Antalya

Telefon

+902422555147

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gabon Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz

Vize Merkezi Antalya Şubesi olarak Gabon Vize süreçlerini ele aldığımız sayfamıza Hoş Geldiniz.

Sayfamızın devamında Gabon Vize başvurusu için gerekli evraklara, Vize başvuru süreçlerine, başvurunuzun sonuçlanma süresine ve vize ücretlerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Antalya ilimiz başta olmak ilçelerimiz olan İbradi, Konyaaltı, Manavgat, Serik, Aksu, Muratpaşa, Kepez, Döşemealtı, Kemer, Korkuteli, çevre illerimiz olan Burdur, Isparta, Karaman, Konya, Mersin, Muğla ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Gabon Vize Başvurularınız için uzman kadromuz eşliğinde vize danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Gabon Vize başvurunuz öncesinde vize süreci hakkında ve danışmanlık hizmetimiz ile alakalı olarak kapsamlı bilgi almak için bizleri +90 242 255 51 47 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, [email protected] adresine mail atabilir ya da dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gerekmektedir? - Antalya

Gabon Devletine gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz öncesinde Gri (Hizmet) Pasaportu, Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının vize alma zorunlulukları mevcuttur.

Vize başvurunuzu gerçekleştirmeden önce pasaportunuzun minimum 180 gün geçerliliğinin hala devam halinde olması gerekmektedir. Eğer pasaportunuzun geçerlilik tarihi 180 günden az ise bu süreyi uzatmanız gerekmektedir.

Pasaportunuzun geçerlilik tarihi ise pasaportun resimli sayfasının olduğu bölümde mevcuttur, kontrolünü buradan sağlayabilirsiniz.

Gabon Vize Türleri - Antalya

Gabon Devletine yapacak olduğunuz ziyaretiniz öncesinde pasaport türü ayırmaksızın vize başvurusu yapma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Bu sebeple seyahat gerekçenizi doğru bir şekilde belirtmeli ve vize türünüzü doğru seçmelisiniz. Bu durum sizlere gerçekleştirecek olduğunuz adımlarda, gerekli evrakları temin etmekte ve vize başvuru sürecinizde büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

Vize Merkezi Antalya şubemizde çalışmakta olan çalışma arkadaşlarımız rehberliğinde kolaylıkla belirleyebilecek olduğunuz seyahatinize uygun olan Gabon Vize türleri aşağıda sınıflar halinde sıralanmıştır;

 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Ticari, Klasik ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler - Antalya

Ticari, Klasik ve Turistik vizelerin başvuru süreçleri ve ihtiyaç duydukları evraklar aynıdır. Vize Merkezi Antalya şube olarak Gabon Vize Başvurusu için gerekli olan sizlerden hazırlamanızı talep edecek olduğumuz evrakları eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştırmanız sonrasında vize danışmanlarımız sizler adına Gabon Vize Başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

Başvuru sürecinin başlayabilmesi için;

 • Başvuru sahibine ait ve minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biyometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

Evraklarını Vize Merkezi Antalya ofisimize dilerseniz tarafımıza adres bilgilerimiz aracılığı ile kargo yolu ile ulaştırabilir, dilerseniz şubemizi ziyaret ederek bizzat elden teslim edebilirsiniz.

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Antalya

Elektronik Vize Başvuru sistemi günümüzde Gabon Devleti'nin de içerisinde bulunduğu ve bir çok ülkenin başvurduğu, kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmasına gerek kalmadan vize başvurularını gerçekleştirmelerine imkan sağlayan bir Vize başvuru sistemidir. Diğer vize çeşitlerine oranlandığı zaman çok daha az evrak isteyen ve nispeten daha hızlı sonuç alınabilen bu sistem bir o kadar da dikkat ve titizlik gerektirmektedir. Başvuru sırasında yapılacak olan küçük hatalar vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına mahal verebilir. Başta Antalya şubemiz olmak üzere tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurularınızda uzman vize danışmanlarımız ile beraber vize hizmeti sunuyoruz.

Vize Merkezi Antalya Şube bünyesinde çalışmakta olan elektronik vize uzmanlarımıza;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
 • 1 Adet Biyometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgelerini dilerseniz kargo yolu ile bizlere iletebilir, ofisimizi ziyarete gelip bizzat teslim edebilir ya da [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz.

Elektronik Vize Başvuru sisteminin diğer vize başvurularına oranla barındırdığı mevcut risk unsurlarının daha az olması ve ihtiyaç duyulan evrakların daha az olmasından ötürü uzmanlarımız Gabon Vize Başvurularınızda elektronik vize başvuru sistemini tercih etmenizi önermektedir.

Sizlerden tamamlamanızı talep etmiş olduğumuz Gabon Elektronik Vize Başvuru evraklarını uzmanlarımıza ulaştırmanız ardından vize başvuru süreciniz için ilk adım atılmış olacaktır ve Gabon Elektronik Vize başvuru süreciniz hakkında çalışanlarımız tarafından düzenli olarak bilgilendirileceksinizdir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Değerli ziyaretçilerimiz yukarıda belirtmiş olduğumuz evrakları tarafımıza ulaştırmanız sonrasında vize uzmanlarımız sizler adına vize başvuru işlemini yapacaklardır.

Öncelikli olarak gönderdiğiniz evrakların kontrolleri yapılmaktadır. Eğer her hangi bir hata ya da eksik belgeye rastlanırsa durumla alakalı arkadaşlarımız sizlere geri dönüşlerde bulunarak bu eksik ya da hataları düzeltmek için harekete geçeceklerdir.

Evraklarınızın eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamlanması ardından vize ücretini ödeme işlemi gerçekleşmektedir. Vize ücreti ödenmesi ardından danışmanlarımız başvurunuzu gerçekleştirecek ve sizlere hemen her aşamada haber vereceklerdir.

Gabon Elektronik vizeniz onaylanması ardından bizlere belirttiğiniz eposta adresinize Gabon Elektronik Vizenizi yönlendireceğiz.

Gabon Vize Ücreti - Antalya

Vize başvuru süreciniz başlamadan önce vize uzmanlarımız sizleri tercih ettiğiniz vize türüne göre değişkenlik göstermekte olan vize ücretleri konusunda detaylı olarak bilgilendirecektir. Talep etmekte olduğumuz vize ücreti içerisinde Koordinasyon ücreti, Konsolosluk ücreti ve Hizmet bedeli mevcuttur. Talep edilen vize ücretinin ödenmesi sonrasında vize başvuru süreciniz uzmanlarımız tarafından sizler adına başlatılacaktır.

2024 yılı güncel vize ücretleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz uzmanlarımızı +90 (242) 255 51 47 numaralı telefon ile arayabilir, [email protected] adresine mail atabilir ya da Antalya şubemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Antalya

Gabon Vizesinin sonuç bulma süresi aşağı yukarı 4 gün ila 8 iş gündür. Ancak Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar ya da elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar onay sürecinin değişkenlik göstermesine sebep verebilmektedir.

Vize başvurunuz onaylandığı vakit uzmanlarımız tarafınıza bilgi vereceklerdir. Vize Merkezi Antalya Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp