Çanakkale

Telefon

+902129635089

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Çanakkale

Sayın Ziyaretçilerimiz, 

Çanakkale Demokratik Kongo Vize Merkezi olarak hazırlamış olduğumuz Demokratik Kongo Vize sayfasına hoş geldiniz.
 
Sayfamızın devamında Demokratik Kongo Vize başvuru süreçlerine, başvuru için gerekli evrak listelerine, vize türlerine ve vize başvuru ücretlerine dair birçok bilgiye kolaylıkla erişebileceksiniz.

Vize başvurunuzda Çanakkale ilimiz en başta olmakla birlikte Çanakkale ilimizin ilçeleri olan Lapseki, Bayramiç, Ayvacık, Gelibolu, Ezine, Gökçeada, Biga, Eceabat, Çan, Bozcaada, Yenice ve Çanakkale’nin çevre illeri de dahil olmak üzere gerçekleştirecek olduğunuz Demokratik Kongo vize başvurunuz için Çanakkale şubesi olarak profesyonel ve çözüm odakli bir vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
 
Çanakkale Demokratik Kongo Vize Merkezi olarak sunmakta olduğumuz vize danışmanlık hizmeti ile alakalı kapsamlı bilgi alabilmek ve uzmanlarımızla konu hakkında iletişime geçebilmek için yapmanız gereken tek şey +90 212 963 50 89 numaralı telefonu tuşlayarak bizlere ulaşmak ya da [email protected] web adresimizden üzerinden bizlere e-posta göndererek bizlerle iletişim kurmak olacaktır.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir? – Edirne

Yapacağınız yurt dışı seyahatlerinde vize isteyen ve istemeyen ülkeler vardır. Bazı ülkelerde belirli pasaport sahiplerinden vize talebinde bulunur. Demokratik Kongo ülkesi ülkemizden seyahat edecek olan Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tamamından vize istemektedir. 

Ülkemizden gerçekleşecek olan Demokratik Kongo vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca Ankara Demokratik Kongo Büyükelçiliği’nde bulunmaktadır. İlgili konsolosluk sayfasına tıklayarak konsolosluk hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vize Türleri - Çanakkale

Gerçekleştirecek olduğunuz seyahatin gerekçesi başvuru yapacak olduğunuz vizenin türünü belirlemekte ve vize başvuruları için gerekli olacak olan evrak listeleri bu vize türlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vize başvurunuz için sizden istenilen her şeyi güncel ve detaylı olarak aşağıda vize maddeleri içinde bulabilir inceleyebilirsiniz. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için vizenizi seyahatinize uygun seçmeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde vize başvurunuzda sıkıntılar çıkabilir.
 

 
Vize başvurunuz için Çanakkale Demokratik Kongo Vize Merkezi ayrıcalıklarından faydalanmak ve vize sürecinizi yakından takip edip detaylarını öğrenmek için Demokratik Kongo Vize Çanakkale şubesine +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ya da [email protected] Web adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır? – Edirne

Demokratik Kongo vize başvurunuzda yapmanız gerekenleri ve vize başvurunuzda ülkenin sizlerden talep ettiklerini aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vize başvurunuzda yapmanız gereken her şey güncel olarak ve sizlerin seyahat durumuna uygun bir biçimde açıkça yazımızda sizlere anlatılmıştır. Çanakkale Demokratik Kongo Vize Merkezi uzman çalışanları vize başvurularında sizler için konsoloslukta gerekli tüm aşamaları yerine getireceklerdir. Hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan Demokratik Kongo Vize başvurularınızı tecrübeli vize danışmanlarımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Uzmanlarımız vize başvurularını 4 temel adımda sonuçlandırmaktadır.
 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuzda ülkenin sizden istediği belgeler Demokratik Kongo'ya neden gittiğinize ve pasaportunuza göre değişim yaşayabilir. Vize başvuru belgelerinizi Vize Merkezimize belirtilen adres ve numara üzerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırlarken de uzman ekip arkadaşlarımız dilediğiniz her konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazır olduğunda belgelerinizi kontrol etmemiz için bizlere teslim edersiniz. Belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek bizlere teslim edebilir isterseniz de kargo ile bizlere gönderebilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tamamı vize başvurunuzda aksi bir duruma sebebiyet vermemek için Vize merkezimizin uzman çalışanları tarafından dikkatle kontrol edilir ve bunun devamında sizin de onayınız ile vize başvurunuz gerçekleştirilir.

 

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Demokratik Kongo ziyaretiniz için yapmakta olduğunuz vize başvurusu için belirlenmiş bir başvuru ücreti vardır. Sizden talep edilen ücret sizlerin pasaportuna ve seyahat durumuna göre farklılık gösterir. Vize başvuru ücretinizi ödemek için talep ederseniz bulunduğunuz yere en yakın vize merkezi şubemize uğrayarak kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz talep ederseniz de EFT/ havale yolu ile vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.

 

  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Demokratik Kongo ülkesi çoğu ülkeden farklı olarak vize başvurusunda bulunan kişilerden veri sunumu isteğinde bulunmaz. Sizler bu doğrultuda gerekmedikçe yani ülke sizden veri sunumu talep etmedikçe veri sunumunda bulunmazsınız.

 

  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süreci devreye girer. Vize başvurunuzun sonuçlanma süreci Vize merkezimiz çalışanları tarafından sizler için her gün kontrol edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında ise pasaportunuzun kargo ile sizlere gönderilmesini isteyebilirsiniz ya da sizlere en yakın vize merkezimize gelerek pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çanakkale

Demokratik Kongo Vize başvurusu gerçekleştikten sonra Demokratik Kongo ziyaretiniz için gerçekleşen başvurunun onaylanması beklenir. Demokratik Kongo vizesinin çıkış süresi tüm vizeler için genel olarak 8 ila 10 iş günü olarak belirtilmiştir. Ancak vize alacak kişinin seyahat durumu, pasaportu ayrıca Konsoloslukların yoğunlukları ve tatil günleri bu süreyi değiştirebilir. Vizenizin çıkışı hakkında daha fazla bilgiye vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.
 
Vize merkezimiz üzerinden vize başvurunuzu yapmak, kaliteli hizmet almak ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan ya da [email protected] Web adresinden vize merkezimize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp