Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Kongo Demokratik Cumhuriyeti Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
Kongo Demokratik Cumhuriyeti seyahati için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Ankara Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği'ne vize başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza Kongo vize başvurunuzu takip edebilir.
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Kongo Demokratik Cumhuriyeti Vizesine Başvurmalı mıdır?
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Devleti, T.C. pasaport sahibi kişilerin tümünü vize prosedürüne tabi tutmaktadır.Kongo Demokratik Cumhuriyeti’ne seyahat edecek Türkiye vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği'ne vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Vizesi Başvurusu için Randevu Almam Zorunlu mu?
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Konsolosluğu, vize randevu sistemi ile çalışmaktadır
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
Kongo Demokratik Cumhuriyeti vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !

Kongo Demokratik Cumhuriyeti Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
Amerika vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde başvurular 10 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Kongo Demokratik Cumhuriyeti vize başvurularının seyahat tarihinin 20 gün öncesinde yapılması seyahatin aksama riskini ortadan kaldıracaktır.
Kongo Demokratik Cumhuriyeti seyahati bulunan kişilerin söz konusu tarihleri göz önünde bulundurarak başvurularını planlamaları, seyahat programlarının aksamaması için önemlidir.
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
Vize Merkezi Kongo Demokratik Cumhuriyet Vize Temsilcileri, Kongo Demokratik Cumhuriyet vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
Kongo Demokratik Cumhuriyet vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya [email protected] adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
Kongo Demokratik Cumhuriyet vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır

Demokratik Kongo ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Demokratik Kongo için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp