Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 89

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Demokratik Kongo seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda, uzman bir elin sizlere yardımcı olacağı vize bilgilerinin detaylarının güncel ve açıklayıcı olduğu Vize merkezi Demokratik Kongo vize başvuru sayfamıza hoş geldiniz.

Demokratik Kongo vize başvurunuz için Antalya ilimiz başta olmak ile birlikte Antalya Alanya, Aksu, Akseki, Finike, Demre, Döşeme altı, Gazipaşa, Elmalı, Serik, Kaş, Kemer, Manavgat, Konyaaltı ilçelerinden ve Muğla, Isparta, Konya gibi Antalya'nın komşu illerden yapacağınız vize başvurunuza dair tüm bilgileri ayrıntılı ve güncel olarak sayfamızın devamında bulabilir, vize başvuru sürecinizi öğrenmek ve incelemek için yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

Vize başvurunuzda Antalya Vize Merkezimizden danışmanlık hizmeti almak ve vize başvurunuzu rahat geçirmek için Vize Merkezimizin Antalya şubesine +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan veya antalya@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir?

Demokratik Kongo ziyaretlerinde ülke Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize almalarını talep eder. Kısaca ülke kişi ayrımı yapmaksızın sizlerden vize ister.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır?

Demokratik Kongo seyahatiniz için ülke sizlerden vize almanızı talep eder. Demokratik Kongo girişlerinde vize almak zorunludur. Vize başvurunuz için sizden istenilenleri ve vize başvuru sürecinizi sizler için aşağıda yazımızın devamında başlıklar altında toparladık.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuz için Demokratik Kongo ülkesinin sizlerden istediği belgelerin tamamı sizlerin seyahat nedenine ve pasaportuna bağlı olarak değişir. Vize başvurunuzda sizden istenilen belgeleri öğrenmek için Vize merkezimiz ile iletişime geçebilir danışman arkadaşlarımız aracılığı ile belgelerinizi belirtilen değişim durumlarına göre öğrenebilirsiniz. Demokratik Kongo ülkesinin vize başvurularında sizlerden istediği belgelerinizi hazırlarken vize merkezimizin uzman arkadaşları sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazır olduğunda belgelerinizi bizlere kargo aracılığı ile ulaştırabileceğiniz gibi bizzat şubemize gelerek belgelerinizi bizlere elden de teslim edebilirsiniz. Vize başvuru belgeleriniz Vize merkezimizin uzmanları tarafından vize başvurunuz için kontrol edilir yapılan kontrolün amacı vize başvurunuzda herhangi bir sıkıntıya yol açmamaktır. Vize başvuru belgeleriniz incelendikten, kontrol edildikten sonra onayınız ile birlikte Demokratik Kongo vize başvurunuz Vize merkezimiz tarafından gerçekleştirilir.

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücret sizlerin pasaportuna ve Demokratik Kongo'ya gidiş sebebinize bağlıdır. Vize başvuru ücretinizi vize merkezimizin danışmanlarından öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi yatırmanın ise iki alternatif yolu vardır. Vize başvurunuzun ödemesini dilerseniz EFT/ havale yoluyla yapabilirsiniz dilerseniz de Vize merkezimizin sizlere en yakın şubesine gelerek vizenizin başvuru ücretinin ödemesini yapabilirsiniz.

  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Demokratik Kongo vize başvurularında kişiler veri sunumu prosedüründen muaftır. Kişinin olağanüstü bir durumu olmadıkça veri sunumda bulunmak zorunda değildir.

  • Pasaportun Teslim Alınması: Demokratik Vize başvurunuzun sonuç süreci vize merkezimiz tarafından kontrol edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında tarafınıza bilgi veririz ve bu aşamada pasaportunuzu bizlerden teslim almanız gerekir. Pasaportunuzu isterseniz sizlere en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de kargo yolu ile belirttiğiniz adrese pasaportunuzun tarafımızca gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi - Antalya

Demokratik Kongo ziyaretiniz için vize başvurusunda bulunurken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeye dikkat etmelisiniz, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için oldukça önemli bir ektir. Vize başvurunuz için sizlerden istenilen her şeyi aşağıda belirttiğimiz vize maddeleri içerisinde bulabilir vizeniz için gerekli olanlara göz atabilirsiniz.

Ayrıca, Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeler uzman arkadaşlarımız tarafından konsolosluklarda onaylatılacaktır.

Vize başvurunuz için Vize Merkezimizin ayrıcalıkları ile tanışmak ve vize sürecinizde danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ya da antalya@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Antalya

Demokratik Kongo vizesi tüm vizeler için 10 gün içinde çıkan bir vizedir. Ancak sizlerin seyahat nedeni, pasaportu ayrıca Konsoloslukların yoğunluk durumu ve tatil günleri bu süreyi etkiler. Demokratik Kongo vizesinin tek ilgilisi konsolosluklar olduğu için konsoloslukların durumu oldukça önemlidir. Vizeniz belirtilen süreden birkaç gün önce çıkabilir ya da çıkışı birkaç gün ertelenebilir.

Vize başvurunuzun seyahatinizin planına uygun sonuçlanması için başvurunuzu planınızdan en az 20 gün önce yapmalısınız.

Vize merkezimizin Antalya şubesinden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuz hakkında merak ettiklerinizi sormak için ve vize başvurunuzu bizim yapmamızı istemek için +90 (212) 963 50 89 telefon numaramızdan ya da antalya@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Demokratik Kongo ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5449