farklı fiyatlar tarifeleri ile sonuçlanabilmektedir. İşlemelerinizin geçerlilik kazanması için sizlere belirlenen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz için yapılan tüm işlemler ardından sonuç durumu olumsuz olarak bildirilirse ödediğiniz vize ücreti geri ödenmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize ücretinin fiyat tarifeleri hakkında daha kapsamlı bilgi almayı tercih ederseniz uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da antalya@vizemerkezi.com mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Antalya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında ise sizlere sunacağımız bilgiler merak edilen bilgilerdir. Vize işlemelerinizin gerçekleşmesi kabul görüldüğü durumda vizenizin kaç günde sonuçlanacağı belirleyen bilgilerini içermektedir. Yaptığınız vize başvurusunun konsolosluk onayı Gine Ankara Büyükelçiliğinden sonuçlandığı için sonuçlanan bu süreye ek bir süre daha eklenir. Normal koşullar altında yaklaşık olarak 8-10 iş gününe kadar sonuç veren bir vize çıkış süreci vardır. Konsolosluğun işlemlerinize ek olarak istediği evraklar, ülkenin siyasal ve ekonomik durumu, resmî tatillerde kapalı olan konsolosluk gibi belirlenen durumlar bu süreyi normal çıkış süresinden uzatabilen nedenler arasındadır.

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir? - Antalya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapmak istediğiniz Gine seyahatiniz için vize sahibi olmak isterseniz işlem yapacağınız pasaportun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat edip, eski tip lacivert pasaporta sahip iseniz vize işlemlerinizin yapılmayacağını belirmek isteriz. Sahip oluğunuz pasaportta 2 sayfanın boş olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Konsolosluğun verdiği vize onayı durumumda ülkeye yapacağınız seyahat sırasında, konaklama durumunda ülkede kaldığınız süre zarfında ülkenin seyahat kurallarına uymak zorundasınızdır. Aksi taktirde uyulmayan seyahat kuralları sonucunda alacağınız başka bir vize işlemlerinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ülke seyahati öncesi mutlaka Sarıhumma aşısını yapmanız istenmektedir. İstenilen bu sağlık kuralını yerine getirmekte hükümlüsünüz.

Ülke seyahati için Sigorta döküm belgesini, 3 aylık düzenli olarak yatırılan maaş bordrosunu ve banka hesap dökümünüzdeki yeterli miktarı gösteren belge gibi bilgileri de hazırlayacağınız belgelere eklemeniz gerektiğini belirtiriz. Eğer başvuru yapacak başvuru sahiplerinin yaşı 18 yaş altında ise sahip olmak istedikleri Gine vize işlemeleri için ebeveynlerin onayı dahilinde belge hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu yaparken belirtiğimiz sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız seyahatinize en az 15 günden öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı ve işlemlerinizi başlamanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için sahip olacağınız vizenin genel ve güncel bilgilerini sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Yapacağınız seyahat için izlerden bilgi almayı tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlere sunulan ve belirlenen konulara ek olarak daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, ya da seyahat etmeden önce merak ettiğiniz vize işlemleri hakkındaki bilgileri daha kapsamlı olarak almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da antalya@vizemerkezi.com mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Vize merkezi olarak siz değerli ziyaretçilerimize keyifli yolculuklar dileriz.

Vize Merkezi Personel

Gine ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5435