Çorlu

Telefon

+908504601585

Gabon Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz;

Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak Gabon Devleti'ne yapacağınız ziyaretiniz için gerekli Gabon Vizesi için 2019 yılı güncel evrak listesi, vize başvuru süreçleri ve ihtiyaç duyacağınız diğer bilgilere ulaşabileceğiniz bu sayfayı sizler için hazırladık.

Çorlu başta olmak üzere ; Kırklareli, Tekirdağ gibi çevre illerimizden yapılmak istenen vize başvurularına hizmet vermekteyiz. Belirtilen il ve ilçelerde ikamet eden ziyaretçilerimiz, Çorlu ofisimizle 0850 460 15 85 numaralı telefondan iletişime geçebilir veya arzu edilirse [email protected] adresimize mail gönderebilirler.

Gabon Devleti Vizesi Kimler İçin Geçerlidir? - Çorlu

Gabon Devleti'ne yapacağınız ziyaret öncesinde vize başvuru tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliğe sahip pasaportunuz olmalıdır. Pasaportunuzun geçerlilik tarihini resminizin bulunduğu alanda görebilirsiniz.

Gabon vizesi alma zorunluluğu olan pasaportlar; Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaportu, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıdır.

Gabon Vize Türleri - Çorlu

Gabon Devleti ziyaretinizde hangi tip pasaporta sahip olursanız olun vize başvurusu yapma zorunluluğunuz mevcuttur. Bu yüzden seyahat nedeninizi doğru bir şekilde belirtip, vize türünüzü doğru seçmelisiniz. Bu durum size bu süreçte evrak temini, izlemeniz gereken adımlar ve başvuru aşamalarınızda kolaylık sağlayacaktır.

Çorlu şubemizde bulunan çalışma arkadaşlarımız vasıtasıyla belirleyeceğiniz seyahatinize uygun Gabon vize çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler - Çorlu

Vize başvurusunda ihtiyaç duyulan belgeler vize çeşitlerinin tümünde aynıdır. Talep edilen belgeleri tarafımıza ulaştırmanız doğrultusunda, vize danışmanlarımız sizlerin adına başvurunuzu yapacaktır.

Başvuru sürecinin başlayabilmesi için;
 • Minimum 6 Ay geçerliliği olan pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap Dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

evraklarını Çorlu şubemize kargo yoluyla veya ofisimizi ziyaret ederek tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Gabon Elektronik Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Çorlu

Günümüzde birçok ülkede kullanılmakta olan elektronik vize başvuru sistemi, klasik vize başvurularından çok daha hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Ancak elektronik vize başvuru sürecinde çok dikkatli ve özenli adımlar atılmalıdır. Şayet yapılacak küçük bir hatada vize onay süreci olumsuz etkilenebilir. Başta Çorlu olmak üzere tüm Türkiye'den gerçekleştireceğiniz başvurularınızda uzman vize danışmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Vize merkezi bünyesinde çalışan elektronik vize uzmanlarımıza;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olan pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü veya fotokopisi
 • 1 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi veya taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgelerini dilerseniz şubemize elden teslim edebilir veya [email protected] adresine mail atabilir yada kargo yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Uzmanlarımız, elektronik vize başvuru sisteminin risk unsurunun diğer vize başvuru işlemlerine göre daha az olması sebebiyle bu başvuru sistemini tavsiye etmektedir.

Belirtilen evrakları uzmanlarımıza ulaştırmanız sonucunda vize başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacak ve süreçle ilgili düzenli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çorlu

Sevgili ziyaretçilerimiz uzman kadromuz eşliğinde Gabon vize başvurularınızla tüm Türkiye'ye vize hizmeti sunmaktayız.

Talep edilen evrakların kontrolleri uzman kadromuz tarafından yapılıp herhangi bir eksiklik veya yanlışlık söz konusu olduğunda, size konu ile ilgili geri dönüşler sağlanacaktır. Vize ücretini ödemenizin ardından herhangi bir sorun oluşmadığı takdirde sizin adınıza başvurunuzu gerçekleştirip, süreçle ilgili bilgilendirmeleri tarafınıza iletmekteyiz. Gabon elektronik vizenizin onaylanması durumunda tarafımıza iletmiş olduğunuz eposta adresinize vizeniz gönderilecektir.

Gabon Vize Ücreti - Çorlu

Uzmanlarımız tercih etmiş olduğunuz vize türüne göre, başvuru süreciniz başlamadan önce vize türlerine göre değişiklik gösteren ücretler konusunda bilgilendirme yapacaktır. Talep ettiğiniz ücret içerisinde koordinasyon ücreti, Konsolosluk ücreti ve hizmet bedeli bulunmaktadır. Talep edilen ücretin ödenmesinin hemen ardından başvuru süreciniz başlayacaktır.

2024 yılı güncel vize ücretleri hakkında kapsamlı bilgiye 0850 460 15 85 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] mail atarak, dilerseniz de ofisimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Çorlu

Gabon vizesi sonuçlanma süreci 3 ile 8 iş gününü kapsar. Ancak elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek aksaklık veya Konsoloslukların yoğunluk derecelerine göre değişkenlik gösterebilir.

Vize başvurunuz onaylandığında uzmanlarımız tarafınıza bilgilendirme yapacaktır. Vize Merkezi Çorlu Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp