Ticari Vize

Bahreyn Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Bahreyn vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Bahreyn vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Bahreyn vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Bahreyn vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Bahreyn Ticari Vize Belgeleri

Bahreyn’de iş ve ticaret yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Bahreyn ticari vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

Bahreyn vizesi için gerekli belgeler ise aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Bahreyn vizesi başvuru formu
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri
 6. Pasaport fotokopisi
 7. Çalışan kimseler için şirket bilgileri (ticari gazete, sicil, imza sirküleri)
 8. Bahreyn vizesi ücreti ödenti dekontu
 9. Banka bilgileri (hesap dökümü, yeterli para miktarı)
 10. Davet mektubu karşılığı gidenler için sponsor mektubu
 11. Uluslararası sağlık sigortası
 12. Firma ortaklık belgeleri
 13. İş sözleşmesi
 14. Konsolosluğa yazılmış vize istek dilekçesi ile seyahat sebebini ve tarihlerini gidecek kişinin adının ve masraflarının nasıl karşılanacağını anlatan belgeler
 15.  Sigortalı çalışanlar için SGK belgeleri
 16.  Şirket evrakları; (Vergi Levhası İmza Sirküleri, Ticaret Sicil Gazetesi, Ticaret Odası Oda sicil Kayıt Sureti, Faaliyet Belgesi)
 17. Gelir / zenginlik durumunuzun belgeleri (Banka cüzdanı, mektubu, fon yazısı, Tapu, ruhsat fotokopisi, Kredi kartı limitlerinin gözüktüğü ekstreleri.)
 18. Pasaportun resimli ve geçerli vizelerin olduğu sayfaların fotokopisi

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır.

Bahreyn vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Bahreyn vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; örneğin bir ay öncesinden yapmanız yararınıza olacaktır. Bahreyn vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Bahreyn vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

daha fazla göster

BAHREYN VİZE İŞLEMLERİ
Yükleniyor...