Gaziantep

Telefon

+903422555821

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Tayland Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Tayland vizesi Gaziantep Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz. Gaziantep ve çevre illerde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve oturum izni olan yabancı uyruklu vatandaşlar Tayland vizesi Gaziantep işlemlerini Vize Merkezi Gaziantep Şubesi aracılığıyla yapabileceklerdir.

Tayland vize başvurunuzu Gazinatep Vize Merkezini arayarak ya da talebinizi e-posta ile göndererek kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Tayland vize işlemlerinde Tayland Konsolosluğu’na şahsen başvuruda bulunma zorunluluğu olmayıp Vize Merkezi Gaziantep Tayland vize işlemleri departmanı sizin için başvurunuzu yapabilmektedir. Sayfamızdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz. Sayfamızdaki adres, telefon ve e-posta adresimizden Gaziantep ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tayland vize başvuru işlemlerinde uzman Vize Merkezi temsilcilerimiz önceliklerinize göre başvurunuzu sonuca en doğru ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için ele alıp evraklarınızı inceleyerek Tayland vizesini almanızda size yardımcı olacaklardır.

Daha fazla bilgi için Vize Merkezi temsilcilerini arayabilir ya da [email protected] e-posta hesabımıza vize talebinizi gönderebilirsiniz.

Tayland vizesini Gaziantep’ten almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Adım. Gaziantep Vize Merkezi’nin çağrı merkezini arayarak Tayland vizesi için gerekli evrakları e-posta aracılığıyla gönderilmesini isteyebilirsiniz. Tarafınıza uygun olan evrak listesi ve vize başvuru koşullarını içeren e-posta size ulaştıralacaktır.
  2. Adım. Tayland vizesi için gönderilen e-postasında belirtilen belgeleri hazırlayın.
  3. Adım. Tayland vizesi için gerekli evrakları kargo, kurye ile gönderebilirsiniz. Tayland vize başvurunuz en kısa zamanda işleme alınacaktır.
  4. Adım. Vize sonucu Tayland Konsolosluğu’ndan çıktıktan sonra pasaportunuzu ofisimizden alabilir ya da istediğiniz adrese kargo ile gönderebiliriz.

Gaziantep Vize Merkezi’nden Tayland Vizesi Nasıl Alınır?

Gaziantep Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşme sonrasında Tayland vizesi için gereken evrakların listesi e-posta olarak gönderilir. Evraklarınızı tam ve eksiksiz hazırlayarak, evraklar hakkında sorularınız için Vize Merkezi Gaziantep müşteri temsilcilerimizi çalışma saatlerinde arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgi alabilirsiniz.

Eksik evrak ya da güncel olmayan evraklarınız var ise temsilcilerimiz size gerekli bilgilendirmeyi e-posta ve telefon ile yapacaklardır. Buna ek olarak durumunuza özel olan evrak ibraz etmeniz gerektiği durumlarda temsilcilerimizi bilgilendirebilirsiniz. Güncel olmayan evraklar, eski fotoğraf ya da pasaportla yapılan başvuru işlemleri kabul edilmemekte Vize Merkezi Gaziantep Şubesi temsilcilerimiz bu konularda size daha iyi hizmet verebilmek için gerekli desteği sağlamaktadır.

Pasaportunuzu Tayland Konsolosluğu konsolosluk vize bölümünden aldıktan sonra ofisimize gelerek alabilir ya da müşteri temsilcilerimize ermiş olduğunuz adrese kargo ya da kurye ile gönderebilmekteyiz.

Gaziantep Tayland Vize Başvuru Formu ve Gerekli Evraklar

Tayland vize başvuru formu dikkatle doldurulması, kimlik ve pasaportunuzun içerdiği bilgilerle tutarlılık ve uyumluluk göstermesi gereklidir. Evlilikten dolayı soyadı değişikliği gibi durumlarda pasaportunuzun yenilenmesi gereklidir. Geçerli olan pasaportun süresi Tayland seyahatinizin sonrasında en az 6 ay olmalıdır.

Gaziantep’ten Tayland vize başvuruları için gerekli evrakları Tayland Vize Merkezi sayfamızın ilgili bölümünden ulaşabilirsiniz. Ancak güncel evrak listesini öğrenmek için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Tayland vize işlemlerinde durumunuza istinaden ve seyahat amacınıza uygun olan belgelerin hazırlaması gerekmektedir. Tayland vize başvurularının kabul edilmesi için Tayland Konsolosluğu tarafından belirlenen vize başvuru şartlarını ta, eksiksiz olarak yerine getirilmesi gereklidir. Hatalı veya eksik evraklarla yapılan Tayland vize başvuru işlemleri kabul edilmemektedir.

Tayland vizesi için gereken evrakların vize başvuru sahibinin seyahat amacının, statü ve durumlarına göre organize edilmiş halini Tayland vizesi web sayfamızın Vize İşlemleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Seyahat amacınıza uygun Tayland vize türüne başvuru yapın

Tayland vizesine başvuru yapmadan önce seyahat amacınızı belirlemeniz gereklidir. Dilekçe ve başvuru formunda belirtilen seyahat amacı için evraklar teslim edildikten sonra değiştirilmez. Tayland vize başvurusu için gerekli evrakları ise gönderilen e-postadaki belirtilen bilgiler doğultusunda hazırlayınız. Yanlış veya eksik evraklarla yapılacak başvuru işlemleri Tayland Konsolosluğu tarafından kabul edilmez. Tayland vizesi için gereken evrakları hazırlarken desteğe ihtiyacınız olduğuna Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Tayland Vize Ücreti

Tayland Konsolosluğu vize ücretini başvurunun işleme alınması ve değerlendirilmesi için talep etmektedir. Güncel vize ücretleri hakkında daha fazla bilgi Vize Merkezi temsilcilerimizden alabilirsiniz. Vize ücreti başvuru sahibinin evraklarının konsolosluğa gönderilmesinden önce ödenir ve bir nedenden dolayı vizenin ret alması durumunda vize ücreti iade edilmemektedir. Tayland vize ücreti seyahatin amacına, vize tipine ve Tayland’da kalış süresine göre değişmektedir. Vize ücreti bazı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Başvuru sahibinin ihtiyacı olan vizenin tipine, tek girişli ve çoklu girişli olmasına istinaden değişmektedir. Vizenin giriş sayısı bittikten sonra yeni vize başvurusu yapılarak ülkeye tekrar giriş yapılabilmektedir.

Tayland Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Tayland vize işlemleri Tayland Konsolosluğu’na yapılmakta olup vize çıkış süresi 3-5 iş günü sürmektedir. Fakat bazı vize türleri sundukları kalış süresinin uzun olmasından dolayı uzun sürede sonuçlanabilir. Aynı zamanda Tayland Konsolosluğu’nun randevu tarihlerinin yoğun olması, tatil günlerine denk gelmesi ya da ek evrak talep etmesi gibi durumlarda vizenin çıkış süresi uzayabilmektedir. Bu nedenle Tayland vize başvuru işlemlerini seyahat tarihinden en az 10 gün öncesinden yapılması tavsiye edilmektedir.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp