İstanbul

Telefon

+902129635089

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Demokratik Kongo Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Sevgili Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Demokratik Kongo seyahatiniz amacıyla yapacağınız vize başvurunuzda gerekli tüm detayları inceleyebileceğiniz kaliteli ve ayrıcalıklı sayfamıza hoş geldiniz.

İstanbul ilimizden çevre ilçeleri olan Pendik, Güngören, Fatih, Eyüp, Kartal, Büyükçekmece, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Küçükçekmece, Maltepe, Şişli ‘ den ve Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Kırklareli, Yalova gibi çevre illerinden Demokratik Kongo vize başvurunuz için Vize merkezimize [email protected] Web adresimiz üzerinden ve +90 212 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Vize merkezimiz aracılığı ile İstanbul ve çevresinden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuzun tüm detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir?

Umuma Mahsus (bordo), Diplomatik (siyah), Hizmet (gri) ve Hususi ( yeşil) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Demokratik Kongo'ya seyahat edebilmek, ülkeye girebilmek için vize almak zorundadır. Ülke kişi ve pasaport ayırt etmeksizin tüm ziyaretçilerinden vize almalarını talep eder.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır? İstanbul

Demokratik Kongo seyahatinde bulunan herkes pasaportu fark etmeksizin vize almak zorundadır. Vize süreci başvuran kişinin belirli durumlarına göre değişebilmektedir. Bütün bu aşamaları öğrenmek ve vize sürecinizi incelemek için aşağıda bulunan başlıklara göz gezdirebilirsiniz. Vize başvurunuzda sizden istenilen her şeyi de yine aşağıda başlıklar altına bakarak bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Demokratik Kongo vize başvurunuzda sizden istenilecek belgeler sizin mesleki durumunuza, pasaportunuza ve Demokratik Kongo'ya gidiş nedeninize bağlı olarak farklılık gösterebilir. Belirtilen durumlar ve daha başka durumlar dahilinde vize başvurunuz için sizden istenilen belgeleri vize merkezimiz aracılığı ile +90 212 963 50 89 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek ya da [email protected] Web adresimizden bizlere ulaşarak danışman arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi hazırlarken ve belgelerinizi düzenlerken vize merkezimizin uzman çalışanları sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri bizlere ulaştırdığınız takdirde belgeleriniz herhangi bir eksiklik olmaması için kontrol edilir. Vize başvurunuz sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde onayınız doğrultusunda Vize merkezimiz tarafından gerçekleştirilir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize almanız için ödemeniz gereken belirli bir ücret vardır. Bu ücret sizlerin seyahat nedenine ve pasaportuna bağlı olarak farklılık gösterebilir. Vize başvuru ücretinizi Vize merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Başvuru ücretinizin ödemesini dilerseniz sizlere en yakın şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz dilerseniz de EFT/ havale aracılığı ile başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Değerli Vize merkezi ziyaretçilerimiz Demokratik Kongo vize başvurunuzun bu aşamasında ülke sizden herhangi bir sorun olmadıkça veri sunumu talep etmez. Vize başvurunuzda veri sunumunda bulunmayacağınız için konsolosluklarda da şahsen bulunmanız gerekmez. Vize Merkezimizin uzman danışmanları hazırlamış olduğunuz tüm belge, evrak ve formları sizler için konsolosluklarda onaylatacaklar dır.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yaptığınız andan itibaren vize merkezimizin uzman arkadaşları başvuru sonucunuzu takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığı anda ise pasaportunuzu isterseniz sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz de isterseniz de kargo aracılığı ile pasaportunuzun sizlere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi, İstanbul

Demokratik Kongo vize başvurusunda bulunan bireyler belirli evraklar, form ve belgeler hazırlamak zorundadır. Hazırlamanız gereken tüm bu evraklar, belgeler ve formlar sizlerin seyahat durumuna, mesleki durumuna ve Demokratik Kongo'ya gidiş sebebine bağlı olarak değişim gösterir. Vize başvurunuz için gerekli olan tüm belgeler, formları ve evrakları ayrıca vize başvurunuzda sizden istenilen ek tüm belgeleri detaylı ve güncel bir şekilde aşağıda maddeler içinde bulabilirsiniz.

Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuç alması için oldukça önemlidir.

 

Demokratik Kongo ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuzda vize merkezimizin kaliteli hizmetinden yararlanmak ve vize sürecinizi daha detaylı öğrenmek isterseniz +90 212 963 50 89 numaralı telefondan veya [email protected] Web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? İstanbul

Demokratik Kongo vizesi tüm vizelerde 10 gün içinde çıkan bir vizedir. Ancak konsoloslukların yoğunluk durumları, tatil günleri ve başvuru yapan kişinin kongo'ya gidiş nedeni ve pasaportu bu sürede değişikliğe neden olabilir. Vizeniz belirtilen tarihten sonra ya da önce çıkabilir. Vize başvurunuzu seyahatinizden en az 20 gün öncesinde yapmanız da vize sürecinizin önemli bir detayıdır. Vizenizin çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve danışmanlık hizmeti almak için +90 212 963 50 89 numaralı telefondan ya da [email protected] Web adresimizden Vize Merkezimizin istanbul şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp