Kayseri

Telefon

+908504601567

Gabon Vize Merkezi, Kayseri

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz;
 
Gabon devletine yapacağınız seyahatiniz doğrultusunda almak istediğiniz Gabon vizesi ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere, gerekli olan evrak listesine, başvuruyla ilgili gerçekleştirmek durumunda olduğunuz süreçlerle alakalı gerekli bilgilere sizler için hazırlamış olduğumuz sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sayfamıza hoşgeldiniz.
 
Başta Kayseri olmak üzere ilçeler ve çevre illerden yapacağınız Gabon vize başvurularınıza dair bilgi alabileceğiniz deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Gabon vize başvuru süreçleri ile ilgili edinmek istediğiniz tüm bilgilere telefon numaramız olan 0850 460 15 35 'i arayarak veya [email protected] adresimize mail atarak veyahut ofisimize gelip bierebir bilgi edinme imkanına sahip bulunmaktasınız.
 

Gabon Vizesi Kimler İçin Gereklidir ? - Kayseri

 
Gabon vizesi alabilmek için vize başvuru tarihinizden önce olmak kaydıyla, pasaportunuzun en az 6 aylık geçerlilik süresi olma zorunluluğu vardır.
Pasaportunuzun geçerlilik tarihi ile ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilseniz, fotoğrafınızın bulunduğu bölümden bu bilgiye ulaşabilirsiniz.
Gabon vizesi almakla mükellef olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaportu, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahipleridir. Ve bu vizeyi  Gabon Devleti ziyareti öncesinde almak durumundadırlar.
 

Gabon Vize Türleri - Kayseri

 
Gabon ziyaretiniz öncesinde başvuru yapacak olduğunuz vize çeşidini doğru belirlemeniz size birçok avantaj sağlayacaktır. Vize ücretleri, ihtiyacınız olan belgeler ve başvuru süreçleri ile ilgili izlemeniz gereken yolları belirleme de önemli rol oynamaktadır. Gabon Devleti ülkemiz vatandaşlarına vize alma zorunluluğu koşmuştur. Hangi pasaport türüne sahip olduğunuzun önemi olmaksızın vize alma zorunluluğunuz bulunmaktadır.
Vize merkezi Kayseri şubemizde bulunan uzman kadromuz ve deneyimli elemanlarımız eşliğinde belirleme şansına sahip olduğunuz vize türleri aşağıda sıralanmaktadır;
 
 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Elektronik Vize

 

Gabon Klasik, Ticari, Tursistik Vize için Gerekli Belgeler - Kayseri

 

Başlıkta belirttiğimiz bu 3 vize türünde de süreçler ve evraklar aynıdır. Vize türünüze göre talep edilen evrakları eksiksiz olarak tarafımıza iletmeniz doğrultusunda deneyimli kadromuz tarafından vize başvurunuz gerçekleştirilecektir.

Başvuru sürecinin başlayabilmesi için;
 
 • Minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri
 
Belirtilen evrakları bizleri şubelerimizde ziyaret ederek ulaştırabilir, dilerseniz de adres bilgilerimizden tarafımıza kargolayabilirsiniz.
 

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Kayseri

 
Elektronik vize başvuru sistemi Gabon Devleti ve birçok ülkede elektronik vize başvuru yöntemi tercih edilmektedir. Çünkü klasik vize başvuru süreçlerine göre çok daha hızlı sonuçlanmaktadır. Dikkat edilmesi gereken başvuru sürecinde dikkatli ve titiz davranılmasıdır. Çünkü en ufak bir eksiklik veyahut yanlışlıkta süreç uzamakta ve olumsuz etkilenmektedir.
 
Gabon vize başvurularında elektronik vize başvuru sisteminden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları da yararlanma hakkına sahiptir. Elektronik vize başvuru yöntemleri Konsolosluklara gitmeden internet ortamından başvuru yapma şansı sağlamaktadır. Vize merkezi Kayseri şubesinde bulunan uzmanlarımıza aşağıda belirtilen evrakları kargo yoluyla veya [email protected] adresimize mail yoluyla gönderebilir, dilerseniz de bizleri ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.
 
 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi 
 • 1 Adet Biometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarı humma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

 

Uzmalarımız vize başvurularında elektronik vize başvuru sistemini tavsiye etmektedir. Çünkü diğer vize başvuru sistemlerine nazaran daha az evrak gerekir ve risk unsuru en az olan başvuru sistemidir.
 
Gabon elektronik vize başvurusu için istenilen belgeleri eksiksiz olarak tarafımıza ulaştırmanız sonucunda başvurunuzla ilgili ilk adım atılmış olacak ve süreçle ilgili gerekli bilgilendirmeler sizlere düzenli olarak yapılacaktır.
 

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır ? - Kayseri

 
Değerli seyahat severlerimiz, deneyimli kadromuz eşliğinde vize başvurularınızda sizlere hizmet sunmaktayız.
Tarafımızca sizlerden istenen evraklar deneyimli ve uzman kadromuz tarafından titizlikle kontrol edilip bir eksiklik olması durumunda sizle iletişime geçilecektir. Gabon ziyaretiniz için gerekli vize başvuru ücretini ödemeniz sonrasında vize başvurularınızı gerçekleştirip süreçle ilgili düzenli bilgi akışı tarafınıza sağlanacaktır. Gabon elektronik vizeniz onaylanması durumunda mail adresinize gönderilecektir.
 

Gabon Vize Ücreti - Kayseri

 
Gabon Devletine yapmak istediğiniz seyahat öncesinde tercih edeceğiniz vize türüne göre değişen ücret bilgisi tarafınıza detaylı olarak bildirilir. Talep ettiğiniz vize çeşidine göre belirlenen ücret içerisinde;
 
 1. Koordinasyon ücreti 
 2. Konsolosluk ücreti 
 3. Hizmet bedeli
 
bulunmaktadır. Talep edilen ücretin ödenmesinin hemen ardından başvuru süreciniz başlayacaktır.
 
Kayseri vize merkezimizde bulunan uzmanlarımız Gabon Devleti ziyaretiniz öncesinde almanız gereken vizenizi herhangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan gerçekleştirmektedir.
 
2019 yılı vize ücretleri ile ilgili daha kapsamlı bilgiye 0850 460 15 35 numaralı telefonumuzdan veya [email protected] mail adresimizden mail atarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek birebir bilgi almanız da mümkün olmaktadır.
 

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar ? - Kayseri

 
Gabon vize başvuru sürecinin sonuçlanması 3 ile 8 iş gününü kapsamaktadır. Fakat elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek aksaklıklar ve Konsoloslukların yoğun olma durumu göz önünde bulundurulduğunda bu süre değişiklik gösterebilmektedir.
 
Gabon vize başvuru süreciniz sonuçlandığı ve vizeniz onaylandığı takdirde uzmanlarımız tarafınıza bilgilendirme yapmaktadır.Vize merkezi Kayseri şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.
 

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp