Ticari Vize

Ticari Vize

Bahreyn ticari vize Bayreyn'de ticari sebeple, toplantı, fuar ve benzeri faaliyetlerle bulunmak isteyen başvuru sahipleri için kategorilendirilmiş bir vize türüdür. Başvuru sahibi kişi seyahatine ilşkin evraklara ek olarak işini kapsayan mali ve faaliyet belgelerini de dosyasına eklemelidir. Bahreyn vize uzmanlarımız tarafından hazırlanan bilgilendirme sayfamızdan ticari vize işlemlerine dair bilgilere erişebilirsiniz.

Bahreyn vizesine dair diğer sorularınız ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için ise 0212 970 50 76 numaralı hattımızdan uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bahreyn Ticari Vize Belgeleri

Bahreyn’de iş ve ticaret yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve oturum izni olan diğer ülke vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Bahreyn ticari vize belgeleri aşağıdaki gibidir:

  • Pasaport varsa eski pasaportlar
  • 2 Adet fonu beyaz biyometrik fotoğraf
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Otel, uçak vs. rezervasyon evrakları
  • Bahreyn ticari vizesi ücreti dekontu
  • Şahsa ait banka bilgileri (hesap dökümü, yeterli para miktarı)
  • Davet mektubu ve sponsor mektubu

Bahreyn ticari vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız vize işlemlerinizi mümkün olan en erken bir tarihte başlatmanızı öneriyoruz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bahreyn vizesi başvuruları ortalama 10 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Ancak iki ülke nezdinde gerçekleşen resmi tatiller, olası ek evrak talebi ya da vize reddi sebebiyle süreç uzayabilmektedir. Bu nedenle vize başvurunuzu minimum seyahat tarihinizden 1 ay önce gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

120 saatte bahreyn vizesi

Bahreyn ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Bahreyn için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp