Çanakkale

Telefon

+90 (212) 970 50 76

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Bahreyn Vize Merkezi, Çanakkale

Bahreyn Vize Merkezi Çanakkale şubemiz tarafından hazırlanan bilgilendirme sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızın devamında Bahreyn vizesi başvuru işlem süreçlerine, gerekli evrak listesine ve Bahreyn vize ücretlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi ofisimiz aracılığı ile Çanakkale merkez ve Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Eceabat, Lapseki, Gelibolu, Ezine, Gökçeada, Çan, Yenice ve çevre illerde gerçekleştirmek istediğinizBahreyn Elektronik Vize başvurularınızı danışmanlık hizmeti kapsamında tamamlamaktayız.

Bahreyn Vize Merkezi Çanakkale ofisimizden danışmanlık hizmeti almak, vize başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilmek ve uzmanlarımızla iletişime geçmek için +90 (212) 963 50 76 numaralı telefondan bizleri arayabilir ya da [email protected] adresimize e-posta ileterek danışmanlık talebinde bulunabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Bahreyn’e seyahat edecek olan Türk vatandaşları iki farklı şekilde Bahreyn vizesine sahip olabilirler. Birinci seçenek e-vize sistemi diğeri ise kapıda vize uygulamasıdır.

Bahreyn kapıda vize uygulaması için gerekli evraklar seyahatin sebebine göre farklılık gösterebilmektedir. Yapacağınız seyahatin türüne göre başvuru yapacak olduğunuz vize kategorisi de değişecektir. Bahreyn vize kategorileri;

  • Bahreyn Turistik vize
  • Bahreyn Ticari vizedir.

Başvurularınızın sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için vize türüne göre gerekli evrakların temini gerekecektir. Güncel listeler için ilgili vize türü sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bahreyn Vize Merkezi Çanakkale Vize Ücreti

Bahreyn Vize ücreti ülkeye yapacağınız seyahatin gerekçesine ve konaklama süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi ofisimiz uzmanlarıyla güncel vize ücretleri ve vize süreleri hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bahreyn Büyükelçiliği ve Konsolosluğu vize başvuru değerlendirme süresi ortalama olarak 7 ile 10 gündür. Ancak bu süre konsoloslukların iş yoğunluğuna, Bahreyn ya da Türkiye’nin resmi tatil günlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple Bahreyn’e seyahatinizden en az 1 ay öncesinde ofislerimizle iletişime geçerek başvuru işlemlerinize başlamanızı öneriyoruz.

Bahreyn Vize Merkezi Çanakkale Ofisinden Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bahreyn Krallığı’na gerçekleştirilecek seyahate ilişkin vize işlemlerini Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz. Ofisimizden yapacağınız başvurular için genel evraklar;

  • Geçerliliği olan pasaportunuzun taratılmış görüntüsü
  • Biyometrik pasaportunuzun net bir şekilde çekilmiş görüntüsü
  • Dönüş için satın almış olduğunuz uçak bileti bilgileri, uzmanlarımıza mail yolu ile iletmeniz yeterli olacaktır.

Tecrübeli Çanakkale ekibimiz Bahreyn vize başvuru ücretini ödemeniz akabinde sizler adına Bahreyn e-vize başvurunuzu gerçekleştirecektir. Ayrıca başvuru sürecine dair adım adım bilgilendirme sunacaktır.

Bahreyn Vizesi Kimler İçin Gereklidir?

Bahreyn Krallığı sınırlarına seyahat edecek olan Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport sahipleri 90 günü geçmeyecek olan ülke ziyaretlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Bordo yani Umuma Mahsus Pasaport hamilleri ise, Bahreyn’e gerçekleştirecekleri seyahatleri öncesinde seyahat sebeplerine uygun vize almak zorundadırlar.

Bahreyn Vize işlemlerini değerlendirme, inceleme ve sonuçlandırma sorumluluk ve yetkisine sahip olan tek kurum ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Bahreyn Ankara Büyükelçiliği’dir. Ayrıca, İstanbul’da Bahreyn Fahri konsolosluğu bulunmaktadır fakat fahri konsoloslukların vize süreçlerinde herhangi bir yetkileri bulunmamaktadır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp