Edirne

Telefon

+902129635089

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Vize merkezimizin Edirne şubesi Demokratik Kongo vize başvurusunun anlatıldığı detaylı, güncel ve kaliteli sayfamıza hoş geldiniz.

Demokratik Kongo vize başvurunuz için Vize merkezimizin Edirne şubesi en başta olmak üzere Edirne Merkez. Lalapaşa, Enez, Keşan, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Havsa, ilçeleri ve komşu illeri olan Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul dan yapmakta olacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri detaylı bir biçimde sayfamızın devamında bulabilir vize sürecinize göz atabilirsiniz.

Edirne şubemizden ve Edirne ilimizin çevresinden yapacağınız vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve vize sürecinizi detaylı, güncel ve size uygun bir biçimde öğrenebilmek için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan ya da [email protected] Web adresimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir?

Demokratik Kongo vizesi Umuma Mahsus (Bordo), Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda olduğu vizedir. Kongo vize başvurularında bulunan kişiler çok zorlayıcı prosedürlerden geçmezler lakin ülke kişilerden pasaportları fark etmeksizin vize talep eder.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır?

Demokratik Kongo vize başvurunuzun akış süreci ve vize başvurunuzda sizden istenilen tüm detaylar yazımızın devamında başlıklar altında sizlere sunulmuştur. Vize başvurunuzu yaparken sizleri neler beklediğini elbet merak edersiniz. Vize Merkezimiz seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda sizlerin yanında olacaklardır.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Demokratik Kongo vize başvurunuzda gerekli olan belgeler sizlerin seyahat durumuna ve pasaportunuza bağlı olarak değişim gösterebilir. Vize başvurunuzda ülkenin sizden talep ettiği belgeleri öğrenmek için vize merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlama aşamasında vize merkezimizin uzman ekip arkadaşları sizlere yardımcı olacaklardır. Dilerseniz, Belgelerinizi size en yakın şubemize gelerek bizlere teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo aracılığı ile hazırladığınız belgeleri bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizlere ulaştırmış olduğunuz belgelerin tamamı sizlerin vize başvurunuzda sorun yaşamaması için vize merkezimiz tarafından özenle kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra onayınız ile birlikte vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Demokratik Kongo vizenizin başvuru ücreti sizlerin seyahat durumuna ve pasaportuna bağlı olarak değişim yaşayabilir. Vize başvuru ücretinizi öğrenmek için Vize Merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Demokratik Kongo vize başvurunuzun ödemesini EFT/ havale yoluyla yapabilir ya da bulunduğunuz yere en yakın Vize merkezi Edirne şubemize gelerek ödemenizi kredi kartıyla yapabilir veya nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Sevgili Demokratik Kongo ziyaretçileri vize başvurunuzda ülke sizlerden gerek görmedikçe, aksi bir durum olmadıkça veri sunumu talebinde bulunmaz. Biyometrik veri sunumu prosedüründen muaf olduğunuz için konsolosluklara gitmenize de gerek yoktur. Vize başvurunuz için konsolosluklarda yapılacak işlemleri vize merkezimizin uzmanları tarafından sizler için gerçekleştirilir.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Demokratik Kongo seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzun bu bölümünde vize başvurunuzun sonuç almasını beklersiniz. Vize merkezimiz uzmanları vize başvuru sonuç sürenizi sizler için rutin olarak kontrol ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuç aldığında pasaportunuzu bizlerden teslim almanız gerekir. Pasaportunuzu teslim almak için sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelebilirsiniz ya da pasaportunuzun kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi - Edirne

Demokratik Kongo ziyaretiniz için ülke sizden vize almanızı talep eder. Vize başvurunuzun olumlu sonuç alması için vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz gerekir. Vize başvurunuzu yaparken ülke sizlerden belirli isteklerde bulunmaktadır. Vize başvurunuz için gerekli olan her şeyi tüm detayları ile birlikte aşağıda vize kategorileri içinde bulabilirsiniz.

Vize Merkezimizin Edirne şubesinden gerçekleştireceğiniz Demokratik Kongo vize başvurunuzu sizler için biz yapalım isterseniz ve vize süreciniz boyunca danışmanlık hizmeti almak süreci kolaya indirgemek ve bilinçli olmak için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan veya [email protected] Web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? Edirne

Demokratik Kongo vizesinin çıkış süresi tüm vizeler için 10 gündür. Lakin pasaportunuz, seyahat durumunuz, konsoloslukların yoğunluk durumları ve tatil günleri bu sürede değişime sebebiyet verebilir. Vizenizin çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak için Vize Merkezimizin Edirne şubesine +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan ya da [email protected] Web adresimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak vize başvurunuzu planladığınız seyahat tarihinden en az 20 gün önce yapmalısınız.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp