Slovenya Vizesi

Vize Merkezi Slovenya vize departmanı, göçmenlik ve göçmen olmayan tüm Slovenya vize türlerinde yani Slovenya vize işlemleri için danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Slovenya Vizesi

Slovenya Vizesi

3 ADIMDA SLOVENYA VİZESİ

Vize Merkezi 15 yılı aşkın tecrübesiyle, Türkiye'nin farklı bölgelerinden yapacağınız Slovenya Vizesibaşvurularınızın hızlı, güvenli ve olumlu sonuçlanması için danışmanlık desteği vermektedir. Slovenya Schengen vizesi için seyahat amacına göre farklı belgeler istenmektedir, bu sebeple seyahat amacınıza uygun olan evraklar ile doğru bir başvuru yapmanız vize işlemlerinizin olumlu ve zamanında sonuçlanması açısından çok önemlidir.Vize Merkezibaşvurunuz için gerekli olan 3 temel evrağın (Kişisel evraklar, Şirketi evrakları, Finansal evraklar)hatasız ve eksiksiz olarak hazırlanması, uzaktan form doldurma, dilekçe hazırlama, föy açma desteği verir.

Vize Merkezi vize işlemleri için ofislerimizi ziyaret edebilir, pek çok ülkeye yapılan vize işlemlerinin ayrıntılı bilgilerini alabilirsiniz. Slovenya vizesibaşvurusuiçin, uzmanlarımızdan yardım alarak föy açtırıp sizden istenilen belgeleri kargo yolu ile de bize iletebilirsiniz. Elimize ulaşan evraklarınızın incelemeleri yapıldıktan sonra, başvuru merkezinden adınıza vize randevusu alınacaktır. Parmak izi taramanız içinsize belirtilen tarih ve saat dilimlerinde Slovenya vizesi başvurunuz için belirtilen adreste olmanız gerekmektedir.

Başvuru sonrasında Vize Merkezi uzmanlarının öngörüleri ile beraber, Slovenya vizesi sonucunu bekleyebilirsiniz. En kısa sürede pasaportunuz ve arzu ettiğiniz bilgiler tarafınıza iletilecektir.

Slovenya Schengen vize tiplerinden, seyahat amacınıza uygun olan hakkında detaylı bilgi sahibi olup, doğru başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Slovenya Schengen Vizesi

Slovenya 21 Aralık 2007 tarihinden itibaren Schengen sisteminde yer almaktadır. Resmi pasaport sahipleri, diplomatik, hususi ya da hizmet türü pasaportları Slovenya’ya girişte vizeden muaftır. T.C. Umuma Mahsus (Bordo)pasaport sahipleri için ise, Schengen C vize türüne sahip olanlar içinSlovenya vizesine gerek yoktur. Avrupa Birliği ülkelerinde yer almış ülkelerin birinde sürekli konaklama hali varsa, ayrıca Slovenya vizesi almaları gerek görülmemiştir. Schengen vizesi olmayan TC vatandaşları için ise, vize almaları zorunludur. Slovenya sınır kapısında vize verme ya da bandrol tatbiki yapılmamaktadır. Vize Merkezi uzmanlarının sizlere sunacağı detaylı bilgiler ile prosedürlere takılmadan, size sunulan belgeleri hazırladığınız anda, Slovenya vizesi için ve Slovenya’ya giriş yapma adına sorun yaşamamanız temenni edilir.

slovenya vizesi türleri

Slovenya ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Slovenya Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?
  M. K., 11 Şub 2019, 15:29

  Merhaba. Ben Slovenya'da çalışmak istiyorum. Daha önce erasmus staj yoluyla çalışmıştım. Ama şu anki durumum staj vb. değil. Bu yaz başlamak istiyorum ve bu dönem mezun durumunda olacağım benimle birlikte gelmek isteyen arkadaşım da üniversite açık öğretime devam etmekte. Bu yüzden çalışma vizesi ile ilgili geniş kapsamlı bilgi almak istiyorum. Takip etmem gereken prosedür nedir, sırasıyla öğrenmek istiyorum. Maliyeti nedir? Vizenin kabul olma ihtimali nedir? Çalışma vizesi almak çok mu zordur? Çalışma vizesinde pasaport türlerinin farklı rolleri var mıdır? Yani örneğin yeşil pasaportun bordo pasaporta göre vize alma ihtimalinin yüksek olması gibi bir durum var mı? Sorularımı cevaplarsanız eğer çok sevinirim. Kafamın netleşmesi ve ilk olarak nereden başlayacağım konusunda bu soruların cevaplarına ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Erasmus Vizesi İçin Gerekli Belgeler
  Ö.S., 24 Ara 2018, 00:47

  Merhaba, bahar döneminde Erasmus programı ile Slovenya'ya gideceğim. Vize başvurusu için 300 EUR olan hibem dışında ek olarak bir garantörümün olması ve onun hesap dökümü gerekli mi? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Slovenya'da oturum izni almak
  O. B., 03 Ağu 2017, 14:06

  Merhabalar, ben Slovenya'da oturum izni alarak bir iş kurup çalışmak istiyorum. Yüksek lisans mezunuyum. Bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz? Teşekkürler, iyi çalışmalar. Saygılarımla.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Slovenya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp