Ankara

Adres

Bahçelievler Mahallesi Aşkabat Caddesi (7.Cadde) No 61 /E Çankaya Ankara

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 89

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

ankara@vizemerkezi.com

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Sevgili ziyaretçilerimiz, Vize Merkezimizin Ankara şubesi üzerinden Demokratik Kongo ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuzun tüm detaylarını güncel ve bilgilendirici bir şekilde bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.

Demokratik Kongo ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuzda Ankara ilimiz başta olmak üzere Ankara'nın çevre illeri olan Konya, Niğde, Eskişehir, Çankırı ve Bolu illerimizden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurularınızda ve Ankaranın ilçeleri olan Sincan, Çankaya, Keçiören, Altındağ, Akyurt, Çamlıdere, Temelli, Etimesgut, Gölbaşı, Kalecik, Mamak, Karacaören, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Beypazarı ilçelerinden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuza dair tüm aşamaları ve prosedürleri Vize Merkezi sayfamızda inceleyebilir vize başvurunuz hakkında merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak içinde +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan veya ayko@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir? - Ankara

Demokratik Kongo seyahatleri için tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları pasaportları fark etmeksizin vize almak zorundadır yani Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Demokratik Kongo seyahatleri için vize almak zorundadır. Ülke bu yönden vize başvurusu yapan kişilerde ayrım yapmamaktadır.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır? - Ankara

Demokratik Kongo vize alımlarında başvuran kişiler belirli prosedürler atlatmak zorundadır. Bu prosedürler içinde belge hazırlamak, veri sunumunda bulunmak ve kişiye bağlı durumlarda başka talepler doğrultusunda konsolosluklarda bulunmak vardır. Demokratik Kongo ziyaretinde bulunacak kişiler pasaportu ve seyahat nedeni fark etmeksizin vize almak zorundadır bu nedenle kişiye bağlı değişim gösteren vize aşamalarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Vize başvurunuz için sizden istenilen her şeyi detaylı ve güncel bir şekilde aşağıda başlıklar içerisinde bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz Demokratik Kongo seyahatiniz için gerekli olan belgeler sizlerin Demokratik Kongo'ya gidiş nedeninize, pasaportunuza ve bunlar gibi bazı kişisel durumlarınıza bağlı olarak farklılık yaşayabilmektedir. Vize başvurunuzda sizden istenilen belgelerin tamamını seyahatinize ve diğer durumlarınıza uygun olarak öğrenmek için vize merkezimizin danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Danışman arkadaşlarımız vize başvurunuz için gerekli olan tüm belgeleri sizlere güncel ve detaylı olarak bildireceklerdir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri hazırlamanız esnasında da uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Demokratik Kongo ziyaretiniz sebebi ile yapacağınız vize başvurunuz için hazırladığınız belgeleri bizlere kontrol etmemiz için ulaştırmanız gerekmektedir. Belgelerinizi bizzat size en yakın şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz ya da kargo ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz vize başvuru belgeleriniz başvurunuzda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için uzmanlarımız tarafından kontrol edilirler ve Demokratik Kongo vize başvurunuzu kontroller sonrası sizler için gerçekleştiririz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Demokratik Kongo vize başvurusunda bulunan kişilerden herhangi geçerli bir durum olmadığı sürece veri sunumu talebinde bulunmaz. Bu aşamada vize başvurunuz için sadece sürecin devamı esastır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuzu yaptığınızda vize başvurunuz için bir ücret talep edilmektedir. Talep edilen ücret sizlerin Demokratik Kongo'ya neden gittiğine ve pasaportunuza bağlı olarak değişebilir. Vize başvurunuzun ödemesini dilerseniz sizlere en yakın şubemize gelerek kredi kartıyla ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz dilerseniz de EFT/ havale yoluyla vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Demokratik Kongo ziyaretiniz için vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süresi başlar. Bu süreç vize merkezimiz tarafından rutin bir şekilde kontrol edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında ise pasaportunuzu seyahatiniz için bizlerden teslim almanız gerekir. Pasaportunuzu isterseniz sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de dilediğiniz noktaya kargo ile pasaportunuzun gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi - Ankara

Demokratik Kongo için vize almanız sizlerden istenilen belge ve evraklar demektir. Sizlerden vize başvurunuz için istenilen her şeyi aşağıda vize maddeleri içinde bulabilirsiniz. Vize Merkezimiz vize başvurunuz için sürekli yanınızda olacak ve sizlere yardımcı olacaktır. Ankara şubemiz ve çevresinden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuzda dikkat etmeniz gereken bir kısımda vize başvurunuzu seyahatinize uygun olarak seçmeniz olacaktır. Vizenizi seyahatinize uygun seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemli bir kısımdır.

Demokratik Kongo vize başvurunuz için sizlerden istenilenleri daha detaylı öğrenmek ve vize başvurunuz için Vize merkezimiz kalitesiyle danışmanlık almak için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ya da ayko@vizemerkezi.com Web adresimizden bizler ile iletişim kurabilir merak ettiklerinizin yanıtlarını bulabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Ankara

Demokratik Kongo ziyaretiniz için gerçekleştirmiş olduğunuz vize başvurunuzun çıkış süresi sizlerin seyahat nedenine ve pasaportuna bağlı olarak değişim gösterir ayrıca konsoloslukların yoğunluk durumu ve tatil günleri de vize çıkış sürenizi değiştiren etkenler arasındadır. Demokratik Kongo vize başvurularının tek muhatap mercii konsolosluklar olduğu için onların yoğunluk durumları ve tatil günleri vize başvurularında önem taşır. Demokratik Kongo vizesinin çıkış süresi belirtilen durumlar haricinde 10 gün içinde çıkabilecek bir vizedir. Ancak belirtilen durumlar bu süreyi birkaç gün değiştirebilir. Vize başvurunuz hakkında, vizenizin çıkış süresi hakkında ve vize durumunuz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak Vize Merkezimizden vize başvurunuzda danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ve ayko@vizemerkezi.com Web adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Vize Merkezimiz vize başvurunuz için gerekli her adımda sizlerin yanında olacaktır.

Vize Merkezi Personel

Demokratik Kongo ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6094