İstanbul

Telefon

+902129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gabon Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz,

Vize Merkezi İstanbul Şubesi olarak Gabon'a yapacak olduğunuz seyahatiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Gabon Vizesi başvuru süreçlerine, gerekli evrak listelerine ve daha bir çok bilgiye kolaylıkla erişebilecek olduğunuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

İstanbul başta olmak üzere Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Adalar, Arnavutköy, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Ataşehir, Avcılar, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri ve çevre illerimiz olan Kocaeli, Kırklareli, Tekirdağ, Yalova ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Gabon Vize Başvurularınızda konuda uzman ekip arkadaşlarımız eşliğinde vize hizmeti sunmaktayız. Gabon Vize başvurularımız öncesinde vize süreçleri ile alakalı bilgi edinmek adına Vize Merkezi İstanbul Şubemizi +90 (212) 970 05 38 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir, [email protected] adresimize mail atabilir ya da Şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gerekmektedir? - İstanbul

Gabon seyahatiniz öncesinde vize başvuru tarihinizden itibaren minimum 6 Ay geçerliliği olan bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Eğer Pasaportunuzun geçerlilik tarihinin ne olduğu konusunda tereddütler yaşıyorsanız pasaportunuzun resimli sayfasının olduğu alandan geçerlilik tarihini öğrenebilirsiniz.

Gabon'a seyahatlerini gerçekleştirecek olan Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaportu, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının seyahatleri öncesinde Gabon Vizesi alma zorunlulukları mevcuttur.

Gabon Vize Türleri - İstanbul

Gabon Devleti pasaport türü ayırmaksızın bütün Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize alma zorunluluğu koşmuştur. Bu nedenle seyahatiniz öncesinde başvuru yapacak olduğunuz vize türünü belirlemeniz ihtiyacınız olacak olan evraklara, atacağınız adımlara, başvuru süreçlerinin nasıl ilerleyeceğine ve vize ücretlerine kadar bir çok önemli hususta yol gösterici olacaktır.

Vize Merkezi İstanbul şubemizde çalışmakta olan vize danışmanlarımız rehberliğinde kolaylıkla belirleyebilecek olduğunuz Gabon Vize türleri aşağıda listeler halinde sıralanmıştır;

 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler - İstanbul

Ticari, Turistik ve Klasik Vize başvurularında ihtiyacınız olacak olan belgeler aynıdır. Sizlerden talep edecek olduğumuz evrakları eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştırmanız ardından vize danışmanlarımız sizler adına Gabon Vize Başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

Başvuru sürecinin başlayabilmesi için;

 • Başvuru sahibine ait ve minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

evraklarını Vize Merkezi İstanbul şubemize dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilir dilerseniz tarafımıza kargo yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - İstanbul

Günümüzde bir çok ülkenin de kullanmakta olduğu elektronik vize başvuru sistemi klasik vize yöntemlerinden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Ancak başvuru sürecinde yapılacak olan küçük bir hata bile vize onay sürecinizi olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Gabon Devleti, ülkemiz vatandaşlarına elektronik vize imkanı sunmaktadır. Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmasına gerek olmadan internet ortamında başvuruların gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Vize Merkezi bünyesinde çalışmakta olan elektronik vize uzmanlarımıza;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
 • 1 Adet Biometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgelerini dilerseniz [email protected] adresine gönderebilir, kargo yolu ile bizlere iletebilir yahut ofisimizi ziyarete gelip bizzat teslim edebilirsiniz.

Elektronik Vize Başvuru sisteminin barındırdığı risk unsurlarının fazlasıyla az olmasından dolayı uzmanlarımız Gabon Vize Başvurularınızda elektronik vize başvuru sistemini seçmenizi tavsiye etmektedirler.

Sizlerden talep etmiş olduğumuz evrakları uzmanlarımıza ulaştırmanız sonrasında vize başvuru süreciniz hayata geçmiş olacak ve süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirileceksinizdir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

Sevgili ziyaretçilerimiz, uzman kadromuz eşliğinde Gabon Vize Başvurularınızda tüm Türkiye'ye vize hizmeti sunmaktayız.

Sizlerden talep etmiş olduğumuz evrakların kontrolleri uzman kadromuz tarafından titizlikle kontrol edilecek ve her hangi bir eksik ya da hata olması halinde sizlere geri dönüşleri yapılacaktır. Gabon Vize ücretini ödemeniz akabinde her hangi bir eksik ya da hatalı evrak mevcut değilse sizler adına vize başvurularınızı gerçekleştirmekte ve sürecin takibini yaparak sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz.

Gabon Vize Ücreti - İstanbul

Vize başvuru süreciniz başlamadan önce vize uzmanlarımız sizleri vize ücretleri konusunda bilgilendirecektir. Talep etmekte olduğumuz vize ücreti içerisinde Koordinasyon ücretini, Konsolosluk ücretini ve hizmet bedelini barındırmaktadır. Talep edilen meblağın ödenmesi ardından vize başvuru süreciniz başlayacaktır.

2019 yılı güncel vize ücretleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 38 numaralı telefon ile arayabilir, [email protected] adresine mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - İstanbul

Gabon Vizesinin ortalama sonuç bulma süresi 4 ila 8 iş günüdür. Ancak Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar ya da elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar onay sürecinin değişkenlik göstermesine sebep verebilmektedir.

Vize başvurunuz onaylandığı vakit uzmanlarımız tarafınıza bilgi vereceklerdir. Vize Merkezi İstanbul Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

İstanbul Şube telefonumuz: +90 (212) 970 05 38

Mail adresimiz: [email protected]

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp