Benin Vize Ücreti

Benin Vize Ücreti

Benin e-vizenizin geçerlilik süresini 30 gün veya 90 gün olarak belirleyebilirsiniz. 30 günlük vize ile 90 günlük vize toplam ücretini sayfamızın devamında bulabilirsiniz.  Benin vize ücreti ve başvuru süreci hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizi +90 (212) 970 05 17 numaralı hattımızdan arayarak Vize Merkezi Afrika departmanı uzmanlarımızdan ücretsiz bilgilendirme e-maili talep edebilirsiniz. Ayrıntılı soru ve görüşlerinizi yazılı olarak [email protected] e-mail adresimize iletebilirsiniz. 

Benin Vize Ücreti Ne Kadar?

Benin vize ücreti; Benin turistik vize, aile vizesi, ticari vize, Benin yatırımcı vizesi, Benin konsolosluk çalışanları vizesi, basın vizesi gibi değişik vize çeşitlerinden oluşur. Benin vizesi fiyatları seyahat amacınıza bağlı olarak değişmemektedir, ülkede konaklayacağınız süreye bağlı olarak değişmektedir. Benin kapı vize uygulaması yoktur veya doğrudan Benin Büyükelçiliği'nden randevu alınarak vize başvurusu yapılamamaktadır. Benin vize başvuruları online olarak yapılmaktadır. Afrika Departmanı uzmanlarımız bilgi formunu eksiksiz olarak doldurmanız halinde vize uzmanlarımızın sizin adınıza başvurunuzu tamamlayacaklardır. 

Benin vize başvurusu için Benin vize bilgi formu'nu doldurmanız ve tarafımıza  nüfus cüzdanı fotokopisiyle birlikte iletmeniz gerekmektedir. Online formda pasaport bilgileri, seyahat bilgileri, kişisel bilgiler ve konaklanacak yer bilgileri eksiksiz olarak girilmelidir. Vize ücreti ödenmemiş bir başvuru işleme alınmayacaktır. Bu nedenle işlemlerinize başlamadan önce planladığınız seyahat süresine göre belirlenen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Benin için vize başvuru kaydı ancak harç ücreti ödendikten sonra alınabilmektedir. Formda beyan edilen bilgilerde yanlışlık olması halinde vizenizin onaylanmayacağını ve vize ücretinin iade edilmeyeceğini hatırlatırız. Bu nedenle bilgilerinizi yetkililerimize eksiksiz olarak iletmenizi rica ederiz.

Benin Vizesi Ücret Listesi

Vize süresiVize TipiGiriş SayısıToplam Ücret
1 AylıkTuristikTek Girişli100 Euro
1 AylıkTuristikÇok Girişli130 Euro
3 AylıkTuristikÇok Girişli160 Euro
1 AylıkTicariTek Girişli100 Euro
1 AylıkTicariÇok Girişli130 Euro
3 AylıkTicariÇok Girişli160 Euro

Benin ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Benin vizesi kaç para
  E.V., 06 Kas 2021, 20:23

  Merhaba, bordo pasaport sahibi olduğum için Benin’i ziyaretimde vize sahibi olmam gerekiyormuş. Siz bu konuda başvuru sahiplerine nasıl bir danışmanlık desteği veriyorsunuz ve şuan Benin vizesi kaç para acaba? Bana güncel bilgileri aktarırsanız eğer ona göre bütçemi hazırlayarak işlemleri başlatmak isterim. Teşekkür ederim şimdiden bilgilendirmeniz için.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Benin vize fiyatları
  D.Veli, 03 Kas 2021, 17:51

  Selamlar, iyi çalışmalar dilerim. Ticari vizeye başvuru yapmak için sizden danışmanlık desteği almak istiyorum. Bunu tercih etmem durumunda işlemler sırasında şahsen bulunmam gerekir mi merak ediyorum. Ticari Benin vize fiyatları hakkında bilgi verir misiniz lütfen? Şimdiden sizlere teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Benin vize ücreti
  E.B., 03 Kas 2021, 17:32

  Merhabalar, turistik gezi amaçlı olan seyahatim için başvurulara dair detaylı bilgi almak istediğimden buradan sizinle iletişime geçiyorum. Öncelikle Benin vize ücreti hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Bana son belirlenen tutar hakkında bilgi vererek başvuruya dair kısa bir özet geçebilirseniz eğer çok memnun olurum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Benin için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp