Konsolosluk

Benin Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Benin vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Benin vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Benin vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Benin vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Benin Konsolosluğu

Benin Konsolosluğu Benin vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Benin Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Benin Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Benin vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Benin İstanbul Fahri Konsolosluğu Keresteci Hakkı Sokak No: 50 Akbıyık Cankurtaran Eminönü adresinde bulunmaktadır. Ayrıca Benin İzmir Konsolosluğu da bulunmaktadır. Bu konsolosluk adresi ise Kıbrıs Şehitleri Caddesi 185, 35220 posta kodu, İzmir’dedir. Benin İstanbul Fahri Konsolosluğu hafta içi her gün Saat: 10.00 / 17.00 arasında fahri konsolosluk hizmeti vermektedir. Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Fahri Konsolosluğu vize işlemlerine bakmaktadır.

Eğer Benin Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almalısınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Benin vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Benin vizesi 3 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Benin ticari vize sonuçları ise 5 iş gününü bulabilmektedir. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Benin Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Benin vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Ayrıca Benin Konsolosluğuna Benin vizesi için başvuruda bulunacaksanız Benin için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Benin Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Benin vize başvuruları Benin Konsolosluğu ve Benin Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Benin vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Benin vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Benin vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Benin vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Benin vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Benin vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

daha fazla göster

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 17
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 17
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 17
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 850 460 15 17
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2069
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5039
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com