Turistik Vize

Turistik Vize

Bahreyn turistik vize başvurusuna dair hazırladığımız bilgilendirme sayfamıza hoş geldiniz.Bahreyn vize kategorisinden biri olan turist vizesi ülkeyi kısa süreli ziyaret etmek isteyen başvuru sahipleri için oluşturulmuştur. Bahreyn vize işlemleri kapsamında bu kategori için de Konsolosluk nezdinde başvurunuzu gerçekleştirebilir veya akredite yani anlaşmalı acenteler ile işlemleriizi tamamlayabilirsiniz.

Vize Merkezi Bahreyn uzmanlarımıza ulaşarak Bahreyn turist vizesi ve diğer vize kategorisindemerak ettiklerinizi sorabilir ve danışmanlığımızda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bahreyn turistik vize için hazırladığımız konu başlıklarını takip ederek işlemler konusunda genel bir bilgi edinebilirsiniz.

Bahreyn Turist Vizesi Belgeleri

Bahreyn turist vizesi belgeleri genel bazda aşağıdaki gibidir. Ancak vize başvuru dosyaları kişiye özel hazırlanmalıdır. Başvuru sahibine dair seyahat ve kişisel bilgi detayları vize başvurusunun incelenmesi sürecinde önem arz etmektedir.

  • Pasaport
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri
  • Pasaport fotokopisi
  • Bahreyn vizesi ücreti ödeme dekontu
  • Banka bilgileri (hesap dökümü, yeterli para miktarı)

Bahreyn Turistik Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Bahreyn vizesi başvurusu her ne kadar 10 gün içerisinde sonuçlandırılsa da minimum 1 ay öncesinden başvuru dosyasını işleme vermek en doğrusu olacaktır.

Bahreyn’e tatil yapmak amacı ile gitmek ve 90 günden daha az kalmayı düşünüyorsanız Bahreyn turistik vize almanız gerekmektedir.

Ülkeye uzun süreli konaklama için geçiş izninin verilebilmesi dosyanızın onayına bağlıdır. Bahreyn vizesine ret cevabı almanız süreci uzatacaktır. Ayrıca konsolosluk resmi tatil günleri, sistem arızaları da dikkate alıarak vize başvuru tarihi belirlenmelidir.

Bahreyn Vize Ücreti

Bahreyn'e seyahat amacınız ve kalış süreniz Bahreyn vize ücretini etkilemektedir.

Bahreyn turistik vize başvurunuza ret cevabı almaız durumunda vize ücreti iade edilmemektedir. Bu nedenle başvurunuzu profesyonel yardım alarak gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Uzmanlarımıza direkt ulaşmak için 0212 970 50 76 nolu hattı arayabilirsiniz.

120 saatte bahreyn vizesi

Bahreyn ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Bahreyn için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp