Gaziantep

Telefon

+902129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gabon Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz,

Vize Merkezi Gaziantep Şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz, Gabon Devleti'ne gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz öncesinde alma zorunluluğunuz olan Gabon Vizesi hakkında gerekli belgelere, başvuru süreçlerine ve daha bir çok bilgiye rahatlıkla erişebileceğiniz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Gaziantep başta olmak üzere Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Şahinbey, Nurdağı, Araban, Oğuzeli, Yavuzeli, Karkamış ilçeleri ve çevre illerimiz olan Sivas, Malatya, Kayseri, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Tüm Türkiye'den yapmayı hedeflemekte olduğunuz Gabon Vize Başvurularınızda konuda uzman vize uzmanı çalışma arkadaşlarımız eşliğinde vize hizmeti vermekteyiz. Gabon Vize başvurularımız öncesinde vize süreçleri ile alakalı bilgi alabilmek adına Vize Merkezi Gaziantep Şubemizi +90 (212) 970 05 38 numaralı telefon numaramız aracılığı ile arayabilir, [email protected] adresimize mail gönderebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gerekmektedir? - Gaziantep

Gabon Devleti'ne gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz öncesinde yapmakla mükellef olduğunuz vize başvurusunu gerçekleştireceğiniz tarihten itibaren minimum 180 gün geçerliliği devam etmekte olan bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir.

Pasaportunuzun geçerlilik tarihinin mevcut oldu kısım pasaportun fotoğraflı sayfasının olduğu bölümde yer almaktadır. Eğer pasaportunuzun geçerlilik tarihinin ne zaman son bulacağı konusunda bilgi sahibi olamıyor iseniz tarif edilen kısım aracılığı ile pasaportunuzun hangi tarihe kadar aktif olduğunu öğrenebilirsiniz.

Gabon Devletine ziyaretlerini gerçekleştirecek olan Gri (Hizmet) Pasaportu, Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının seyahatleri öncesinde Gabon Vizesi alma zorunlulukları vardır.

Gabon Vize Türleri - Gaziantep

Gabon Devletine gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz öncesinde ne tür pasaport sahibi olursanız olun vize başvurusu yapma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Bu sebeple ziyaret gerekçenizi spesifik bir şekilde tanımlayıp vize türünüzü doğru seçmelisiniz. Bu durum sizlere vize başvuru sürecinde atacağınız adımlarda, gerekli evrakları temin etmekte büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır.

Vize Merkezi Gaziantep şubemizde çalışmakta olan çalışma arkadaşlarımız rehberliğinde kolaylıkla belirleyebilecek olduğunuz ziyaretinize uygun olan Gabon Vize türleri aşağıda sınıflar halinde sıralanmıştır;

 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler - Gaziantep

Klasik, Ticari ve Turistik Vize başvurularında edinmeniz gereken evraklar ve karşılaşacak olduğunuz süreçler aynıdır.Vize Merkezi Gaziantep şube olarak Gabon Vize Başvurusu için gerekli olan sizlerden hazırlamanızı talep edecek olduğumuz evrakları eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştırmanız sonrasında vize danışmanlarımız sizler adına Gabon Vize Başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

Başvuru sürecinin başlayabilmesi için;

 • Başvuru sahibine ait ve minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

evraklarını Vize Merkezi Gaziantep ofisimize dilerseniz şubemizi ziyaret ederek bizzat elden teslim edebilir, dilerseniz tarafımıza adres bilgilerimiz aracılığı ile kargo yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Gaziantep

Elektronik Vize Başvuru sistemi günümüzde Gabon Devleti'nin de içlerinde olduğu birçok ülkenin başvurduğu ve kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmasına gerek kalmadan vize başvurularını gerçekleştirebildikleri bir Vize başvuru sistemidir. Diğer vize türlerine göre çok daha az evrak isteyen ve nispeten daha hızlı sonuç veren bu sistem bir o kadar da dikkat ve titizlik gerektirmektedir. Başvuru sırasında yapılacak olan küçük hatalar vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına mahal verebilir. Başta Gaziantep şubemiz olmak üzere tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurularınızda uzman vize danışmanlarımız ile beraber vize hizmeti sunuyoruz.

Vize Merkezi Gaziantep Şube bünyesinde çalışmakta olan elektronik vize uzmanlarımıza;

 • 1 Adet Biyometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgelerini dilerseniz kargo yolu ile bizlere iletebilir, ofisimizi ziyarete gelip bizzat teslim edebilir ya da [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz.

Elektronik Vize Başvuru sisteminin diğer vize başvurularına kıyasla barındırdığı risk unsurlarının bir miktar daha az olması ve ihtiyaç duyulan evrakların daha az olmasından dolayı uzmanlarımız Gabon Vize Başvurularınızda elektronik vize başvuru sistemini tercih etmenizi tavsiye etmektedirler.

Sizlerden talep etmiş olduğumuz Gabon Elektronik Vize Başvuru evraklarını uzmanlarımıza ulaştırmanız ardından vize başvuru süreciniz için ilk adım atılmış olacaktır ve Gabon Elektronik Vize başvuru süreciniz hakkında düzenli olarak bilgilendirileceksinizdir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Gaziantep

Sizlerden talep etmiş olduğumuz evrakların kontrolleri uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılacak ve her hangi bir eksik ya da hata olması halinde sizlere konu hakkında geri dönüşler yapılacaktır. Gabon Vize ücretini ödemeniz akabinde her hangi bir eksik ya da hatalı evrak mevcut değilse sizler adına vize başvurularınızı gerçekleştirmekte ve sürecin takibini yaparak sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz. Gabon Elektronik Vizeniz onaylandıktan sonra uzmanlarımıza iletmiş olduğunuz eposta adresinize Gabon Elektronik Vizeniz gönderilecek ve size haberi verilecektir.

Gabon Vize Ücreti - Gaziantep

Vize başvuru süreciniz başlamadan önce vize uzmanlarımız sizleri tercih ettiğiniz vize türüne göre değişkenlik göstermekte olan vize ücretleri konusunda detaylı olarak bilgilendirecektir. Talep etmekte olduğumuz vize ücreti içerisinde;

 1. Koordinasyon ücreti
 2. Konsolosluk ücreti
 3. Hizmet bedeli

barındırmaktadır. Talep edilen meblağın ödenmesi ardından vize başvuru süreciniz başlayacaktır.

Uzmanlarımız Gabon ziyaretiniz öncesinde almanız gerekmekte olan Gabon vizenizi senelere dayanan tecrübemiz ile beraber her hangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan gerçekleştirmektedir.

2019 yılı güncel vize ücretleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 38 numaralı telefon ile arayabilir, [email protected] adresine mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Gaziantep

Gabon Vizesi ortalama olarak sonuç bulma süresi 3 gün ila 7 iş günüdür. Fakat Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar ya da elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar onay sürecinin değişkenlik göstermesine sebep verebilmektedir.

Vize başvurunuz onaylandığı vakit Gaziantep Şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımız sizlere bilgi verecek ve onaylanan vizenizi tarafınıza ulaştıracaklardır. Vize Merkezi Gaziantep Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Gaziantep Şube telefonumuz: +90 (342) 255 50 25

Mail adresimiz: [email protected]

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp