Trabzon

Telefon

+908504601767

Gabon Vize Merkezi, Trabzon

Trabzon Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz;

Vize Merkezi Trabzon şubesi olarak Gabon Devletine gerçekleştireceğiniz seyahatiniz için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 2019 yılı güncel evrak listesi, gerekli olan vize başvuru süreçleri ve ihtiyaç duyacağınız diğer bilgiler hazırlamış olduğumuz sayfamızda yer almaktadır.

Trabzon başta olmak üzere ; Ordu, Rize, Samsun, Bayburt gibi çevre illerimizden de yapılmak istenen vize başvuruları için sizlere hizmet sunmaktayız. Adı geçen illerde ikamet etmekte olan ziyaretçilerimiz, Trabzon ofisimizle [email protected] adresimize mail atarak iletişime geçebilir yada 0850 460 17 65 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler.

Gabon Devleti Vizesi Kimler İçin Geçerlidir? - Trabzon

Gabon Devleti seyahatiniz öncesinde geçerliliği 180 gün olması gereken bir pasaporta sahip olma zorunluluğu mevcuttur. Geçerlilik süresi ile ilgili bilgiye, pasaportunuzda fotoğrafınızın bulunduğu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gabon vizesini, Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaportu, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları alma zorunluluğuna sahiptir.

Gabon Vize Türleri -Trabzon

Gabon Devleti'ne yapacağınız seyahatinizde pasaportunuz hangi çeşit olursa olsun vize alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Bu açıdan seyahatiniz öncesinde vize başvurusunda bulunurken vize türünüzü doğru seçmeli ve seyahat nedeninizi doğru şekilde belirtmeniz çok önem taşımaktadır. Belirtilen adımları doğru bir şekilde gerçekleştirmeniz size izleyeceğiniz adımlar, başvuru aşamalarınız ve evrak temini konusunda büyük kolaylık sağlayacaktır.

Trabzon şubemizde görev yapmakta olan çalışma arkadaşlarımızdan alacağınız yardımlar doğrultusunda belirleyeceğiniz seyahatinize uygun Gabon vize çeşitleri aşağıda sıralanmıştır;

 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler -Trabzon

Gabon vize başvuru sürecinde gerekli olan evraklar vize çeşitlerinin hepsinde aynıdır. İstenilen evrakların tümünü eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştırmanız sonrasında başvurunuz uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir.

Başvuru sürecinin başlayabilmesi için;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olan pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap Dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

belgelerini kargo yoluyla Trabzon şubemize ulaştırabilirsiniz.

Gabon Elektronik Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Trabzon

Elektronik vize başvuru sistemi günümüzde birçok ülkede kullanılmaktadır ve klasik vize başvuru sisteminden çok daha kolay ve hızlı gerçekleşmektedir.Dikkat edilmesi gereken durum ise elektronik vize başvurusu yaparken en ufak bir hatada süreciniz olumsuz etkilenebilmektedir. Başta Trabzon olmak üzere tüm Türkiye'den gerçekleştireceğiniz vize başvurularınızda uzman vize danışmanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Vize merkezi bünyesinde çalışan elektronik vize uzmanlarımıza;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olan pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü veya fotokopisi
 • 1 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi veya taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

evraklarınızı şubemize gelerek elden teslim edebilir, kargo yoluyla bize ulaştırabilir yada [email protected] adresimizden mail yoluyla tarafımıza gönderebilirsiniz.

Vize danışmanlarımız, klasik vize başvuru yöntemlerine göre daha az risk unsuru taşıdığı için elektronik vize başvuru sistemini sizlere önermektedir.

İstenilen belgeleri vize danışmanlarımıza göndermeniz sonucunda Gabon vize başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacak ve düzenli bilgilendirmeler uzmanlarımız tarafından sizlere yapılacaktır.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır ? - Trabzon

Uzman kadromuzla beraber Gabon vize başvurularınızda siz ziyaretçilerimize tüm Türkiye'de hizmet sunmaktayız.

Belirtilen evrakların tarafımıza ulaşması durumunda kontrolleri uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen vize başvurularınızla ilgili herhangi bir eksiklik olması gibi durumlarda tarafınıza gerekli bilgilendirmeler kısa süre içinde yapılacaktır. Vize için gerekli olan ücreti ödemeniz sonucunda sizin adınıza tarafımızca vize başvurunuz gerçekleştirilecek ve gerekli bilgilendirmeler sizlere yapılacaktır.Vize başvurunuzun sonuçlanması halinde vizeniz bildirmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

Gabon Vize Ücreti - Trabzon

Vize çeşitlerine göre ücretlendirmeler değişiklik göstermektedir. Tercih etmiş olduğunuz vize türüne göre ücretlendirme bilgisi uzamanlarımız tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Seçmiş olduğunuz vize türüne göre belirlenen ücretin içerisinde koordinasyon ücreti, Konsolosluk ücreti ve hizmet bedeli bulunmaktadır. Sizlerin seçmiş olduğu vize türüne göre oluşturulan ücretin ödenmesi durumunda vize başvuru süreciniz başlayacaktır.

İhtiyaç duyduğunuz anda 2019 yılı güncel vize ücretleri ile ilgili bilgiye 0850 460 17 65 numaralı telefondan yada [email protected] adresine mail göndererek veya dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek istediğiniz konuyla ilgili bilgiyi edinme şansına sahipsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar ? - Trabzon

Gabon vizesi sonuçlanma süreci 3 veya 8 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.Fakat Konsoloslukların yoğunluk durumları ve elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek aksaklılar göz önünde bulundurulduğu zaman bu süreç değişiklik gösterebilir.

Vize başvurunuzun onay süreci tamamlandığında uzmanlarımız tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi gerçekleştirecektir. Merkezi Trabzon Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp