Form & Dilekçe

Form & Dilekçe

Bahreyn form & dilekçe kapsamında yer alan evraklar Bahreyn vize başvuru dosyasına eklenecek en önemli belgelerdir. Başvuru sahibinin seyahat sebebine, vize süresine ve diğer ayırt edici özelliklerine uygun şekilde düzenlenmesi gereken bu evraklar Vize Merkezi uzmanları tarafından Konsolosluğun talep ettiği detayları içerir şekilde düzenlenmektedir.

Bahreyn vize başvuru formu Bahreyn Konsolosluğu tarafından vize başvurusu gerçekleştirecek kişilerin kişisel, mali ve mesleki bilgilerini bir araya toplamak ve değerlendirmek üzere hazırlanmıştır. Bu bilgiler ışığında vize evrakları belirlenir ve vize başvurusu değerlendirilmesi de bu kanıtlar üzerinden devam eder.

Bahreyn vize formunda;

  • Vize başvuru sahibinin kişisel bilgileri,
  • Seyahat hakkında detaylar,
  • Otel ve diğer konaklama rezervasyonları,
  • Sağlık sigortası detayları,
  • İş ve eğitim durumu bilgileri,
  • Finans bilgiler,
  • Kişinin sağlık ve sabıka durumu hakkında sorular yer almaktadır.

Bahreyn e-vize için vize başvuru formu online (interaktif) doldurulur. Ancak vize başvuru merkezi ile başvuru gerçekleştirilecekse form çıktısı alınarak elle doldurulur ve imzalanır.

Bahreyn vize dilekçesi ise, başvuru sahibinin seyahat amaçlarını belirttiği, vize kategorisi bilgisinin verildiği, yanı zamanda seyahat tarihlerinin ve planının detaylarıyla anlatıldığı bir talep yazısıdır. Neden vize başvurusunda bulunulduğu destekleyici evrakları da işaret edecek şekilde aktarılmalıdır. Söz konusu dilekçe Konsolosluğa hitaben ve İngilizce yazılır. Verilen bilgiler kesin ve doğru olmalıdır.

Bahreyn vizesi işlemleri kapsamında talep edilen bu evraklarla kanıtlayıcı belgeler de dosyada bulundurulmalıdır. Dosya evraklarına dair diğer bilgiler için Bahreyn vizesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Form & Dilekçe hakkında daha fazla detay için bizi +90 (212) 963 50 76 numaralı hattan arayabilirsiniz.

Bahreyn ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Bahreyn için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp