İzmir

Telefon

+902329700284

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Slovenya Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Vize Merkezi İzmir Ofisimize Hoşgeldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Slovenya vizesine İzmir’den başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Slovenya vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi İzmir ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Manisa, Afyon, Muğla, Balıkesir, Uşak, Denizli, Aydın, Antalya, Çanakkale’de ikamet eden vatandaşlar Slovenya vizesi işlemlerini Vize Merkezi İzmir şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da [email protected] e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Slovenya Vizesi İzmir Vize Merkezi

İzmir’da Slovenya vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Slovenya Vizesi Departmanımızı arayarak bilgi mail’imizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Slovenya vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: İzmir Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

İzmir Vize Merkezi Çalışma Saatleri

İzmir Vize Merkezi Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında, Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

İzmir’den yapılacak Slovenya vize başvurularında parmak izi ibrazı için Konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Slovenya vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakınız.

İzmir Slovenya Vizesi kaç günde çıkar?

İzmir’den yapacağınız Slovenya vize başvurularınız ortalama 15 iş gününde sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Slovenya vizesinin kaç günde çıktığı tamamen Konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin, vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Slovenya vizesine İzmir’den yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Slovenya vizesi için İzmir dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımız kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Slovenya Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Slovenya vizesine İzmir’dan yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

slovenya vizesi

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp