Benin Vize Ücreti

Benin e-vizenizin geçerlilik süresini 30 gün veya 90 gün olarak belirleyebilirsiniz. 30 günlük vize ile 90 günlük vize toplam ücretini sayfamızın devamında bulabilirsiniz. 2019 yılı Benin vizesi ücreti ve başvuru süreci hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizi +90 (212) 970 05 17 numaralı hattımızdan arayarak Vize Merkezi Afrika departmanı uzmanlarımızdan ücretsiz bilgilendirme e-maili talep edebilirsiniz. Ayrıntılı soru ve görüşlerinizi yazılı olarak afrika@vizemerkezi.com e-mail adresimize iletebilirsiniz. 
 
Benin vize ücreti;  Benin turistik vize, aile vizesi, ticari vize, Benin yatırımcı vizesi, Benin konsolosluk çalışanları vizesi, basın vizesi gibi değişik vize çeşitlerinden oluşur. Benin vizesi fiyatları seyahat amacınıza bağlı olarak değişmemektedir, ülkede konaklayacağınız süreye bağlı olarak değişmektedir. Benin kapı vize uygulaması yoktur veya doğrudan Benin Büyükelçiliği'nden randevu alınarak vize başvurusu yapılamamaktadır. Benin vize başvuruları online olarak yapılmaktadır. Afrika Departmanı uzmanlarımız bilgi formunu eksiksiz olarak doldurmanız halinde vize uzmanlarımızın sizin adınıza başvurunuzu tamamlayacaklardır. 
 
Benin vize başvurusu için Benin vize bilgi formu'nu doldurmanız ve tarafımıza  nüfus cüzdanı fotokopisiyle birlikte iletmeniz gerekmektedir. Online formda pasaport bilgileri, seyahat bilgileri, kişisel bilgiler ve konaklanacak yer bilgileri eksiksiz olarak girilmelidir. Vize ücreti ödenmemiş bir başvuru işleme alınmayacaktır. Bu nedenle işlemlerinize başlamadan önce planladığınız seyahat süresine göre belirlenen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Benin için vize başvuru kaydı ancak harç ücreti ödendikten sonra alınabilmektedir. Formda beyan edilen bilgilerde yanlışlık olması halinde vizenizin onaylanmayacağını ve vize ücretinin iade edilmeyeceğini hatırlatırız. Bu nedenle bilgilerinizi yetkililerimize eksiksiz olarak iletmenizi rica ederiz. 

Benin Vizesi Ücret Listesi

 
Vize süresi   Vize Tipi Giriş Sayısı  Toplam Ücret
1 Aylık   Turistik Tek Girişli  90 Euro
1 Aylık Turistik Çok Girişli 120 Euro
3 Aylık Turistik Çok Girişli  140 Euro
1 Aylık Ticari Tek Girişli 90 Euro
1 Aylık Ticari Çok Girişli 120 Euro
3 Aylık Ticari  Çok Girişli 140 Euro

 

 

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 31611