Edirne

Telefon

+908504601538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gabon Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz,

Vize Merkezi Edirne Şubesi olarak Gabon Devletine gerçekleştirecek olduğunuz seyahat öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Gabon Vize süreçlerini, gerekli evraklara erişebileceğiniz ve atacağınız adımları hızlandıracak olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Edirne ilimiz başta olmak üzere Enez, İpsala, Havsa, Keşan, Uzunköprü, Lalapaşa, Süloğlu, Meriç ilçeleri ve çevre illerimiz olan Kırklareli, Tekirdağ ve tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Gabon Vize Başvurularınız için Vize hizmeti vermekteyiz.

Vize süreçleri ve danışmanlık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak içi Edirne Ofisimizi +90 (850) 460 15 38 numaralı telefonumuzdan arayabilir, [email protected] adresimize eposta atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek vize uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Edirne

Gabon Devletine seyahat edecek olan Bordo (Umuma Mahsus), Gri (Hizmet), Yeşil (Hususi) ve Siyah (Diplomatik) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları vize almak ile mükelleftirler.

Gabon Vize başvurunuzun gerçekleşebilmesi için başvuru tarihinizden itibaren minimum 6 Ay daha geçerliliği devam etmekte olan bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Eğer pasaportunuzun geçerlilik tarihi bu süreden az bir zamana tekabül ediyorsa en kısa zamanda pasaportunuzu yenilemenizi önermekteyiz.

Pasaportunuzun geçerlilik tarihi, pasaportunuzun resimli sayfasının bulunduğu kısmında mevcuttur.

Gabon Vize Türleri - Edirne

Gabon Devleti pasaport türü ayırmaksızın bütün Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize zorunluluğu koşmuştur. Bu nedenle ziyaret sebebinizi doğru bir şekilde tanımlayıp seyahatinize uygun olan vize türünü seçmeniz büyük önem arz etmektedir. Vize türünüzü doğru bir şekilde nitelendirmeniz atacak olduğunuz adımları kolaylaştırmakla beraber vize başvuru sürecinde edinmeniz gereken belgeleri ve vize ücretlerini de şekillendirmektedir.

Vize Merkezi Edirne şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımızın rehberliği ile seyahat gerekçenizi belirleyip hangi vize türüne başvuru yapmanız gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Gabon Vize türlerini sizler için ana başlıklar altında aşağıda topladık:

 • Gabon Elektronik Vize
 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize

Gabon Ticari, Klasik ve Turistik Vize için Gerekli Belgeler - Edirne

Klasik, Ticari ve Turistik vize başvurularında karşılaşacağınız süreçler ve edinmeniz gereken evraklar aynıdır. Vize Merkezi Edirne şubesi olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gabon Vizesi için sizler adına başvuruda bulunmamızı sağlamak için uzmanlarımızın sizlerden talep edecek olduğu evrakları tamamlayıp bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Başvuru sürecinizin faaliyete geçebilmesi için aşağıda belirtecek olduğumuz evrakları tarafımıza dilerseniz kargo yolu ile ulaştırabilir, dilerseniz de ofisimizi ziyaret edip bizzat elden teslim edebilirsiniz.

Gerekli evraklar;

 • Başvuru sahibine ait ve minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Edirne

Günümüz teknolojisi ile gelişmekte olan vize başvuru sistemleri arasında yer alan Elektronik Vize Başvuru Sistemi birçok ülkede olduğu gibi Gabon Devletinde de kullanılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının da faydalanabildiği bu sistem sayesinde Gabon Vize başvurusu yapacak bireylerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek yoktur. Akredite edilmiş olan vize danışmanlık ofisimiz sayesinde sizleri büyük bir zahmetten kurtarıp adınıza vize başvurularınızı gerçekleştirebilmekteyiz.

Gabon Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
 • 1 Adet Biometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgelerini Edirne şubemizde çalışmakta olan danışmanlarımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Bu belgeleri dilerseniz [email protected] adresine mail yolu ile ulaştırabilir, dilerseniz kargo yolu ile gönderebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek bizlere bizzat elden teslim edebilirsiniz.

Elektronik Vize Başvuru sistemi diğer vize başvuru sistemlerine kıyasla daha az evrak gerektirmektedir. Vize sürecinizi büyük ölçüde hızlandırmakta olan bu sistem diğer başvurulara oranla daha kolay ve basit gibi gözükse de yapılacak olan en ufak hata vize başvurunuzda ret alma ihtimalinizi arttırmaktadır. Tecrübeli vize danışmanlarımız sizler adına atacakları bütün adımları titizlikle incelemekte ve hataya mümkün olduğunca mahal vermeden hareket etmektedirler.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

Değerli ziyaretçilerimiz yukarıda belirtmiş olduğumuz evrakları tarafımıza ulaştırmanız ardından vize uzmanlarımız sizler adına vize başvuru işlemini hayata geçireceklerdir

Öncelikli olarak gönderdiğiniz evrakların kontrolleri yapılmaktadır. Eğer her hangi bir hata ya da eksik belgeye rastlanırsa durumla alakalı arkadaşlarımız sizlere geri dönüşlerde bulunarak bu eksik ya da hataları düzeltmek için harekete geçeceklerdir.

Evraklarınızın eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamlanması ardından vize ücretini ödeme işlemi gerçekleşmektedir. Vize ücreti ödenmesi ardından danışmanlarımız başvurunuzu gerçekleştirecek ve sizlere hemen her aşamada haber vereceklerdir.

Gabon Elektronik vizeniz onaylanması ardından bizlere belirttiğiniz eposta adresinize Gabon Elektronik Vizenizi yönlendireceğiz.

Gabon Vize Ücreti - Edirne

Gabon seyahat planınızı gerçekleştirirken seyahat gerekçenize uygun olarak seçtiğiniz vize türü ve ücretleri hakkında uzmanlarımız sizleri bilgilendirecektir. Sizlerden talep edecek olduğumuz vize ücreti içerisinde koordinasyon ücreti, Konsolosluk ücreti ve Hizmet bedeli mevcut olacaktır. Talep edilecek olan bu ücretin temin edilmesi ardından vize başvuru süreciniz hayata geçecektir.

2019 yılına ait güncel vize ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Edirne ofisimizi +90 (850) 460 15 38 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, [email protected] adresine eposta atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek süreç ve ücretler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Edirne

Gabon Vizeniz konsoloslukların uygunluk durumuna göre ortalama olarak 3 ila 9 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak konsolosluklarda meydana gelebilmekte olan yoğunluklar, elektronik vize başvuru sisteminde gerçekleşebilecek olan aksaklıklar ya da resmi tatiller vize onay sürecinizi dalgalandırabilecek bir kaç etkendir.

Vize başvurunuz onaylanması ardından yetkililerimiz sizleri bilgilendirecek ve Gabon Vizenizi sizlere ulaştıracaklardır. Vize Merkezi Edirne şubemize +90 (850) 460 15 38 numaralı telefon aracılığı ile yahut [email protected] adresi aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp