Kayseri

Telefon

+902129635089

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Kayseri

Sevgili ziyaretçilerimiz, Demokratik Kongo vize başvurunuz için gerekli tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz Vize merkezi Kayseri sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfamızın devamında Kayseri ilimiz en başta olmak ile birlikte Kayseri Bünyan, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Sarız, Tomarza, Sarıoğlan, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı, Akkışla, Felahiye, Develi gibi ilçelerinden ve Yozgat, Sivas, Niğde, Nevşehir, Adana, Kahramanmaraş gibi Kayserinin komşu illerinden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuz için sizlere gerekli bütün bilgilere, vize sürecinize ve vize başvurunuzda ülkenin sizlerden talep ettiği her şeye ulaşabilirsiniz.
 
Vize başvurunuz hakkında daha fazla bilgiye daha detaylı bir şekilde ulaşmak ve vize başvurunuzda danışmanlık hizmeti almak için Vize merkezimizin Kayseri şubesine +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan veya [email protected] Web adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir?

Demokratik Kongo seyahati yapmak isteyen tüm Diplomatik (siyah), Hususi (yeşil) Hizmet (gri), Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye girebilmek için vize almak zorundadır. Ülke pasaport ve seyahat türü ayırt etmeksizin tüm misafirlerinden vize almalarını ister.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır?

Demokratik Kongo Afrika'da bilinen ülkelerden biridir. Bulaşıcı hastalıkların ve yaşamın oldukça zor olduğu ülkeye girişlerde vize başvurusunda bulunan bireyler seyahatleri öncesi Sarıhumma aşısı ve bunun gibi bulaşıcı hastalıklara karşı aşı yaptırmak zorundadır. Ziyaretçiler ülke seyahatleri boyunca da aşı kartlarını yanlarında bulundurmak zorundalardır. Vize başvurunuz için sizlerden istenen herşeyi tüm detayları ile birlikte güncel ve sizlere uygun bir şekilde aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vize başvurunuzun tek muhatabı konsolosluklar olup Vize merkezimiz başvuru sürecinizin tamamında sizlerin yanında olacaktır.
 
  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuzda sizlerden talep edilecek belgeler sizlerin Demokratik Kongo'ya seyahat durumuna yani gidiş nedenini ve pasaportunuza bağlı olarak değişim göstermektedir. Belirtilen durumlar ve bunun gibi belirli kişisel durumlarınızın tamamında ülkenin sizlerden istediği vize başvuru belgelerinizi vize merkezimizin danışman arkadaşları aracılığı ile +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan veya [email protected] Web adresimizden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacak belge hazırlığınızda sizlerin yanında olacaklardır. Demokratik Kongo vize başvurunuz için istenilen belgeleriniz hazır olduğu anda belgelerinizi dilerseniz vize merkezi Kayseri şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de belgelerinizi kargo aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizler belgelerinizi vize başvurunuzda herhangi bir sorun oluşmaması için etraflıca kontrol ederiz ve başvuruya sorunsuz bir şekilde hazır hale getiririz. Sizlerin de bilgi ve onayı doğrultusunda da vize başvurunuz vize merkezimiz tarafından gerçekleştirilir.
 
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Demokratik Kongo vize başvurunuz için ödemeniz gereken başvuru ücretiniz pasaportunuza ve seyahat durumunuza bağlı olarak değişim yaşar. Vize başvuru ücretinizi vize merkezimize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Başvuru ücretinizin ödemesini EFT/ havale yoluyla gerçekleştirebilirsiniz ya da sizlere en yakın olan Vize merkezi Kayseri şubemize gelerek nakit olarak ödeyebilir veya kredi kartı ile vize başvuru ücretinizin ödemesini yapabilirsiniz.
 
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurunuzda Demokratik Kongo sizlerden veri sunumu gerçekleştirmenizi istemez. Herhangi bir sorun olmadıkça vize almak için veri sunumunda bulunmak zorunda değilsiniz.
 
  • Pasaportun Teslim Alınması: Demokratik Kongo vize başvurunuzun bu noktasında başvuru sürecinizin sonuçlanması vardır. Vize başvurunuzun sonuçlanma süreci Vize merkezimizin uzmanları tarafından rutin olarak takip edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuç aldığında pasaportunuzu seyahatiniz için bizlerden teslim almanız gerekir. Pasaportunuzu teslim almak için isterseniz sizlere en yakın Vize merkezi Kayseri şubemize gelip pasaportunuzu bizlerden teslim alabilirsiniz isterseniz de kargo ile pasaportunuzun tarafınıza gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi - Kayseri

Demokratik Kongo vize başvurunuzda ülkenin sizlerden talep edeceği belgeleri aşağıda verilen vize maddeleri içinde bulabilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan her şey güncel ve detaylı olarak maddeler içerisinde sizlere sunulmuştur. Ek olarak, vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. 
 
Demokratik Kongo vize başvurunuz için Kayseri şubemizden ve Kayseri ilimizin ilçelerinden ve çevre illerinden bizlere ulaşmak isterseniz +90 (212) 963 50 89 numaralı şube telefonumuzdan ya da [email protected] Web adresimizden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Kayseri

Demokratik Kongo vizesinin çıkış süresi tüm vizeler için 10 gündür. Vize başvurunuzun çıkışı başlarda konsoloslukların yoğunluk durumuna ve tatil günlerine göre daha sonra sizlerin seyahat durumuna ve pasaportuna göre değişebilir. Bunlar gibi nedenler sizlerin vize çıkışınızda birkaç gün değişime neden olabilir. Vize çıkış sürecinizin detaylarını ve vize başvurunuzun detaylarını öğrenmek için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan ya da [email protected] Web adresimizden Vize merkezimize ulaşabilir Demokratik Kongo vize başvurunuz için kaliteli bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp