Çanakkale

Telefon/Faks

0850 241 14 83

Eposta

canakkale@vizemerkezi.com

Bahreyn Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi olarak Bahreyn Vize başvuruları ile alakalı hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Bahreyn Vize başvuru süreçlerine, başvuru türlerine, başvuru için gerekli evrakların listesine ve vize ücretlerine kolaylıkla ulaşacaksınız.

Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi şubemiz aracılığı ile Çanakkale il merkezi başta olmak üzere çevre ilçeler olan Lapseki, Bayramiç, Ayvacık, Gelibolu, Ezine, Gökçeada, Biga, Eceabat, Çan, Bozcaada, Yenice ve çevre iller Balıkesir, Tekirdağ, İzmir, Edirne, Bursa ve Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Elektronik Vize başvurularınız danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek, başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilmek ve vize uzmanlarımızla irtibata geçmek için 0850 241 14 83 numaralı telefonu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca; Andorra, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bolivya, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Amerika, İngiltere, Kanada ve Elektronik Vize başvuru sisteminden faydalanabilecek olan tüm Dünya ülkeleri vatandaşları için Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi olarak uzman kadromuzla beraber vize hizmeti sunmaktayız.

Bahreyn Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Bahreyn Krallığına seyahat edecek olan Siyah (Diplomatik), Gri (Hizmet) ve Yeşil (Hususi) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız 90 günü geçmeyecek olan ziyaretlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilirler. 

Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Bahreyn Krallığına yapacakları seyahatleri öncesinde vize almak zorundadırlar. 

Bahreyn Vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisine sahip olan tek kurum ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Bahreyn Ankara Büyükelçiliğidir. Ayrıca, İstanbul şehrimizde Bahreyn Fahri konsolosluğu bulunmaktadır ancak fahri konsoloslukların vize süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri bulunmamaktadır. 

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Çanakkale

Bahreyn Krallığı’na seyahat edecek olan vatandaşlarımız iki farklı yol ile Bahreyn vizesine sahip olabilmektedir. Günümüzde birçok ülkenin başvurmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi ya da Kapıda vize uygulaması ile Bahreyn Krallığı seyahatiniz için gerekli olan vizeye sahip olabilirsiniz.

Kapıda Vize uygulaması için gerekli evraklar seyahat sebebine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Gerçekleştirecek olduğunuz seyahatin türüne göre başvuru yapacak olduğunuz vize türü de farklılık göstermektedir. Bunlar ise Bahreyn Turistik vize ve Bahreyn Ticari vizedir. Başvurularınızın gerçekleşebilmesi için gerekli olan evrakların güncel listeleri için ilgili vize türü sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Eğer belirtilen vize türleri içerisinde sizin seyahatinize uygun olan vize türünün hangisi olduğuna karar veremiyor ya da seyahat gerekçenize uygun olan başlığın bu seçenekler içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi şubemizi 0850 241 14 83 numaralı telefon ile arayabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine gönderecek olduğunuz e-posta ile uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Bahreyn Krallığı’na gerşekleştirilecek olan vize başvurularını dilerseniz kapıda vize ugulaması ile bireysel olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi dilerseniz akredite edilmiş olan Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi olarak sizler adına hiç bir zahmete girmenize gerek olmadan sizler adına Bahreyn Elektronik Vize başvurunuzu yapmaktayız.

Bahreyn Elektronik Vize başvurusunu sizler adına gerçekleştirebilmemiz için kapıda vize uygulamasında ihtiyacınız olan evrak kalabalığından kurtulmuş bir şekilde yalnızca;

  • Pasaportunuzun fotoğrafınızın bulunduğu sayfanın net bir şekilde çekilmiş fotoğrafı ya da taratılmış görüntüsü
  • Biometrik Pasaportunuzun net bir şekilde çekilmiş görüntüsü
  • Dönüş için satın almış olduğunuz uçak biletinin bilgileri, uzmanlarımıza mail yolu ile iletmeniz yeterli olacaktır. 

Tecrübeli ekibimiz başvuru ücretini ödemeniz sonrasında sizler adına Bahreyn Elektronik vize başvurunuzu gerçekleştirecek ve sizleri süreçle alakalı olarak düzenli olarak bilgilendireceklerdir. 

Bahreyn Vize Ücreti - Çanakkale

Bahreyn Vize ücreti seyahatin gerekçesine ve ziyaret süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi şubesi uzmanlarımızla güncel vize ücretleri ve vize süreleri hakkında iletişime geçebilmek için canakkale@vizemerkezi.com adresimize e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilir ya da 0850 241 14 83 numaralı telefonu tuşlayarak ofisimizi arayabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çanakkale

Bahreyn Konsolosluklarının değerlendirme ve sonuçlandırma süreci ortalama olarak 7 ila 10 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süreç konsoloslukların yoğunluk durumuna, Bahreyn resmi tatil günlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle seyahatinizin en az 1 ay öncesinde ofisimizle iletişime geçerek başvuru işlemlerinize başlamanızı tavsiye etmekteyiz.

Değerli ziyaretçilerimiz sizler için hazırlamış olduğumuz Bahreyn Vizesi ile alakalı bilgileri paylaşmış olduğumuz sayfamızı okudunuz. Paylaşılmış olan bilgiler dahilinde bizlerle iletişime geçmek ve rehberlik talebinde bulunabilmek için iletişim adreslerimizi kullanmanız yeterli olacaktır. 

Bizleri tercih ettiğiniz için Çanakkale Bahreyn Vize Merkezi şubesi olarak teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

bahreyn vize merkezi çanakkale

Bahreyn ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x