Bursa

Adres

Kükürtlü Mahallesi Kükürtlü Caddesi No:3 Osmangazi/BURSA

Telefon/Faks

0 224 322 23 98

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Slovenya Vize Merkezi, Bursa

Vize Merkezi Bursa Ofisimize Hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, Slovenya vizesine Bursa’dan başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır. Slovenya vizenizi kolay bir şekilde Bursa’dan alabilmek için aşağıda belirtilen bilgileri dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak Bursa ofisimiz ile iletişime geçebilir vizenizi Bursa’dan alabilmek için gerekli koşulları öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgiler için lütfen çağrı merkezimizi arayın veya  bursa@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza yazınız. Öneri ve şikâyetlerinizi destek@vizemerkezi.com a yazarak görüşlerinizi yetkililerimizle paylaşabilirsiniz. İlgi ve alakanız için teşekkür ediyoruz.

Slovenya Vizesi Bursa Vize Merkezi

Bursa'da Slovenya vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

1.Adım: Vize Merkezi Slovenya Vizesi Departmanımızı arayarak bilgi mail’imizi talep ediniz.
2.Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
3.Adım: Hazırlamış olduğunuz Slovenya vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
4.Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
5.Adım: Edirne Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Slovenya vize başvurusunu Bursa’dan yapacak kişiler, ofisimizi mesai saatleri içerisinde kendilerine uygun olan zamanda ziyaret edebilirler. Ziyaret için vakti olmayanlar ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabilirler.

Edirne Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Vize Merkezi – Bursa ofisimizi;

Pazartesi, Cuma: 09.00 / 19.00 saatleri arasında,

Cumartesi günü 09.00 / 14.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Slovenya vizesi başvurularınız için Ofisimize yapacağınız ziyaretlerde randevu almanız zorunlu değildir.

Slovenya vizesi Bursa başvuruları için alınacak randevular hakkında

Bursa’dan yapılacak Slovenya vize başvuruları için randevu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Slovenya vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

Vize Merkezi – Bursa ofisimiz hakkında

Slovenya vizesi ve tüm dünya ülkelerin vize başvuru işlemleri üzerine hizmet vermekte olan Bursa ofisimiz Vize Merkezi ile Balkan Kongre Fuar Org. Turizm Sey.Ter.Dan.San.Ve Tic.Ltd.Şti. arasında yapılan bir iş birliği sonucunda bölge halkına daha konforlu bir hizmet sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.

İş birliği amacımız; Slovenya ve tüm dünya ülkelerinin vize başvuruları sırasında yaşanabilecek muhtemel problemleri ortadan kaldırmak veya asgari düzeye indirgemektir.

Vize Merkezi Bursa ofisimizin tüm sorumluluğu Balkan Kongre Fuar Org. Turizm Sey.Ter.Dan.San.Ve Tic.Ltd.Şti.'ne aittir. Memnuniyetinizi veya şikâyetlerinizi Balkan Kongre Fuar Org. Turizm Sey.Ter.Dan.San.Ve Tic.Ltd.Şti.'ne  bildirmeyi unutmayınız.

slovenya vizesi iletişim

Slovenya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x
POI