Gaziantep

Telefon

+90 (212) 970 50 76

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Bahreyn Vize Merkezi, Gaziantep

Bahreyn Krallığı vize işlemlerini Gaziantep ve çevre illerden gerçekleştirecek kişiler Bahreyn Vize Merkezi, Gaziantep ofisimize ulaşarak başvuru süreçlerini güvenle yapabilirler.

Bahreyn vizesi işlem sürecine dair merak edilenleri sayfamızdan öğrenebilir; daha fazlası için +90 (212) 963 50 76 numaralı telefondan uzmanlarımızı arayabilir ya da ofisimizi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vize İstiyor mu?

Bahreyn ülke sınırlarına bordo pasaportla seyahat edecek vatandaşlar Bahreyn vizesine tabidir. Diğer pasaport türlerinden biri ile Bahreyn Krallığı’na 90 günden daha kısa süreli seyahat edecek vatandaşlar ise vizeden muaftır.

Bahreyn Krallığı aynı zamanda kapıda vize uygulamasını da sınırlarda geçiş için yürürlüğe almıştır. Ancak sınır görevlilerinin yetkisinde olan geçişte sıkıntı yaşamamak adına seyahatinizi gerçekleştirmeden önce vizenizi almanız daha sağlıklı olacaktır. Kapıda vize uygulaması Bahreyn’de 15 günü geçmeyecek seyahatler için uygulanır.

Bahreyn Vize Merkezi Gaziantep Başvurusu

Bahreyn’e seyahat gerçekleştirecekseniz ve Gaziantep ya da yakın illerden birinde ikamet ediyorsanız Vize Merkezi aracılığıyla kısa sürede vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çalışma prensibimizde öncelikle hizmet talebinde bulunmak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşmanız gerekir. Devamında ise uzmanlarımızın size ileteceği mesajda belirtilen evrakların hazırlanması gerekir. Vize evrakları kişiye özel listelenmektedir. Aşağıda tarafınıza sunacağımız liste ise her vize başvurusunda talep edilen genel evraklardır. Kişiye özel evrak listenize ulaşmak için bize +90 (212) 963 50 76 numaralı telefondan ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bahreyn Vize Başvurusunda Gerekli Evraklar

 • Pasaport ve tüm pasaport fotokopileri
 • 2 adet beyaz fonda çektirilmiş biyometrik fotoğraf
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi ve nüfus kayıt örneği
 • Bahreyn vize başvuru formu, eksiksiz doldurulmuş ve imzalı
 • Özel şirket sahipleri ve ücretli çalışanlar için şirket bilgilerini gösteren evraklar ve 4A/4B hizmet dökümleri
 • Banka hesap dökümleri ve diğer gelir evrakları
 • Uluslararası seyahat süresini kapsayan seyahat sağlık sigortası
 • Bahreyn vizesi ücretinin ödendiğine dair evrak
 • Davet mektubu karşılığı gidenler için davetiye
 • Otel ve uçak rezervasyonları
 • Sponsor desteğiyle gidecekler için sponsora dair gelir evrakları

Bahreyn Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Bahreyn’e Türkiye içerisinden vize başvurusunda bulunan vatandaşların başvurularına dair işlem süreci ve karar yetkisi Bahreyn Büyükelçiliği tarafından yürütülmektedir. Bahreyn Büyükelçiliği’ne ulaşan dosyaların ortalama cevaplanma süresi ise 10-15 iş günüdür.

Türkiye ve Bahreyn Krallığı özelinde resmi tatiller, olası sistem arızaları, vize reddi gibi durumlar vize sürecinizi uzatabilir. Bu nedenle vize başvurunuzu en az 1 ay öncesinden gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Bahreyn Vize Ücreti

Bahreyn’e vizesine dair ücretler başvurmuş olduğunuz döneme, vize kategorisine ve seyahat süresine ve benzeri değişkenlere göre farklılık gösterebilir. Bahreyn güncel vize ücretlerine ofisimiz uzmanları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Bahreyn vize başvurunuzun ret ile sonuçlanması durumunda ya da seyahat iptali halinde ödemiş olduğunuz ücret iade edilmemektedir.

Son belirlenen Bahreyn güncel vize ücret detaylarına +90 (212) 963 50 76 numaralı telefondan bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Bahreyn Vize Reddi

Bahreyn Krallığı için yaptığınız vize başvurunuz ret ile sonuçlanabilir. Bahreyn vize başvurunuza ait ret sebebi belirtildi ise bu sebebi çözümleyerek yeniden başvuru yapabilirsiniz. Eğer verilen kararın yanlış olduğunu düşünüyorsanız itiraz seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Bahreyn vize başvurunuzun herhangi bir olumsuz sonuçla karşılaşmaması adına vize dosyanızı eksik evrak ile teslim etmemeniz oldukça önemlidir. Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz ile iletişime geçerek sürecinizin talep edildiği gibi gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bahreyn vizesine dair detaylı bilgi almak için Gaziantep ofisimiz ile +90 (212) 963 50 76 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp