Çanakkale

Telefon

+908502411483

Gabon Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz,

Çanakkale Gabon Vize Merkezi Şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz, Gabon Devleti'ne gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz öncesinde alma zorunluluğunuz olan Gabon Vizesi hakkında gerekli belgelere, başvuru süreçlerine, vize başvuru türlerine, vize ücretlerine ve daha birçok bilgiye ulaşabilecek olduğunuz sayfamıza hoş geldiniz.

Gabon Vize Çanakkale şubesi olarak, Çanakkale il merkezi başta; Lapseki, Bayramiç, Eceabat, Gökçeada, Ezine, Biga, Çan, Bozcaada, Gelibolu, Ayvacık, Yenice gibi çevre ilçelerimizle beraber çevre iller olan İzmir, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir ve Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Zambiya Vize başvurularınız için uzman kadromuz eşliğinde vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Gabon Vize başvurularımız öncesinde vize süreçleri ile alakalı bilgi alabilmek ve vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek adına Çanakkale Gabon Vize Merkezi Şubemizi, +90 (850) 241 14 83 numaralı telefon numaramız aracılığı ile arayabilir ya da [email protected] adresimize mail göndererek uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gerekmektedir? - Çanakkale

Gabon Devleti'ne gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz öncesinde yapmakla mükellef olduğunuz vize başvurusunu gerçekleştireceğiniz tarihten itibaren minimum 6 Ay geçerliliği devam etmekte olan bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir.

Gabon Devletine ziyaretlerini gerçekleştirecek olan Gri (Hizmet) Pasaportu, Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının seyahatleri öncesinde Gabon Vizesi alma zorunlulukları vardır.

Gabon Vize Türleri - Çanakkale

Gabon Devletine gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz öncesinde ne tür pasaport sahibi olursanız olun vize başvurusu yapma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Başvuru yapacak olduğunuz vizenin türünü seyahat gerekçeniz belirlemektedir.

Çanakkale Gabon Vize Merkezi şubemizde çalışmakta olan çalışma arkadaşlarımız rehberliğinde kolaylıkla belirleyebilecek olduğunuz, ziyaretinize uygun olan Gabon Vize türleri aşağıda sınıflar halinde sıralanmıştır;

 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler - Çanakkale

Klasik, Ticari ve Turistik Vize başvurularında edinmeniz gereken evraklar ve karşılaşacak olduğunuz süreçler aynıdır. Vize başvuruları için gerekli evrakların listesi aşağıda sizler için hazırlanmış bulunmaktadır;

 1. Pasaport
 2. Aşı kartı fotokopisi
 3. Kimlik fotokopisi,
 4. 2 adet biomterik fotoğraf,
 5. Banka dökümü (son 3 aylık en az 5000 TL bakiyesi olan banka tarafından kaşeli, ıslak imza ve banka imza sirküleri ile birlikte alınmış)
 6. Hotel ve Uçak bileti rezervasyonları
 7. Varsa Davetiye

Yukarıda belirtilmekte olan evrakları Çanakkale Gabon Vize Merkezi ofisimize ulaştırmanız sonrasında uzmanlarımız sizler adına Gabon vize başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Çanakkale

Elektronik Vize Başvuru sistemi günümüzde Gabon Devleti'nin de içlerinde olduğu birçok ülkenin başvurduğu ve kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmasına gerek kalmadan vize başvurularını gerçekleştirebilecekleri bir vize başvuru sistemidir. Diğer vize türlerine göre çok daha az evrak isteyen ve nispeten daha hızlı sonuç veren bu sistem bir o kadar da dikkat ve titizlik gerektirmektedir. Başta Çanakkale şubemiz olmak üzere tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurularınızda uzman vize danışmanlarımız ile beraber vize hizmeti sunuyoruz.

Gabon Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için aşağıda belirtilmiş olan evrakları bizlere ulaştırmanız ve başvuru ücretini ödemeniz yeterli olacaktır.

 • 1 Adet Biometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) görüntüsü
 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

Gabon Vize Ücreti - Çanakkale

Vize başvuru süreciniz başlamadan önce vize uzmanlarımız sizleri tercih ettiğiniz vize türüne göre değişkenlik göstermekte olan vize ücretleri konusunda detaylı olarak bilgilendirecektir. Talep etmekte olduğumuz vize ücreti içerisinde; koordinasyon ücreti, konsolosluk ücreti ve hizmet bedeli barındırmaktadır. 
Güncel  Gabon Elektronik vize başvuru ücretleri ile alakalı daha kapsamlı bilgi almak için ofisimizi +90 (850) 241 14 83 numaralı telefon ile arayabilir ya da [email protected] adresine mail atarak bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Çanakkale

Gabon Vizesi ortalama olarak sonuç bulma süresi 4 ila 8 iş günüdür. Fakat Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar ya da elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar onay sürecinin değişkenlik göstermesine sebep verebilmektedir.

Vize başvurunuz onaylandığı vakit Çanakkale Şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımız sizlere bilgi verecek ve onaylanan vizenizi tarafınıza ulaştıracaklardır. Vize Merkezi Çanakkale Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

 

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp