Konya

Gabon Vize Merkezi, Konya

Konya Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz;

Vize merkezi Konya şubesi olarak hazırlamış bulunduğumuz sayfamızda; Gabon Devleti ziyaretiniz için gerekli olan evrakların listesi, başvuru ile ilgili süreçler ve daha birçokbilgiye ulaşabilirsiniz. Başvuru sürecini en iyi şekilde yönetebilmenizi sağlayacak sayfamıza hoşgeldiniz.

Başta Konya ilimiz olmak üzere çevre il ve ilçeler dahil olmak üzere tüm Türkiye' den yapacağınız Gabon vize başvurusu ile ilgili gerekli hizmetleri uzman ve deneyimli kadromuzla sizlere sunmaktayız. Vize süreçleri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz bilgilere Vize Merkezi Konya Şubemizi +90 (212) 970 05 38 numaralı telefondan arayarak veya [email protected] hesabına mail atarak bizlere ulaşabilir, dilerseniz de ofisimizi ziyaret ederek tarafımızdan birebir bilgi alabilirsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gereklidir ? - Konya

Gabon Devleti seyahatiniz öncesinde geçerlilik süresi 6 ay olan bir pasaporta sahip olma zorunluluğunuz bulunmaktadır.

Pasaportunuzun geçerlilik tarihi ile ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilseniz, fotoğrafınızın bulunduğu sayfa üzerinden bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Gabon Devleti seyahatleri öncesinde pasaport çeşidi fark etmeksizin vize alma zorunluluğu mevcuttur. Gri (Hizmet) Pasaport,Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaportlardan hangisine sahip olursanız olun vize almadan seyahatinizi gerçekleştirememektesiniz.

Gabon Vize Türleri - Konya

Gabon Devletine yapacağınız seyahat öncesinde pasaport türünüz ne olursa olsun vize zorunluluğu mevcuttur. Bu yüzden seyahat nedenini doğru tanımlamanız ve vize çeşidinizi ona göre belirlemeniz büyük önem taşımaktadır. Bu durum vize alma sürecinde gerek evrak temini gerekse süreçle alakalı büyük kolaylık sağlayacaktır.
Vize Merkezi Konya şubemizdeki deneyimli kadromuz yardımıyla kolaylıkla belirleme şansına sahip olduğunuz seyahatinize uygun olan Gabon Devleti vize türleri aşağıda sıralanmıştır;

 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler - Konya

Gabon Devletine yapacağınız seyahatinize bağlı olarak seçeceğiniz Klasik, Ticari ve Turistik vize başvurularınız ile ilgili başvuru süreçleri, ihtiyacınız olan evrak listesi tüm vize çeşitlerinde aynıdır. Vize Merkezi Konya Şubesi olarak sizlerden hazırlamanızı talep edeceğimiz evrakları, herhangi bir eksiklik olmadan tarafımıza ulaştırmanız doğrultusunda uzman vize danışmanlarımız başvurunuzu gerçekleştirecektir.
Başvuru sürecinin başlayabilmesi için ;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

evraklarını Konya ofisimize gelerek elden teslim edebilir veya dilerseniz adres bilgilerimiz aracılığı ile tarafımıza kargo yoluyla gönderebilirsiniz.

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Konya

Elektronik vize başvuru sistemi klasik vize başvuru yöntemlerine göre daha çok tercih edilen ve kişilerin konsolosluklarda bulunmasına gerek kalmadan gerçekleştirebilme imkanına sahip oldukları vize başvuru sistemidir. Bu sistem diğer vize başvuru sistemlerine göre daha az evrak gerektirir, daha hızlı sonuç verir. Başvuru sırasında dikkat ve titiz davranmanız çok önemlidir. Çünkü en ufak bir hatanız vize sürecini olumsuz yönde etkilemektedir. Başta Konya şubemiz olmak üzere tüm Türkiye'den gerçekleştirmek istediğiniz vize başvurularıile alakalı deneyimli çalışma arkadaşlarımızla sizlere vize hizmeti sunmaktayız.
Vize Merkezi Konya Şubemizde çalışmakta olan elektronik vize uzmanlarımıza;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
 • 1 Adet Biometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarı humma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgelerini dilerseniz ofisimize uğrayarak elden teslim edebilir, kargo yoluyla tarafımıza ulaştırabilir veya [email protected] hesabımıza mail yoluyla gönderebilirsiniz.

Uzmanlarmız vize başvuru sistemleri arasında en fazla elektronik vize başvuru sistemini tavsiye etmektedir. Çünkü bu sistemde süreç diğer başvuru çeşitlerine göre daha hızlı sonuçverir ve hata olasılığı en az olan vize başvuru sistemidir. Bunun yanında hazırlamanız gereken evrak çeşitliliği de diğer başvuru sistemlerine göre daha azdır.

Sizlerden talep edilen Gabon Elektronik Vize Başvuru evraklarını tarafımıza ulaştırmanız sonrasında en kısa sürede başvurunuz gerçekleştirilecek ve süreçle ilgili bilgilendirmeler tarafınıza düzenli bir şekilde yapılacaktır.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır ? - Konya

Tarafımıza gönderdiğiniz evraklar deneyimli kadromuz tarafından titizlikle kontrol edilecek ve herhangi bir eksiklik olması durumunda sizlere geri dönüşler en kısa sürede yapılacaktır. Gabon vize başvurusu için gerekli vize ücretini ödemeniz akabinde, evraklarınızın hatasız ve eksiksiz olması durumunda vize başvurunuz tarafımızca gerçekleştirilecek ve düzenli bildirimler sizlere yapılacaktır. Gabon vizenizin onaylanması durumunda bizlere bildirmiş olduğunuz mail adresinize vizeniz gönderilecektir.

Gabon Vize Ücreti - Konya

Vize ücretleri, vize çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Bu ücret tercih etmiş olduğunuz vize türüne göre belirlenir ve uzmanlarımız sizleri vize ücretleri ile ilgili kapsamlı olarak bilgilendirecektir. Talep ettiğiniz vize ücreti içerisinde;

 1. Koordinasyon ücreti
 2. Konsolosluk ücreti
 3. Hizmet bedeli

bulunmaktadır. Belirlenen tutarın ödenmesi durumunda başvuru süreciniz başlayacaktır.
Deneyimli kadromuz sayesinde Gabon Devleti seyahatiniz öncesinde almanız gereken vizenizi herhangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan uzmanlarımız sizler adına gerçekleştirmektedir.

2019 yılı vize ücretleri ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak isterseniz bizleri +90 (212) 970 05 38 numaralı telefondan arayabilir, [email protected] adresimize mail gönderebilir veya bizzat ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçinde Çıkar ? - Konya

Gabon Vizesi sonuçlanma süresi ortalama olarak 8 iş günüdür. Ancak elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek aksaklıklar veya konsoloslukların yoğunluk durumları bu süreyi uzatabilmektedir.
Vize başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Vize Merkezi Konya Şubesi olarak sizlere iyi yolculuklar dileriz.
Konya Şube Telefon Numaramız: +90 (212) 970 05 38
Mail Adresimiz: [email protected]

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp