Adana

Telefon

+902129635089

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Sevgili ziyaretçilerimiz, Vize merkezi sayfamızda Demokratik Kongo vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz. Vize başvurunuzda kaliteli hizmeti bulabileceğiniz vize merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Vize Merkezimizin Adana şubesi başta olmakla birlikte Adana Kozan, İmamoğlu, Karataş, Seyhan, Pozantı, Sarıçam, Yüreğir, Karaisalı, Yumurtalık, Tufanbeyli, Feke, Aladağ, Çukurova, Ceyhan, Saimbeyli ilçelerimiz ve Osmaniye, Kahramanmaraş, İçel, Kayseri, Niğde ve Hatay gibi çevre illerimiz üzerinden yapmış olacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuzda karşınıza çıkacak prosedürleri, vize sürecinizi, başvuru aşamalarınızı ve vize başvurunuzda gerekli olan her şeyi güncel ve ayrıntılı olarak sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak, başvuru sürecinizi daha detaylı öğrenmek ve vize başvurunuzda yanınızda olmamızı isterseniz +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan [email protected] Web adresimizden vize merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir?

Diplomatik (siyah), Hususi (yeşil) Hizmet (gri), Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Demokratik Kongo'ya gerçekleştirecekleri ziyaretlerde vize almak zorundadır. Demokratik Kongo ülkesine giriş yapmak isteyen tüm misafirlerinden vize almaları şartını sunar.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır?

Demokratik Kongo vizesi almak çok fazla aşamalı ve prosedürü değildir. Vize başvurunuz da sizleri karşılayacak her şeyi sizler için yazımızın devamında başlıklar altında anlattık. Vize başvurunuzda dikkat etmeniz gereken ek bir konuda aşı prosedürüdür. Demokratik Kongo'ya giriş yapacak kişiler Sarıhumma aşısı dahil olmak üzere bulaşıcı tüm hastalıklara karşı aşı yaptırmak ve aşı kartlarını Demokratik Kongo seyahatleri boyunca yanlarında bulundurmak zorundalardır. Vize başvurunuz için geriye kalan prosedürleri ve istenilenleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuzda sizden istenilen belgelerin tamamı sizlerin pasaportuna ve seyahat nedeninize bağlı olarak değişim göstermektedir. Vize başvurunuzda ülkenin sizlerden talep ettiği belgelerin tamamını Vize merkezimiz ile iletişime geçip danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlarken gerek duyduğunuz her noktada uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Demokratik Kongo vize başvurunuzda sizden istenilen ve hazırlamış olduğunuz belgeleri bizlere teslim etmek için dilerseniz sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelebilirsiniz ve belgelerinizi elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo ile hazırlamış olduğunuz vize başvuru belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz vize merkezimizin uzmanları tarafından başvurunuzda herhangi bir sorun oluşmaması açısından detaylıca kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra sizlerin de onayı ile birlikte Demokratik Kongo vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Demokratik Kongo seyahatiniz için gerçekleştirmekte olacağınız vize başvurunuzda ödemeniz gereken başvuru ücretiniz pasaportunuza ve Demokratik Kongo'ya seyahat nedeninize bağlı olarak farklılık yaşar. Vize başvuru ücretinizi öğrenmek için Adana Vize merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz ve durumunuza uygun başvuru ücretinizi öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun ödemesini sizlere en yakında olan Vize merkezimize gelerek nakit veya kredi kartı şeklinde ödeyebilirsiniz ya da EFT/ havale şeklinde başvuru ücretinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Demokratik Kongo vize başvurunuzda ülke sizlerden veri sunumu gerçekleştirmenizi istemez. Veri sunumu prosedürü olağanüstü bir durum olmadıkça başvuru yapan kişilerden talep edilmemektedir.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yaptığınız andan itibaren başvurunuzun sonuçlanma süresi başlar. Vize başvurunuzun sonuçlanma süreci vize merkezimizin uzmanları tarafından sizler için rutin olarak kontrol edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu teslim almak için isterseniz kargo ile pasaportunuzun tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz isterseniz de sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi, Adana

Demokratik Kongo ziyaretiniz için sizlerden prosedür gereği birçok şey talep edilir ve vize başvuru sürecinizde sizleri belirli prosedürler karşılar. Vize merkezimizin uzmanları vize başvuru süreciniz boyunca sizlere yardımcı olacak yanınızda olacaktır. Vize başvurunuzda sizlerden talep edilen evrak, form, belge gibi her şeyi aşağıda vize kategorileri içinde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vize başvurunuzu seyahatinize uygun bir şekilde yapmanız başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir.

Demokratik Kongo vize başvurunuzda sizlerde kaliteli bir danışmanlık hizmet almak ve vize başvurunuzda yanınızda olmamızı isterseniz ayrıca vizeniz hakkında merak ettiklerinizi sormak için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ve [email protected] Web adresimizden vize merkezimizin Adana şubesine ulaşabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Adana

Demokratik Kongo vizesi tüm vizeler için 10 günde çıkabilen bir vize olup seyahat durumunuz, pasaportunuz ve ayrıca Konsoloslukların yoğunluk durumu ve tatil günleri vize başvurunuzun çıkış süresini değiştirebilir. Vizeniz belirtilen süreden erken veya geç çıkabilir. Vize başvurunuzu seyahat planınızdan en az 20 gün önce yapmanız seyahatiniz için garantileyici bir detay olacaktır.

Vize Merkezimizin Adana şubesinden, Adana ilimizin çevre il ve ilçelerinden gerçekleştireceğiniz Demokratik Kongo vize başvurunuz için daha fazla bilgi almak ve danışmanlık hizmeti almak için [email protected] Web adresimizden ayrıca +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp