Ankara

Telefon

+903129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gabon Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi Ziyaretçilerimiz,

Vize Merkezi Ankara Şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz, Gabon Devleti'ne gerçekleştireceğiniz seyahatiniz öncesinde almanız gereken Gabon Vizesi hakkında gerekli belgelere, başvuru süreçlerine ve daha bir çok bilgiye rahatlıkla erişebileceğiniz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Ankara başta olmak üzere Akyurt, Yenimahalle, Ayaş, Altındağ, Beypazarı, Bala, Şereflikoçhisar, Sincan, Pursaklar, Polatlı, Nallıhan, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak ilçeleri ve çevre illerimiz olan Kırşehir, Kırıkkale, Çankırı, Bolu, Sakarya, Eskişehir ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Gabon Vize Başvurularınızda konuda uzman vize danışmanlarımız eşliğinde vize hizmeti sunmaktayız. Gabon Vize başvurularımız öncesinde vize süreçleri hakkında bilgi edinmek adına Vize Merkezi Ankara Şubemizi +90 (312) 970 05 38 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir, [email protected] adresimize mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gabon Vizesi Kimler İçin Gerekmektedir? - Ankara

Gabon ziyaretiniz öncesinde vize başvuru tarihinizden itibaren olacak şekilde minimum 180 gün geçerliliği olan bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir.

Eğer Pasaportunuzun geçerlilik tarihinin ne zaman son bulduğu konusunda tereddütler yaşıyorsanız pasaportunuzun resimli sayfasının olduğu alandan geçerlilik tarihini öğrenebilirsiniz.

Gabon'a ziyaretlerini yapacak olan Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaportu, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının seyahatleri öncesinde Gabon Vizesi almak ile mükelleftirler.

Gabon Vize Türleri - Ankara

Gabon Devleti, ülkemiz vatandaşlarının gerçekleştirecekleri Gabon ziyaretleri öncesinde pasaport türü ayırmaksızın vize alma zorunluluğu koşmuştur. Bu sebeple Gabon ziyaretiniz öncesinde başvuru yapacak olduğunuz vize çeşidini doğru olarak belirlemeniz ihtiyacınız olacak olan belgelere, vize ücretlerine ve başvuru süreçlerinin nasıl ilerleyeceğine kadar bir çok önemli hususta yol gösterici olacaktır.

Vize Merkezi Ankara şubemizde çalışmakta olan çalışma arkadaşlarımız rehberliğinde kolaylıkla belirleyebilecek olduğunuz seyahatinize uygun olan Gabon Vize türleri aşağıda ana başlıklar halinde sıralanmıştır;

 • Gabon Turistik Vize
 • Gabon Ticari Vize
 • Gabon Klasik Vize
 • Gabon Elektronik Vize

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler - Ankara

Klasik, Turistik ve Ticari Vize başvurularında ihtiyacınız olacak olan evraklar ve süreçler aynıdır. Sizlerden hazırlamanız için talep edecek olduğumuz evrakları eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştırmanız sonrasında vize danışmanlarımız sizler adına Gabon Vize Başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

 • Başvuru sürecinin başlayabilmesi için;
 • Başvuru sahibine ait ve minimum 6 Ay geçerliliği olan Pasaport
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Aşı Kartı Fotokopisi (Sarıhumma)
 • Kimlik Fotokopisi
 • Banka Hesap dökümü
 • Uçak Bileti Rezervasyon bilgileri
 • Otel Rezervasyon bilgileri

Evraklarını Vize Merkezi Ankara ofisimize dilerseniz şubemizi ziyaret ederek bizzat elden teslim edebilir, dilerseniz tarafımıza adres bilgilerimiz aracılığı ile kargo yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Gabon Elektronik Vize İçin Gerekli Belgeler - Ankara

Gabon Devleti ve günümüzde bir çok ülkenin de başvurmakta olduğu Elektronik vize başvuru sistemi, klasik vize yöntemlerinden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Ancak başvuru sürecinde oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde adım atılması gerekmektedir. Yapılacak olan küçük bir hata bile vize onay sürecinizi olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları da Gabon Vize başvurularında elektronik vize başvuru sisteminden faydalanabilmektedir. Elektronik Vize Başvuru sistemi kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmasına gerek olmadan internet ortamında başvuruların gerçekleşmesine olanak sağlanmaktadır. Vize Merkezi Ankara Şube bünyesinde çalışmakta olan elektronik vize uzmanlarımıza;

 • Minimum 6 Ay geçerliliği olması gereken Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
 • 1 Adet Biometrik fotoğraf
 • Aşı Kartı (Sarıhumma) fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
 • Var ise uçak ve otel rezervasyonu bilgileriniz

belgelerini dilerseniz kargo yolu ile bizlere iletebilir, ofisimizi ziyarete gelip bizzat teslim edebilir ya da [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz.

Elektronik Vize Başvuru sisteminin klasik vize, ticari vize ve turistik vize başvurularına kıyasla barındırdığı risk unsurlarının az olması ve ihtiyaç duyulan evrakların daha az olmasından dolayı uzmanlarımız Gabon Vize Başvurularınızda elektronik vize başvuru sistemini tercih etmenizi tavsiye etmektedirler.

Sizlerden talep etmiş olduğumuz Gabon Elektronik Vize Başvuru evraklarını uzmanlarımıza ulaştırmanız ardından vize başvuru süreciniz için ilk adım atılmış olacaktır ve Gabon Elektronik Vize başvuru süreciniz hakkında düzenli olarak bilgilendirileceksinizdir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Sevgili ziyaretçilerimiz, uzman kadromuz eşliğinde Gabon Vize Başvurularınızda tüm Türkiye'ye vize hizmeti sunmaktayız.

Sizlerden talep etmiş olduğumuz evrakların kontrolleri uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılacak ve her hangi bir eksik ya da hata olması halinde sizlere konu hakkında geri dönüşler yapılacaktır. Gabon Vize ücretini ödemeniz akabinde her hangi bir eksik ya da hatalı evrak mevcut değilse sizler adına vize başvurularınızı gerçekleştirmekte ve sürecin takibini yaparak sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz. Gabon Elektronik Vizeniz onaylandıktan sonra uzmanlarımıza iletmiş olduğunuz eposta adresinize Gabon Elektronik Vizeniz gönderilecek ve size haberi verilecektir.

Gabon Vize Ücreti - Ankara

Vize başvuru süreciniz başlamadan önce vize uzmanlarımız sizleri tercih ettiğiniz vize türüne göre değişkenlik göstermekte olan vize ücretleri konusunda detaylı olarak bilgilendirecektir. Talep etmekte olduğumuz vize ücreti içerisinde;

 • Koordinasyon ücreti
 • Konsolosluk ücreti
 • Hizmet bedeli

barındırmaktadır. Talep edilen meblağın ödenmesi ardından vize başvuru süreciniz başlayacaktır.

Uzmanlarımız Gabon seyahatiniz öncesinde almanız gerekmekte olan Gabon vizenizi senelere dayanan tecrübemiz ile beraber her hangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan gerçekleştirmektedir.

Güncel vize ücretleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz uzmanlarımızı +90 (312) 970 05 38 numaralı telefon ile arayabilir, [email protected] adresine mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Gabon Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Ankara

Gabon Vizesi ortalama olarak sonuç bulma süresi 3 ila 8 iş günüdür. Fakat Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar ya da elektronik başvuru sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar onay sürecinin değişkenlik göstermesine sebep verebilmektedir.

Vize başvurunuz onaylandığı vakit uzmanlarımız tarafınıza bilgi vereceklerdir. Vize Merkezi Ankara Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Ankara Şube telefonumuz: +90 (312) 970 05 38 Mail adresimiz: [email protected]

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp