İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 89

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Demokratik Kongo Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Sevgili ziyaretçilerimiz, Demokratik Kongo vize başvurularınızda gerekli tüm bilgilere ve vize akış süresine erişebileceğiniz Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Vize merkezimizin sizlere sunduğu ayrıcalıklar ile yapacağınız vize başvurunuzda İzmir ilimiz en başta olmakla birlikte Bayındır, Bergama, Aliağa, Bornova, Beydağ, Buca, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Gaziemir, Kemalpaşa, Menderes, Tire, Balçova, Narlıdere, Dikili, Kiraz, Seferihisar, Çeşme, Kınık, Karşıyaka gibi ilçelerinden ve İzmir’in komşu illeri olan Balıkesir, Manisa, Aydın illerimizden yapacağınız vize başvurularınızda gerekli olan tüm detayları öğrenebilir vize akışınızı güncel olarak sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Vize merkezimizin İzmir şubesine ulaşmak için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ya da izmir@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz ve vize başvurunuz hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vize Başvurusu - İzmir

Demokratik Kongo vizesi Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahiplerinin almak zorunda kılındığı bir vizedir. Başvuru yapan kişiler pasaportuna ve seyahat durumuna bağlı olması fark etmeksizin seyahatleri için vize almak mecburiyeti içindelerdir.

Demokratik Kongo Vizesi Nasıl Alınır? - İzmir

Demokratik Kongo vize başvurularınızda yapmanız gerekenleri ve sizleri bekleyen tüm vize başvuru aşamalarını sizler için aşağıda başlıklar içerisinde düzenledik. Vize başvurunuzu yaparken sizlerin başvuru durumunuzun gerekli prosedürlerde etken rol oynadığını bilmeniz gerekir. Vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri sayfa devamında bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuz için gerekli olan belgeler sizlerin Demokratik Kongo’ya gidiş nedenine ve pasaportunuza göre değişim yaşar. Vize başvurunuz için sizden istenilen belgelerin tamamını Vize Merkezimizin danışman arkadaşları ile belirtilen adreslerden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz kısaca sizlerden istenilen evraklar, formlar kısaca prosedürler demektir. Demokratik Kongo vize başvurunuz içinde prosedür gereği sizden istenilen belgeleri hazırladığınız zaman belgelerinizi bizlere teslim etmeniz gerekir. Vize başvuru belgelerinizi bizlere dilerseniz kargo ile ulaştırabilirsiniz dilerseniz de İzmir ve çevresinde sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri bizlere teslim edebilirsiniz. Vize başvuru belgeleriniz başvurunuz esnasında herhangi bir sorun olmaması için kontrol edilirler ve Vize Merkezimiz sizler için vize başvurunuzu gerçekleştirir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru ücretiniz pasaportunuza ve seyahat sebebinize göre farklılık gösterir. Demokratik Kongo vizesi başvuru ücretinizi Vize merkezimizin danışmanlarından öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi ödemek için sizlere en yakın şubemize gelebilirsiniz ve ödemenizi kredi kartıyla ya da nakit olarak yapabilirsiniz. Veya isterseniz de vize başvuru ücretinizi EFT/ havale yoluyla ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurunuzun bu aşamasında konsolosluk başvurunuz için sizlerin bizzat gelip parmak izi beyanında yani veri sunumu beyanında bulunmanızı talep eder. Ancak Demokratik Kongo ülkesi ziyaretçilerinden vize başvurularında veri sunumu talep etmez. Herhangi aksi bir durum olmadıkça Demokratik Kongo vize başvurusunda bulunan kişiler veri sunumu beyanında bulunmazlar.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Değerli Vize merkezi ziyaretçilerimiz Demokratik Kongo için yapacağınız vize başvurunuzda sizlerin yanınızda olacağımız gibi vize başvurunuzun sonuçlanmasında sizler için takip edeceğiz. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığı anda pasaportunuzu bizlerden teslim almanız için dilerseniz sizlere en yakın Vize merkezi şubemize gelebilirsiniz dilerseniz de kargo ile pasaportunuzun tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi – İzmir

Demokratik Kongo vize başvurunuzda sizden istenilenler sizlerin seyahat nedenine ve pasaportuna bağlı olarak değişim gösterir. Vize başvurunuzda sizlerden istenilen her şeyi tüm belge, form ve evrakları ayrıca vize başvurunuz için talep edilenleri yukarıda vize maddeleri içinde güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuç alması için önemlidir vize başvurunuzda dikkat etmeye özen göstermelisiniz.

Demokratik Kongo seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda Vize merkezimin ayrıcalıkları ile tanışmak ve vize başvurunuzun detaylarını öğrenmek için +90 (212) 963 50 89 numaralı telefondan veya izmir@vizemerkezi.com adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Demokratik Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar? - İzmir

Demokratik Kongo vizesi çıkış süresi tüm vizeler için 10 gün olarak belirtilmiştir. Lakin seyahat nedeniniz, pasaportunuzun ve konsoloslukların yoğunluk durumları ayrıca tatil günleri belirtilen sürede değişim yaşatabilir. Vize başvurunuz belirtilen nedenler ve daha başka nedenlerden ötürü birkaç gün önce sonuçlanabilir ya da birkaç gün geç sonuçlanabilir. Vizenizin çıkış süresi hakkında daha fazla bilgiye Vize merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezimizin İzmir şubesi ve İzmir çevresinden yapacağınız Demokratik Kongo vize başvurunuz için daha fazla bilgiye güncel bir şekilde ulaşmak ve danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (212) 963 50 89 numaralı telefonumuzdan ya da izmir@vizemerkezi.com adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Demokratik Kongo ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6223