Adana

Telefon

+902129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gabon Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz;

Vize Merkezi Adana Şubesi olarak sizleri bilgilendirmek için hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz. Gabon Devleti ziyaretinizden önce almak zorunda olduğunuz Gabon vizesi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vize başvuru süreçleri, ihtiyaç duyulan belgeler ve vize başvuru ücretleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeler sayfamızda mevcuttur. Adana başta olmak üzere tüm Türkiye, çevre il ve ilçeler de dahil olmak üzere konusunda uzman çalışanlarımızla sizlere vize hizmeti sunmaktayız. Vize başvurularınız öncesinde daha kapsamlı bilgiye sahip olmak isterseniz, Adana şube olarak 0212 970 05 38 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ve [email protected] adresinden mail yoluyla da sorularınızı gönderebilirsiniz. Dilerseniz de ofisimizi bizzat ziyaret ederek birebir bilgi alma şansına sahipsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Adana

Gabon ziyaretiniz öncesinde sahip olduğunuz pasaportunuzun geçerlilik süresi 180 gün yani 6 ay olmak zorundadır. Eğer pasaportunuzun geçerlilik tarihi ile alakalı bilgiye sahip değilseniz veya tereddüt yaşıyorsanız, fotoğrafınızın bulunduğu bölümden bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gabon Devleti'ne yapacağınız seyahatiniz de sahip olduğunuz pasaport; Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaportu, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) pasaport çeşitlerinden hangisi olursa olsun vize alma zorunluluğunuz mevcuttur.

Gabon Vize Türleri - Adana

Gabon Devleti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hangi pasaport türüne sahip olursa olsun vize alma zorunluluğu getirmiştir. Bu sebeple başvuracağınız vize çeşidini doğru belirlemeniz başvuru süreçlerini yönetmeniz konusunda büyük önem taşımaktadır.

Vize merkezi Adana Şubemizde çalışmakta olan deneyimli uzman kadromuz aracılığı ile seyahatinize uygun seçebileceğiniz vize türleri aşağıda sıralanmıştır;

 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler - Adana

Başvuracağınız tüm vize çeşitlerinde hazırlamanız gereken evraklar ve başvuru süreçleri aynıdır. Sizlerden talep edilen evrakları eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlayıp bizlere ulaştırmanız sonucunda başvurunuz uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Başvuru sürecinin başlayabilmesi için;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

evraklarını Vize Merkezi Adana şubemize dilerseniz elden teslim edebilir veya adres bilgilerimizle tarafımıza kargo yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Adana

Elektronik vize başvuru yöntemi Gabon Devleti de dahil olmak üzere birçok ülkede klasik vize yöntemlerine göre daha çok tercih edilen bir sistemdir. Bu sistemde yapmanız gereken tek şey titiz ve dikkatli davranmak olacaktır. Çünkü evrak ve süreç takibinde yapacağınız en ufak bir hata veya eksiklik başvuru sürecinizi olumsuz etkileyebilmektedir.

Elektronik vize başvuru sistemi internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları da bu sistemden yararlanma hakkına sahiptir. Konsolosluklarda sıra beklemeye gerek kalmadan, herhangi bir çaba harcamanız gerekmeden kolayca gerçekleştirebileceğiniz başvuru sistemidir. Vize merkezi Adana şubesinde görev almakta olan danışmanlarımıza ;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
 • 1 Adet Biyometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgelerini ofisimize gelerek elden teslim edebilir, kargo yoluyla tarafımıza gönderebilir veya arzu ederseniz [email protected] adresimize mail yoluyla gönderebilirsiniz.

Klasik vize başvuru yöntemlerine göre uzmanlarımızın tavsiyesi elektronik vize yöntemini tercih etmeniz olacaktır. Çünkü bu sistemde ihtiyaç duyacağınız evraklar daha az olacak ve başvuru süreci daha kısa zamanda sonuca ulaşacaktır. Elektronik vize başvuru sürecinizde uzmanlarımız sizleri düzenli olarak süreçle ilgili bilgilendirecektir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Adana

Sevgili ziyaretçilerimiz; uzman vize danışmanlarımızla sizlere tüm Türkiye üzerinden hizmet sunmaktayız. Vize başvurunuz için sizlerden talep edilen evrakları uzman kadromuz büyük bir titizlikle inceleyecektir ve herhangi bir hata veya eksiklik olması durumunda tarafınıza gerekli bilgilendirmeler en kısa sürede yapılacaktır. Bu süreçte Gabon Vize ücretinizi ödemenizin hemen ardından evrak kontrolleri yapılarak herhangi bir eksiklik olmaması durumunda başvurunuz tarafımızca yapılacak ve bu süreçle ilgili bilgilendirilmeler tarafınıza düzenli bir şekilde sağlanacaktır. Süreç büyük bir titizlikle uzmanlarımız tarafından takip edilecektir ve vize başvurunuzun onaylanması durumunda, tarafımıza iletecek olduğunuz mail adresinize en kısa sürede gönderilecektir.

Gabon Vize Ücreti -Adana

Vize başvuru süreciniz başlamadan hemen önce vize uzmanlarımız yardımıyla seçmiş olduğunuz vize türüne göre belirlenen vize ücretiniz detaylı bir şekilde sizlere bildirilecektir.

Talep ettiğiniz vize ücreti içerisinde;

 • Koordinasyon ücreti
 • Konsolosluk ücreti
 • Hizmet bedeli

bulunmaktadır. Talep edilen ücretin ödenmesinin hemen sonrasında vize başvuru süreciniz başlayacaktır. Uzmanlarımız Gabon Devleti seyahatiniz öncesinde almanız gereken vizenizi herhangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan sizler için gerçekleştirecektir. 2019 yılı güncel vize ücretleri ile alakalı kapsamlı bilgi almak isterseniz 0212 970 05 38 numaralı telefonu arayabilir ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Adana

Gabon vizesinin sonuç bulma süresi 3 ila 8 iş günüdür. Ancak bu süre bazı durumlarda değişiklik gösterebilmektedir. Elektronik vize başvuru sistemini tercih ettiğinizde sistemde herhangi bir aksaklık olması gibi durumlarda süreç uzayabilmektedir. Veya konsolosluklarda oluşan yoğunluk durumu da bu süreci etkilemektedir.

Vize başvurunuzun onaylanmasının hemen ardından sizlere gerekli bilgiler verilecektir. Vize merkezi Adana Şube olarak sizlere iyi yolculuklar dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp