Çorlu

Telefon

+902129635089

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Demokratik Kongo Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Vize Merkezimiz aracılığı ile Demokratik Kongo ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuz hakkında detaylı tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Vize Merkezimizin Çorlu şubesi olmak üzere, Çerkezköy, Hayrabolu, Ergene, Kapaklı, Marmaraereğlisi, Muratlı, Malkara, Süleymanpaşa, Saray ve Şarköy ve Tekirdağ, Edirne, İstanbul gibi çevre illerinden yapacağız Demokratik Kongo vize başvurunuz için tüm bilgileri sayfamızda net ve açıklayıcı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Vize başvurunuz da kaliteli ve uzman danışmanlık hizmeti almak için de bizlere [email protected] Web adresimizden ve +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kimlere Gerekir? - Çorlu

Demokratik Kongo ziyaretinde bulunacak Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ziyaretleri için vize almak zorundadır. Ülke pasaport fark etmeksizin herkesten vize talep eder.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır? - Çorlu

Demokratik Kongo vizesi, vize almak isteyen kişileri fazla yormayan ve çeşitli prosedürler barındırmayan bir vizedir. Vize başvurunuz için gerekli tüm detayları ve vize akış sürecinizi yazımızın devamında başlıklar içinde bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Sevgili vize merkezi ziyaretçilerimiz Demokratik Kongo için yapacağınız vize başvurunuz da gerekli olan evraklar sizin mesleki durumunuza, Demokratik Kongo’ya seyahat sebebinize ve pasaportunuzun türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Çorlu ve çevresinden yapacağınız vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri öğrenmek için vize merkezimizin Çorlu şubesi ile iletişime geçebilirsiniz. [email protected] adresimizden ve +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan Çorlu şubemize ulaşabilir kaliteli danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Demokratik Kongo ziyaretiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurunuz da ülke sizlerden veri sunumu talebinde bulunmaz. Vize başvurunuzun bu aşamasında herhangi aksi bir durum görülmedikçe veri sunumundan muafsınız. Veri sunumunuz haricinde Konsoloslukta da vize başvurunuz için şahsen bulunmak zorunda değilsiniz, Demokratik Kongo konsoloslukları randevu sistemiyle çalışır ve randevu almak bazen yoğunluk durumuna ayrıca tatil günlerine bağlı olarak zor olabilir. Vize merkezimizin uzman ekip arkadaşları sizler için konsoloslukta bulunarak vize başvuru evraklarınızı ve belgelerinizi onaylatır ve vize sürecinizde sizlere destek olurlar.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize merkezi sayfamızın değerli ziyaretçileri vize başvurunuzun bu aşamasında, Demokratik Kongo ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Vize başvurunuzun sonuçlanma, sonuca varma süreci vize merkezimizin uzmanları tarafından takip edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında seyahatiniz için pasaportunuzu bizden teslim almanız gerekir. Pasaportunuzu isterseniz sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da isterseniz kargo aracılığı ile pasaportunuzun adresinize gönderilmesini bizlerden talep edebilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuzun tüm aşamalarında yanınızda olduğumuz gibi bu aşamada da sizler ile birlikte olacağız. Demokratik Kongo için yapacağınız vize başvurunuzun ücretini vize merkezimiz aracılığıyla öğrenebilir aynı zamanda ödemenizi sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da başvuru ücretinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi - Çorlu

Demokratik Kongo vize başvurunuz için ülke sizden mesleki durumunuza, pasaportunuza ve seyahat sebebinize bağlı olarak belirli evrak, form ve belge hazırlamanızı talep eder. Vize başvurunuzu yaparken başvuru sürecinizi belirleyen en belirgin etken Demokratik Kongo'ya gidiş nedeninizdir. Vize merkezimiz ayrıcalığı ile Çorlu şubemiz ve çevresinden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuz da seyahat sebebinize uygun tüm belge, form ve evrakları aşağıda maddeler içinde bulabilirsiniz. Demokratik Kongo ziyaretiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurunuzda vizenizi seyahatinize uygun seçmeye özen göstermelisiniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için önem arz eden bir detaydır.

Vize merkezi ziyaretçileri vize başvurunuz hakkında daha fazla bilgiye kolaylıkla ulaşabilmek ve vize başvurunuz için kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için [email protected] Web adresimizden ve +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan Vize Merkezi Çorlu şubemize ulaşabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çorlu

Demokratik Kongo ziyaretiniz için vize başvurunuzu gitmek istediğiniz tarihten en az 20 gün önce gerçekleştirmelisiniz. Vize merkezimizin Çorlu şubesi ve çevresinden yapacağınız vize başvurunuzun çıkış süresi aksi durumlar olmadığı sürece tüm vizeler için 10 gün olarak belirtilmiştir. Ancak konsolosluğun tatil günleri, yoğunluk durumu, sizin seyahat nedeniniz ve pasaportunuz belirtilen günde farklılığa neden olabilir.

Demokratik Kongo vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak için vize merkezimizin danışmanları ile [email protected] Web adresinden ve +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan vize merkezimizin danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp