Turistik Vize

Bahreyn Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Bahreyn vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Bahreyn vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Bahreyn vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Bahreyn vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Bahreyn Vizesi Belgeleri

Bahreyn vizesi için gerekli belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Bahreyn vizesi başvuru formu
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri
 6. Pasaport fotokopisi
 7. Çalışan kimseler için şirket bilgileri (ticari gazete, sicil, imza sirküleri)
 8. Bahreyn vizesi ücreti ödenti dekontu
 9. Banka bilgileri (hesap dökümü, yeterli para miktarı)
 10. Davet mektubu karşılığı gidenler için sponsor mektubu
 11. Uluslararası sağlık sigortası

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır.

Bahreyn vize başvurunuzu mümkün olduğu kadar erken bir tarihte yapmaya dikkat etmeniz sürecin sağlığı için son derece yararlıdır. Çünkü vize başvuruları değişmekle birlikte en erken 7 ya da 10 iş gününden daha uzun sürede onaylanabilmektedir. Bahreyn ticari vize için gerekli belgeler ise öncelikle başvuru tarihinizden itibaren 6 ay geçerli olan ve boş sayfaları bulunan pasaportunuzdur. Pasaportunuzun yıpranmamış olmasına da dikkat etmeniz ayrıca önem arz etmektedir.

Yıpranmış pasaportunuzla vizeniz onaylansa bile ülkeye girişte sorun çıkması olasıdır. Bahreyn’e yolculuk etmek, tatil yapmak amaçlı gitmek istiyorsanız ve 90 günden daha az kalmayı düşünüyorsanız Bahreyn turistik vize almanıza gerek kalmadan ülkeye giriş hakkınız bulunmaktadır. Bahreyn ticaretin de yoğun olduğu ülkelerden biridir ve ticari amaçla ülkeyi ziyaret eden turist sayısı oldukça fazla olduğu için bu konuda gerekli bazı düzenlemeler yapılmıştır. Bahreyn’e ticari amaçla gidiyorsanız mutlaka Bahreyn ticari vizesi almanız gerekir. Ticari vize için şirketinizden davetiye, şirket banka hesap cüzdanı vb. birtakım ek belgeler de istenebilmektedir.

Bahreyn vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Bahreyn vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; örneğin bir ay öncesinden yapmanız yararınıza olacaktır. Bahreyn vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Bahreyn vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

daha fazla göster

BAHREYN VİZE İŞLEMLERİ
Yükleniyor...
Telefon
x