Konya

Telefon

+902129635089

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Konya

Konya Vize Merkezi

Sevgili ziyaretçilerimiz, Demokratik Kongo vize başvurunuz için vize başvuru sürecinizi kolaylıkla bulabileceğiniz ve anlatılanlara net olarak ulaşabileceğiniz Vize merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Vize başvurunuz için Konya şubemiz başta olmak üzere Konya Ahırlı, Akören, Akşehir, Cihanbeyli, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Kadınhanı, Ilgın, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Altınekin, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Taşkent, Tuzlukçu, Yunak, Yalıhüyük ilçelerimiz ve komşu illeri Ankara, Eskişehir, Isparta, Antalya, Karaman, Niğde, Aksaray, Mersin gibi illerden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri, belge ve formları sizlere uygun bir şekilde detaylı ve güncel bir şekilde bulabilir vize başvurunuz için sizi bekleyen tüm aşamaları araştırabilirsiniz.

Demokratik Kongo vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve vize başvurunuz için gerekli olan her şeyi sizi karşılayacak tüm aşamaları detaylı ve güncel olarak öğrenmek için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak ya da [email protected] Web adresimizden merak ettiklerinizi sorarak bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve Diplomatik (siyah), Hususi (yeşil) Hizmet (gri), Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi herkes Demokratik Kongo ziyaretleri için vize almak zorundalardır. Vize alma zorunluluğu pasaport türü fark etmeksizin tüm bireyler için geçerlidir ülke girişleri vize almadan yapılamaz.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır?

Sizler için Demokratik Kongo vize başvurunuzu Vize Merkezimiz gerçekleştireceklerdir. Ancak vize başvurunuzun bazı aşamaları ve bazı prosedürleri bulunmanızı gerektiren ve sizlerin seyahat nedenine ve pasaportuna bağlı olarak değişim gösterecek prosedürlerdir. Vize başvurunuz için sizden istenilenlerin tamamını aşağıda başlıklar altında güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuzda gerekli olan belgeler sizlerin pasaportuna ve Demokratik Kongo'ya gidiş nedeninize bağlı olarak değişir. Vize başvurunuzun için gerekli olan belgelerin tamamına Konya Vize Merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Vize başvurunuz için sizden istenilen belgeleri hazırlamanız aşamanızda da uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazırlandığında son bir kontrolden geçmesi ve vize başvurunuzun yapılabilmesi için bizlere teslim edilmesi gerekir. Belgelerinizi bizlere kargo aracılığı ile ulaştırabilirsiniz ya da bizzat vize merkezi Konya şubemize gelerek belgelerinizi elden teslim edebilirsiniz. Vize başvurunuz belge kontrolünüz yapıldıktan ve bir sorun bulunmadıktan sonra tarafınızın da bilgi ve onayı ile yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuz için sizlerden istenilen ödemeniz gereken ücret, sizin pasaportunuza ve Demokratik Kongo'ya neden gittiğinize bağlı olarak değişir. Vize başvuru ücretinizi Vize merkezimiz Konya şubesine +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan ve [email protected] Web adresinden ulaşarak öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi EFT/ havale yoluyla ödeyebilir veya sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Demokratik Kongo seyahatçileri almak zorunda oldukları vizeleri için Biyometrik veri sunumunda bulunmak zorunda değillerdir. Vize başvurusunda bulunan kişiler herhangi bir sorun olmadığı ve ülke talep etmediği sürece veri sunumu prosedürünü gerçekleştirmezler.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız sizler için rutin ve günlük olarak takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlanmış ise pasaportunuzu bizlerden teslim almak için dilerseniz sizlere en yakında bulunan vize merkezi Konya şubemize gelebilir ve pasaportunuzu bizzat elden teslim alabilirsiniz dilerseniz de kargo ile pasaportunuzun sizlere ulaştırılmasını bizlerden talep edebilirsiniz. Ek olarak vize başvuru durumunuz vize onayınız açısından oldukça önemlidir.

Demokratik Kongo Vizesi - Konya

Demokratik Kongo vize başvurunuzda ülke sizden talep ettiklerini sizlerin pasaportuna ve seyahat durumuna bağlı olarak değişik talep eder. Vize başvurunuz da sizlerden istenilen tüm belge, form, evrak vb. şeyleri aşağıda vize maddeleri içerisinde bulabilir istenilenlere göz gezdirebilirsiniz. Demokratik Kongo ziyaretiniz için vize başvurusunda bulunurken de vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz oldukça önemlidir vize başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için bu detaya dikkat etmelisiniz.

Demokratik Kongo vize başvurunuzda merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak ayrıca vize başvuru sürecinizi detaylı olarak öğrenmek isterseniz +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ya da [email protected] Web adresimiz üzerinden bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Konya

Demokratik Kongo vizesi tüm pasaport ve vize türleri için 10 gün olarak belirtilmiştir. Ancak belirli aksi durumlar bu sürede birkaç gün değişime neden olabilir. Vizeniz konsoloslukların yoğunluk durumuna, tatil günlerine sizlerin pasaportuna ve seyahat durumuna göre birkaç gün erken çıkabilir ya da birkaç gün ileri tarihe ertelenebilir. Vize başvurunuz için bir önemli detay da vize başvurunuzun seyahatinizin planına uygun sonuçlanması için başvurunuzu planınızdan en az 20 gün önce yapmanız gerekmesidir.

Vize başvurunuz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve vize başvurunuzun uzman bir danışmanlık hizmeti eşliğinde yapılmasını isterseniz +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir vize başvurunuzu kaliteli bir şekilde Vize Merkezimiz Konya şubesi aracılığı ile yapabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp