Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 89

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Sayın Ziyaretçilerimiz, Demokratik vize başvurunuz için Vize Merkezimizin sizler için vize sürecinizi anlattığı ve bilgi verdiği sayfamıza hoş geldiniz.

Vize başvurunuzda Bursa ilimiz en başta olmakla birlikte Bursa ilimizin ilçeleri olan Osmangazi, Nilüfer, Çekirge, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, Büyükorhan, Yıldırım, Kestel, Mudanya, Yenişehir ilçeleri ve Konya, Çankırı, Bolu Eskişehir, Yalova gibi Bursa’nın çevre illerinden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuza dair gerekli tüm bilgileri detaylı olarak, sizlere uygun ve güncel bir şekilde sayfamızda bulabilirsiniz.

Vize Merkezimiz vize başvurunuz için sizlere her aşamada yardımcı olacak ve vize başvuru sürecinizde sizlerin yanında olacaktır yapmanız gereken tek şey +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan ya da bursa@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlerle iletişim kurmak.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir? – Bursa

Yapacağınız yurt dışı seyahatlerinde vize isteyen ve istemeyen ülkeler vardır. Bazı ülkelerde belirli pasaport sahiplerinden vize talebinde bulunur. Demokratik Kongo ülkesi Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tamamından vize istemektedir. Demokratik Kongo ziyaretiniz için vize almanız şarttır.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır? – Bursa

Demokratik Kongo vize başvurunuzda yapmanız gerekenleri ve vize başvurunuzda ülkenin sizlerden talep ettiklerini aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vize başvurunuzda yapmanız gereken her şey güncel olarak ve sizlerin seyahat durumuna uygun bir biçimde açıkça yazımızda sizlere anlatılmıştır. Demokratik Kongo vize alımlarında kişinin muhatap olacağı tek merci konsolosluklar dır. Vize Merkezimizin uzman çalışanları vize başvurularınızda sizler için konsoloslukta gerekli tüm aşamaları yerine getireceklerdir.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuzda ülkenin sizden istediği belgeler Demokratik Kongo'ya neden gittiğinize ve pasaportunuza göre değişim yaşayabilir. Vize başvuru belgelerinizi Vize Merkezimize belirtilen adres ve numara üzerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırlarken de uzman ekip arkadaşlarımız dilediğiniz her konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazır olduğunda belgelerinizi kontrol etmemiz için bizlere teslim edersiniz. Belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek bizlere teslim edebilir isterseniz de kargo ile bizlere gönderebilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tamamı vize başvurunuzda aksi bir duruma sebebiyet vermemek için Vize merkezimizin uzman çalışanları tarafından dikkatle kontrol edilir ve bunun devamında sizin de onayınız ile vize başvurunuz gerçekleştirilir.

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Demokratik Kongo ziyaretiniz için yapmakta olduğunuz vize başvurunuzda gerekli olan bir ücret vardır. Sizden talep edilen ücret sizlerin pasaportuna ve seyahat durumuna göre farklılık gösterir. Vize başvuru ücretinizi ödemek için talep ederseniz bulunduğunuz yere en yakın vize merkezi şubemize uğrayarak kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz talep ederseniz de EFT/ havale yolu ile vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.

  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Demokratik Kongo ülkesi çoğu ülkeden farklı olarak vize başvurusunda bulunan kişilerden veri sunumu isteğinde bulunmaz. Sizler bu doğrultuda gerekmedikçe yani ülke sizden veri sunumu talep etmedikçe veri sunumunda bulunmazsınız.

  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süreci devreye girer. Vize başvurunuzun sonuçlanma süreci Vize merkezimiz çalışanları tarafından sizler için her gün kontrol edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında ise pasaportunuzun kargo ile sizlere gönderilmesini isteyebilirsiniz ya da sizlere en yakın vize merkezimize gelerek pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi - Bursa

Vize başvurunuz için sizlerden istenilen belirli belge, evrak form ve bunun gibi şeyler vardır. Vize başvurunuz için sizden istenilen her şeyi güncel ve detaylı olarak aşağıda vize maddeleri içinde bulabilir inceleyebilirsiniz. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için vizenizi seyahatinize uygun seçmeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde vize başvurunuzda sıkıntılar çıkabilir.

Vize başvurunuz için Vize merkezimiz ayrıcalıklarından faydalanmak ve vize sürecinizi yakından takip edip detaylarını öğrenmek için Vize merkezimizin Bursa şubesine +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ya da bursa@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Bursa

Vize başvurunuzu yaptıktan sonra Demokratik Kongo ziyaretiniz için vizenizin çıkmasını beklersiniz. Demokratik Kongo vizesinin çıkış süresi tüm vizeler için 10 gün olarak belirtilmiştir. Ancak vize alacak kişinin seyahat durumu, pasaportu ayrıca Konsoloslukların yoğunlukları ve tatil günleri bu süreyi değiştirebilir. Vizenizin çıkışı hakkında daha fazla bilgiye vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Vize merkezimiz üzerinden vize başvurunuzu yapmak, kaliteli hizmet almak ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan ya da bursa@vizemerkezi.com Web adresinden vize merkezimize ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Demokratik Kongo ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5707