Kayseri

Telefon

+902129700545

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00 Cumartesi: 10.00-14.00

Gine Vize Merkezi, Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, 2019 yılına ait güncel vize işlemelerini hakkındaki gerekli bilgileri özenle tasarladığımız ve sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.
Sayfamızın bilgileri devamında yapacağınız Gine vize başvurusu için gereken işlemleri derlediğimiz belirli başlıklar altında sizlere sunacağız. Sayfamızdaki bilgileri takip ederek ihtiyaç duyduğunuz gerekli işlemleri buradan bulabileceğinizi belirtmek isteriz. Sayfamızdan edineceğiniz bilgiler 2019 yılına ait olup güncel vize bilgilerini ve güncel vize işlemlerini içermektedir.
 
Kayseri şubesi olarak, Kocasinan, Yahyalı, Tomarza, Bünyan, Sarız, Melikgazi, Akkışla, Hacılar, Talas, Yeşilhisar, Felahiye, Develi, Sarıoğlan, Pınarbaşı, İncesu ilçeleri başta olmak üzere Sivas, Yozgat ve Malatya gibi çevre illerden yapacağınız Gine vizesi başvurunuz için sizlere hizmet vermekteyiz. 
Kayseri illeri ve çevre illerden yapacağınız Gine vizesi başvurunuz için daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz. 

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - Kayseri 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine vizesine sahip olmanız için işlem yapmak istediğiniz pasaport türüne göre farklılık gösteren süreçleri bu başlık altında sizlere sunacağız. Yapacağınız bu seyahat için Gine vizesini almakla sorumlu olan kişilerin pasaport türleri; Bordo, Yeşil ve Gri renkteki pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıdır. Bunun yanında Siyah pasaporta sahip olan ziyaretçilerimiz yapmak istedikleri Gine seyahati için vize almaları gerekli görülen bir durum değildir. Fakat siyah pasaporta sahip olan yolcularımızın yapacakları seyahatin 90 günü aşmaması gerekmektedir. 
Kayseri Vize Merkezi şubesi olarak sahip olduğunuz pasaport türüne göre yapılan işlemlerinizi uygulamak isterseniz, ofisimizi ziyaret etmenizi bekleriz. Ya da sahip olduğumuz pasaport türünüze göre farklı süreçleri ve işlemleri gerektiren durumlar için daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz. 

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Kayseri 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, seyahat süresince Gine vizesi için gereken belgeleri hazırlamanız için seyahatinize uygun bir bildiri sunmalısınız. Sizlere linkler şeklinde belirlenen kategorileri aşağıda maddeler halinde sunacağız. Seyahat etme amacınıza uygun olan bir kategoriyi seçerek işlemlerinizi bu yönde devam ettirmeniz gerektiğini ve bu amaca yönelik belge hazırlanması gerektiğini belirtiriz. Sizler için hazırladığımız kategoriler şöyledir:
Değerli ziyaretçilerimiz, sunduğumuz kategorilerden birini tercih ederken dikkatli bir şekilde seçim yapmanızı belirtiriz. Bunun nedeni hazırlayacağız belgelere seyahat etme gerekçenize göre sizlerden talep edilir. Eğer sizlere sunulan kategorilerden hangisinin seyahatinize uygunluk getirdiği konusunda kararsız kaldıysanız ya da seyahat amacınıza yönelik bir kategori olmadığını belirtiyor iseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz. 

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri 

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında alacağınız Gine vizesinin çıkış süresi ve başvuru aşamasında yapılış işlemler gibi bilgileri adımlar halinde sizlere aşağıda sunacağız. Adımları takip ederek konu hakkında gerekli bilgileri için buradan edinebilirsiniz. 
  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, bir önceki başlıkta da belirttiğimiz gibi  sizlere sunulan kategorilerden seyahatinize uygun bir kategoriyi tercih ederek işlemleriniz için bu yönde evraklar hazırlamanızı sizlerden talep ederiz. Sizlerden talep edilen belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlamanız gerektiğini önemle belirtmek isteriz. Sizlerden hazırlamanızı istediğimiz belgeleri kargo ile ya da elden ofisimize iletmenizi talep ederiz. Talep edilen ve bizlere ulaştırdığınız belgeleri dikkatli bir şekilde inceleyip, eksik veya yanlış hazırlanış belge olduğu durumlarda sizlerle iletişim halinde olarak çıkan sorunu düzeltmeniz esnasında gereken yardımı sağlarız. Bu adımı da eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanızı istedikten sonra diğer aşamadaki işlemler hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki diğer adımı inceleyebilirsiniz. 
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bu adımda bizlere ulaştırmanızı talep etiğimiz evrakları uzman çalışanlarımız tarafından incelemeye alınarak konsolosluğa iletilir. Bu inceleme sonrasından konsolosluğun vereceği olumlu/olumsuz karar için bekleme durumuna geçeriz. Bu süre zarfı boyunca konsolosluk seçtiğiniz kategori ile yapacağınız başvuru işlemi için işlemlerinize ek olarak sizlerden evrak ve belge talebinde bulanabilir. Dilerseniz bu konuda sizlere gereken yardımı çalışmalarımız sağlayarak istenilen işlemi gerçekleştirmeniz sırasında yardımcı olurlar. Yapılan bu işlemler ardından gelen bildiri olumlu sonuç ise pasaportunuzu hızlı bir şekilde hazırlama işlemine geçip sizlerin belirttiği adrese teslim ederiz, ya da ofisimizi ziyaret ederek pasaportunuzu şahsen buradan da alabileceğinizi belirtiriz. 
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, vize başvurusu için yaptığımız işlemler ardından sahip olmak istediğiniz Gine vizesi için masraflar ve işlemleriniz sonucunda ortaya çıkan vize ücretini ödemeniz gerekli görülen bir durumdur. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti tercih ettiğiniz kategori ya da ülkede konaklama süreniz gibi nedenlerden dolayı farklı fiyat tarifeleri ile sonuçlanabilmektedir. Yapılan işlemlerinizin geçerlilik kazanmasını için sizlerden istenilen bu vize ücretini ödemeniz gerektiğini önemle belirtmek isteriz. Vize başvurunuz için yapılan işlemlerden sonra konsolosluk tarafından sonuç durumu bizlere olumsuz olarak bildirilirse ödediğiniz vize ücreti geri tahsil edilmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize başvurunuz için ödeme yapacağınız  ücret hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz. 

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Kayseri 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, hazırladığımız bu başlık altında ise çoğu seyahatçilerin merak ettiği konu hakkında açıklamaları sizlere sunacağız. Sunacağımız bu açıklamalar vize işlemlerinizin gerçekleşmesi kabul görülmesi durumunda vizenizin kaç günde sonuçlanabileceğine gibi bilgilerini içermektedir. Yaptığınız Gine vize başvurusunun konsolosluk onayı Gine Ankara Büyükelçiliğinden açıklanacağı için bekleyeceğiniz bu süreye ek bir süre daha eklendiğini belirtmek isteriz. Yaklaşık olarak normal koşullar altında 8-10 iş gününe kadar beklenen bir vize çıkış süreci vardır. Konsolosluğun yapacağınız vize başvurunuza ek olarak istediği ek belgeler için beklenen süre, ülkenin politik ve ekonomik durumu, ülkenin belirlediği dini bayramlar  ve resmi tatilleri, kapalı olan konsolosluk ya da konsolosluğun yoğun çalışma temposu bu süreyi normal çıkış süresinden daha geç bir süreye uzatabilen faktörler arasındadır.

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir? - Kayseri 

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine vize sahibi olmak isterseniz başvuru işlemlerinizi yapmak için sahip olduğunuz pasaportunun son 10 yıl içerisinde çıkarılmış olduğuna dikkat etmenizi belirtir, eğer eski tip lacivert pasaporta sahipseniz işlemlerinizin geçerlilik kazanmayacağını belirtmek isteriz. Konsolosluğun belirttiği olumlu vize onayı dahilinde ülkeye yapacağınız seyahat sırasında seyahat edeceğiniz süre zarfı boyunca yaptığınız ülkedeki seyahat kurallarına uymakla mükellefsiniz. Aksi taktirde sahip olmak istediğiniz başka bir vize için başvuru yaparsanız sonuç durumunun olumsuz olarak bildirilebileceğini belirmek isteriz. Ülke seyahati öncesinden ülkenin özellikle istediği Sarı humma aşısı mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Bu yapacağınız seyahatin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Ülkeye yapacağınız seyahat için sizlerden Sigorta döküm belgesi, en az 3 aylık düzenli olarak yatırılan maaş bordrosunu ve banka hesap dökümündeki yeterli miktardaki birikim gibi bilgileri de sizlerden istenilen ve hazırlayacağınız belgelere eklemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Eğer başvuru yapacak kişilerin yaşı 18 yaş altında ise vize işlemelerini gerçekleştirmek için ebeveynlerin onayları istemeleri, ebeveyn dahilinde belgeler hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz. Aksi taktirde işlemlerinizin yapılamayacağını ve konsolosluk tarafından olumsuz olarak sonuçlanacağını  belirtmek isteriz. Yapacağınız Gine seyahati için olası bir durum ya da herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için vize başvurunuzu yaparken seyahatinize en az 15 günden öncesinden vize işlemlerinize başlamanız gerektiğini belirtmek isteriz. 
Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için sahip olmak istediğiniz Gine vizesinin yapılan başvurusunun genel ve güncel bilgilerini bizlerden edinmeyi tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz başlıklardaki konulara ek olarak daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız, ya da merak ettiğiniz vize işlemleri hakkındaki bilgileri daha kapsamlı olarak almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp