Bursa

Telefon

+902243222098

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Gabon Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz,

Vize Merkezi Bursa Şubesi olarak Gabon Devletine gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Gabon Vizesi hakkında genel bilgileri anlattığımız sayfamıza Hoş Geldiniz.

Devam etmekte olan sayfamız aracılığı ile Gabon Vizesi için gerekli belgelere, vize başvuru süreçlerine, vize çeşitlerine ve vize ücretlerine kolaylıkla erişebileceksiniz.

Bursa ilimiz başta olmak üzere çevre ilçelerimiz olan Yenişehir, Osmangazi, Orhangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Harmancık, Gürsu, İnegöl, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Keles, Kestel, Karacabey, İznik, çevre iller olan Kütahya, Yalova, Bilecik, Kocaeli, Sakarya ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Gabon Vize Başvurularınıza Bursa şubemizde çalışmakta olan uzman vize danışmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız. Gabon Vizesi ile alakalı görüşmek için dilerseniz Bursa şubemizi +90 (224) 322 20 38 numaralı telefonumuz aracılığı ile arayabilir, [email protected] adresine eposta atabilir ya da ofisimize ziyaret ederek danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gerekmektedir? - Bursa

Gabon Devletine gerçekleştirmeyi hedeflemekte olduğunuz seyahatiniz öncesinde vize başvuru tarihinizden itibaren minimum 6 ay geçerliliği devam etmekte olan bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir.

Seyahat planlamanızı yaparken pasaportunuzun geçerlilik tarihinin ne zaman olduğuna dikkat etmeniz büyük önem arz etmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik tarihi pasaportun resimli sayfasında yer almaktadır. Gerekli kontrolleri yaparak pasaportunuzun uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.

Gabon Devleti, Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına seyahatleri öncesinde vize alma zorunluluğu koşmuştur.

Gabon Vize Türleri - Bursa

Pasaport türü ayırmaksızın vize ihtiyacınızın bulunduğu Gabon Devletine gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz öncesinde seyahat sebebinizi doğru bir şekilde tanımlamanız büyük önem taşır. Seyahat gerekçenizi doğru bir şekilde belirlemeniz atacak olduğunuz adımları belirlemede, başvuru gerçekleştirecek olduğunuz vize türünü belirlemede, edinmeniz gereken belgelerin belirlenmesinde başvurunuzun kaç gün içerisinde sonuçlanacağına kadar bir çok hususta sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Vize Merkezi Bursa şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımız rehberliğinde seyahat gerekçenizi doğru şekilde belirleyebilir ve konu ile alakalı kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Gabon Devleti Vize Türleri ise sizler için aşağıda ana başlıklar altında listelenmiştir;

 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Turistik, Ticari, Klasik Vize İçin Gerekli Belgeler - Bursa

Turistik, Ticari ve Klasik Vize başvurularında ihtiyacınız olacak evraklar ve başvuru süreçleri aynıdır. Vize Merkezi Bursa şubesi olarak Gabon Vize başvurunuzu gerçekleştirebilmek adına vize danışmanlarımız sizlerden gerekli evrakları talep edecek ve talep edilen evrakların tarafımıza iletilmesi ardından vize başvurunuzu sizler adına gerçekleştireceklerdir.

Başvuru sürecinin başlaması için;

 • Başvuru sahibine ait ve minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

evraklarını Bursa şubemize dilerseniz kargo yolu ile iletebilir ya da bizzat ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Bursa

Günümüzde Gabon Devleti de dahil olmak üzere bir çok ülkenin başvurmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru Sistemi kişilerin konsolosluğa kadar gitmelerine gerek kalmadan internet ortamında gerçekleşen bir sistemdir. Diğer vize başvuru türlerine oranla daha az evrak isteyen bu sistem daha az uğraş istemekte ve daha hızlı sonuç vermektedir. Ancak Başvuru sırasında yapacak olduğunuz en ufak hata vizenizin ret almasına sebep olabilmektedir. Vize Merkezi Bursa şubesinde çalışmakta olan vize danışmanlarımız Gabon Elektronik Vize başvurunuzu sizler adına titizlikle gerçekleştirmektedir.

Gabon Elektronik Vize Başvurunuzu sizler adına gerçekleştirebilmemiz için;

Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi

 • 1 Adet Biometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgeleriniz Bursa şubemize dilerseniz [email protected] adresine mail yolu ile ulaştırabilir, kargo yolu ile gönderebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek bizzat elden teslim edebilirsiniz.

Elektronik Vize Başvuru sisteminin ihtiyaç duyduğu evrakların azlığı, ilerleme süreci ve gerek zahmetin diğer vize başvuru sistemlerine oranla daha az olmasından dolayı vize danışmanlarımız Elektronik Vize başvuru sistemini tercih etmenizi tavsiye etmektedirler.

Talep etmekte olduğumuz evrakları tarafımıza ulaştırmanız ardından uzmanlarımız sizler adına Gabon Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirecek ve süreç hakkında sizleri düzenli olarak bilgilendireceklerdir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Bu başlık altında sizler adına gerçekleştirecek olduğumuz Gabon Vize Başvuru sürecinin nasıl ilerleyeceğini anlatacağız.

Sizlerden talep etmiş olduğumuz evrakları Vize Merkezi Bursa Şubemize ulaştırmanız ardından vize danışmanlarımız gönderdiğiniz evrakların kontrolünü gerçekleştirmektedir. Evraklarda eğer herhangi bir eksik ya da hata mevcut ise sizlere geri dönüşleri yapılarak bu hata ya da eksiklerin düzeltilmesi talep edilmektedir.

Evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması ardından vize ücretini ödemeniz talep edilmektedir. Vize ücreti ödenmesi akabinde sizler adına Gabon Vize Başvuru işleminiz gerçekleşecektir.

Gabon Vizeniz onaylandıktan sonra onaylanmış olan elektronik vizeniz danışmanlarımıza belirtmiş olduğunuz e-posta adresine yönlendirilecektir.

Gabon Vize Ücreti - Bursa

Başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz Gabon Vizesinin türünün belirlenmesi ardından uzmanlarımız sizleri vize ücretleri hakkında detaylı olarak bilgilendireceklerdir.

Talep edilen Vize ücretinin içerisinde;

 • Koordinasyon ücreti
 • Konsolosluk ücreti
 • Hizmet bedeli

mevcuttur. Talep edilen meblağın ödenmesi ardından sizler adına vize başvurunuzu pürüzsüz olarak gerçekleştirmekteyiz.

güncel vize ücretleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek uzmanlarımızla görüşebilir, +90 224 322 20 38 numaralı telefon aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek konu ile alakalı gerekli teklif mailini talep edebilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Bursa

Gabon Vizesi ortalama olarak 3 gün ila 8 gün içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, remi tatil günleri ya da Elektronik vize başvuru sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar bu onay sürecini bir miktar uzatabilmektedir.

Gabon vizenizin başvuru süreci ve onay süreci de dahil olmak üzere uzmanlarımız sizleri düzenli olarak bilgilendireceklerdir.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp