İzmir

Telefon

+902329700274

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Tayland Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Tayland vizesi İzmir Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz. İzmir ve çevre illerde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve oturum izni olan yabancı uyruklu vatandaşlar Tayland vizesi İzmir işlemlerini Vize Merkezi İzmir Şubesi aracılığıyla yapabileceklerdir.

Tayland vize başvurunuzu İzmir Vize Merkezini arayarak ya da talebinizi e-posta ile göndererek kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Tayland vize işlemlerinde Tayland Konsolosluğu’na şahsen başvuruda bulunma zorunluluğu olmayıp Vize Merkezi İzmir Tayland vize işlemleri departmanı sizin için başvurunuzu yapabilmektedir.

Sayfamızdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz. Sayfamızdaki adres, telefon ve e-posta adresimizden İzmir ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tayland vize başvuru işlemlerinde uzman Vize Merkezi temsilcilerimiz önceliklerinize göre başvurunuzu sonuca en doğru ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için ele alıp evraklarınızı inceleyerek Tayland vizesini almanızda size yardımcı olacaklardır.

Daha fazla bilgi için Vize Merkezi temsilcilerini arayabilir veya [email protected] e-posta hesabımıza vize talebinizi gönderebilirsiniz.

Tayland vizesini İzmir’den almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Adım. İzmir Vize Merkezi’nin çağrı merkezini arayarak Tayland vizesi için gerekli evrakları e-posta aracılığıyla gönderilmesini isteyebilirsiniz. Tarafınıza uygun olan evrak listesi ve vize başvuru koşullarını içeren e-posta size ulaştıralacaktır.
  2. Adım. Tayland vizesi için gönderilen e-postasında belirtilen belgeleri hazırlayın.
  3. Adım. Tayland vizesi için gerekli evrakları ofisimize kargo, kurye ile iletebileceğiniz gibi şahsen randevu almadan gelerek de yapabilirsiniz. Tayland vize başvurunuz en kısa zamanda işleme alınacaktır.
  4. Adım. Vize sonucu Tayland Konsolosluğu’ndan çıktıktan sonra pasaportunuzu ofisimizden alabilir ya da istediğiniz adrese kargo ile gönderebiliriz.

Tayvan vize başvurularınız için Vize Merkezi İzmir çalışma saatleri

Tayland vizesine İzmir’den başvuru yapmak isteyen kişiler, Vize Merkezi İzmir çalışma saatleri içerisinde randevu almadan ziyaret edebilirler.

  • Pazartesi ve Cuma günleri arası 08:30-18:00
  • Cumartesi günü 10:00-14:00 saatlerinde Tayland vizesi başvurularınız için ofisimize yapacağınız ziyaretlerde randevu alma şartı bulunmamaktadır.

İzmir Vize Merkezi’nden Tayland Vizesi Nasıl Alınır?

İzmir Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşme sonrasında Tayland vizesi için gereken evrakların listesi e-posta olarak gönderilir. Evraklarınızı tam ve eksiksiz hazırlayarak, evraklar hakkında sorularınız için Vize Merkezi İzmir müşteri temsilcilerimizi çalışma saatlerinde arayarak ya da [email protected] adresine e-posta atarak bilgi alabilirsiniz.

Eksik evrak ya da güncel olmayan evraklarınız var ise temsilcilerimiz size gerekli bilgilendirmeyi e-posta ve telefon ile yapacaklardır. Buna ek olarak durumunuza özel olan evrak ibraz etmeniz gerektiği durumlarda temsilcilerimizi bilgilendirebilirsiniz. Güncel olmayan evraklar, eski fotoğraf ya da pasaportla yapılan başvuru işlemleri kabul edilmemekte Vize Merkezi İzmir Şubesi temsilcilerimiz bu konularda size daha iyi hizmet verebilmek için gerekli desteği sağlamaktadır.

Pasaportunuzu Tayland Konsolosluğu konsolosluk vize bölümünden aldıktan sonra ofisimize gelerek alabilir ya da müşteri temsilcilerimize ermiş olduğunuz adrese kargo ya da kurye ile gönderebilmekteyiz.

İzmir Tayland Vize Başvuru Formu ve Gerekli Evraklar

Tayland vize başvuru formu dikkatle doldurulması, kimlik ve pasaportunuzun içerdiği bilgilerle tutarlılık ve uyumluluk göstermesi gereklidir. Evlilikten dolayı soyadı değişikliği gibi durumlarda pasaportunuzun yenilenmesi gereklidir. Geçerli olan pasaportun süresi Tayland seyahatinizin sonrasında en az 6 ay olmalıdır.

İzmir’den Tayland vize başvuruları için gerekli evrakları Tayland Vize Merkezi sayfamızın ilgili bölümünden ulaşabilirsiniz. Ancak güncel evrak listesini öğrenmek için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Tayland vize işlemlerinde durumunuza istinaden ve seyahat amacınıza uygun olan belgelerin hazırlaması gerekmektedir. Tayland vize başvurularının kabul edilmesi için Tayland Konsolosluğu tarafından belirlenen vize başvuru şartlarını ta, eksiksiz olarak yerine getirilmesi gereklidir. Hatalı veya eksik evraklarla yapılan Tayland vize başvuru işlemleri kabul edilmemektedir.

Tayland vizesi için gereken evrakların vize başvuru sahibinin seyahat amacının, statü ve durumlarına göre organize edilmiş halini Tayland vizesi web sayfamızın Vize İşlemleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Seyahat amacınıza uygun Tayland vize türüne başvuru yapın

Tayland vizesine başvuru yapmadan önce seyahat amacınızı belirlemeniz gereklidir. Dilekçe ve başvuru formunda belirtilen seyahat amacı için evraklar teslim edildikten sonra değiştirilmez. Tayland vize başvurusu için gerekli evrakları ise gönderilen e-postadaki belirtilen bilgiler doğultusunda hazırlayınız. Yanlış veya eksik evraklarla yapılacak başvuru işlemleri Tayland Konsolosluğu tarafından kabul edilmez. Tayland vizesi için gereken evrakları hazırlarken desteğe ihtiyacınız olduğuna Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Tayland Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Tayland vize işlemleri Tayland Konsolosluğu’na yapılmakta olup vize çıkış süresi 3-5 iş günü sürmektedir. Fakat bazı vize türleri sundukları kalış süresinin uzun olmasından dolayı uzun sürede sonuçlanabilir. Aynı zamanda Tayland Konsolosluğu’nun randevu tarihlerinin yoğun olması, tatil günlerine denk gelmesi ya da ek evrak talep etmesi gibi durumlarda vizenin çıkış süresi uzayabilmektedir. Bu nedenle Tayland vize başvuru işlemlerini seyahat tarihinden en az 10 gün öncesinden yapılması tavsiye edilmektedir.

Tayland Vize Ücreti

Tayland Konsolosluğu vize ücretini başvurunun işleme alınması ve değerlendirilmesi için talep etmektedir. Güncel vize ücretleri hakkında daha fazla bilgi Vize Merkezi temsilcilerimizden alabilirsiniz. Vize ücreti başvuru sahibinin evraklarının konsolosluğa gönderilmesinden önce ödenir ve bir nedenden dolayı vizenin ret alması durumunda vize ücreti iade edilmemektedir.

Tayland vize ücreti seyahatin amacına, vize tipine ve Tayland’da kalış süresine göre değişmektedir. Vize ücreti bazı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Başvuru sahibinin ihtiyacı olan vizenin tipine, tek girişli ve çoklu girişli olmasına istinaden değişmektedir. Vizenin giriş sayısı bittikten sonra yeni vize başvurusu yapılarak ülkeye tekrar giriş yapılabilmektedir.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp