Tayland Vize İşlemleri

Tayland Vizesi Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!

Tayland seyahati için Tayland vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Tayland Ankara Büyükelçiliği'ne vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.

 

Tayland Vizesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Tayland Vizesine Başvurmalı mıdır?

Tayland'a seyahat edecek T.C. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 gün süreli  Tayland Kapı Vizesi ile; T.C. Diplomatik, Hizmet, Hususi Pasaport hamilleri 90 gün süreli Tayland Kapı Vizesi ile ülkede ikame edebilirler. Tayland’ da ikamesi 30 günden uzun süreli seyahatlerde, Ankara Tayland Büyükelçiliği’ne Tayland vize başvurusunda bulunulması gereklidir.

 

Tayland Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?

Tayland vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir. Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin.

 

Tayland Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Tayland vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 1 hafta içinde vizeniz sonuçlanacaktır. Ancak Tayland Büyükelçiliği'nin iş yoğunluğunun ve resmi tatil günlerini gözönünde bulundurularak, Tayland seyahat planınızı gözden geçirmenizi öneririz. Tayland seyahat planınızın aksamaması için seyahat tarihinden en az 20 gün öncesinde başvurunun devreye alınması faydalı olacaktır.

Tayland Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Tayland Vize Temsilcisi, Tayland vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Tayland Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşabilir ve ya Tayland vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Tayland vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

 

Yükleniyor...
TAYLAND VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 287 74 00
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 74
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 74
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 55 10
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com