Adana

Telefon/Faks

+90 322 245 07 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

adana@vizemerkezi.com

Slovenya Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Slovenya Vize Merkezi Adana Sayfamıza Hoş geldiniz.

Adana ve çevre illerde ikamet eden T.C. vatandaşları ve Türkiye’de uzun süreli oturum izni olan yabancı vatandaşlar Slovenya vize işlemlerini Vize Merkezi Adana Şubesi aracılığı ile yapabilmektedirler.

Slovenya vize başvurularında bölge ayrımı vardır, bu nedenle ikamet ve çalışmakta olduğunuz yer bilgilerini Vize Merkezi temsilcilerimizle paylaşmanız size daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Adana, Afyon, Denizli, Aydın, Isparta, Muğla illerinde ikamet edenler Slovenya vizesi işlemlerini Vize Merkezi Adana Şubesi aracılığında yapabileceklerdir.

Slovenya vize departmanı çağrı merkezini ücretsiz olarak arayabilir veya Adana@vizemerkezi.com mail adresi üzerinden vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Vize Merkezi Slovenya departmanı deneyimli vize danışmanlarıyla başvuru sahibinin durumuna özel vize çözümleri geliştirir. Slovenya Adana Vize Merkezi departmanı Slovenya Konsolosluğunun belirlediği Schengen vize şartları kapsamında Slovenya vizesi başvurusu yapılarak ihtiyaç duyulan vizenin alınmasında başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Slovenya vize başvuru sahipleri, karışık vize prosedürlerine dair bütün işlemleri Vize Merkezi aracılığı ile gerçekleştirerek vize işlemlerinde zaman kaybının önüne geçebilmektedirler.

Slovenya Adana Vize Merkezi

  1. Adım: Adana Vize Merkezi Slovenya bölümü Çağrı Merkezimizi arayarak durumunuza uygun gerekli evrak listesini e-mail olarak talep ediniz.
  2. Adım: Bilgilendirme e-mailinde belirtilen evraklarınızı hazırlayınız
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Slovenya vizesi için gerekli evrakları Adana Şubemize kurye veya kargo ile veya şahsen ulaştırınız.
  4. Adım: Evraklarınız Adana Şubemize ulaştıktan sonra Slovenya vize randevunuz hızla alınacak ve gerekli bildirim tarafınıza yapılacaktır.
  5. Adım: Size bildireceğimiz randevu saati ve tarihinde biyometrik verinizi beyan ediniz.

Slovenya Vize Merkezi Adana Şubesi Çalışma Saatleri

Slovenya vize işlemlerini Adana’dan başvuru yaparak gerçekleştirecek kişiler, şubemizi mesai saatleri içerisinde randevu almadan ziyaret edebilirler. Zaman sıkıntısı yaşayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizi arayarak randevu talep ederek ofisimize gelebilirler.

Vize Merkezi – Adana ofisimizi;

Pazartesi, Cuma: 08.30 / 18.30 saatleri arasında,

Cumartesi günü 10.00 / 14.00 saatleri arasında ziyaret edebilir Slovenya vize prosedürleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Almanya vizesi başvurularınız için Ofisimize yapacağınız ziyaretlerde randevu almanız zorunlu değildir.

Slovenya vizesi kaç günde çıkar?

Slovenya vize başvuruları Adana ve İstanbul’dan yapıldığında işlem süresi genellikle 15 iş günüdür. Vize başvurularının yoğun olduğu dönemlerde veya istisnai durumlarda işlem süresi uzayabilmekte olduğundan Slovenya vize başvurusunun seyahate en az 1 ay kala yapılması tavsiye olunur. Slovenya vizesinin ortalama çıkış süresi olan 15 iş günü vize randevusundan yani evrak teslimi ve biyometrik veri ibrazından sonraki süreyi içermektedir.

Vize Merkezi Personel

Slovenya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz