Adana

Telefon

+90 (212) 963 50 81

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Benin Vize Merkezi, Adana

Benin vizenizi Adana’dan hızla ve kolayca almak için Benin Vize Merkezi Adana ofisimiz uzmanlarımıza ulaşarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Adana Vize Merkezi ofisimiz uzmanlarını ">+90 (212) 963 50 81 numaralı telefondan arayarak Benin ve diğer vize talebinde bulunan ülkeler için başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Adana'dan Benin vizesine başvuru gerçekleştirecek kişiler, Pazartesi, Cuma: 08.00 / 18.00 saatleri arasında ve Cumartesi günü 09.00 / 14.00 saatleri arasında ofisimizi de ziyaret edebilirler.

Benin Vize Merkezi Adana Başvurusu

Benin Vize Merkezi Adana başvurusu işlemleri için uzmanlarımızla iletişime geçerek 5 adımda vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaf olup, diğer pasaport sahipleri Benin seyahatleri öncesinde vize almak zorundadır. Vize Merkezi olarak uyguladığımız beş aşamalı yönlendirmemiz ise aşağıdaki gibidir.

  • Adana Benin Vize uzmanını arayın.
  • Seyahat bilgilerinizi ve durumunuzu aktarın.
  • Mailinize yönlendirilen evrak listesini eksiksiz hazırlayın.
  • Vize uzmanınızın yönlendirmelerini takip edin
  • Pasaportunuzu alın.

Benin vizesine başvurunuzu Adana ili üzerinden yapacak kişiler başvuru süreçlerinde standart işlem süresine en az 2 gün daha eklemelidir. Kargo, kurye vb. işlemler süreci uzatabilir.

Benin Vizesi Adana Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Benin vizesi başvurunuzu seyahat amacınıza ve mali veya mesleki durumunuza uygun evraklarla yapın.

Benin Büyükelçiliği’nin vize başvurunuzu kabul edebilmesi için vize koşullarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekir.

Ayrıca Vize Merkezi temsilcilerimiz ya da Benin Konsolosluk vize yetkilileri tarafından dosyanıza yeni evrak eklemeniz talep edilebilir. Bu durumda ek evrakların da sunulması zorunlu olacaktır.

Benin Vizesine Adana'dan Yapılacak Başvurularda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Adana’dan Benin vizesine başvuru yapacaksanız başvuru sürecine en az 2 gün daha eklemeniz gerekir. Bu süre kargo, kurya vb. işlemler için gereklidir.

Benin vize başvurusu yapmadan önce seyahat sebebinize uygun evrak listenizi uzmanlarımızdan temin edin.

Benin'de gerçekleşen bir fuara veya ülkede bulunan iş ortağınızla toplantıya veya müşteri ziyaretine gidecekseniz Benin ticari vize kapsamında başvuru yapın. Gerektiği takdirde davetiye sunun.

Vize evrakları içerisinde bulunan seyahat belgeleri satın alım gerektirmez. İstisnai bir durum olmadıkça otel ve ulaşım rezervasyon belgelerini sunmanız yeterlidir.

Benin Konsolosluğu’na hitaben yazılacak dilekçeniz açık, anlaşılır ve tüm seyahat sürecini anlatır şekilde yazılmalıdır. Tarihler, mali durum vb. bilgiler teyit edilebilir evraklarla teslim edilmelidir.

Benin vizesine başvuru işlemleriniz devam ederken Konsolosluk görevlileri sizi mülakata çağırabilirler.

Benin Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Adana'dan gerçekleştireceğiniz Benin vize başvurularınız 3 ile 5 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Bu süre kesinlik taşımaz ve normal şartlarda ön görülen bir süredir. Resmi tatiller, olası aksilik ve ek evrak talepleri göz önünde bulundurulmalıdır. Seyahatinizden 15 gün önce başvuru işlemlerinizi başlatmanız yerinde olacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp