Ankara

Telefon

+903129700284

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Slovenya Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Vize Merkezi Ankara Ofisimize Hoş geldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Slovenya vizesine Ankara’dan başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Slovenya vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi Ankara ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Bolu, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya, Yozgat, Nevşehir, Niğde, Çorum, Kayseri, Kastamonu, Karabük, Samsun, Trabzon, Giresun, Ordu, Sinop, Rize, Trabzon, Sivas ve Amasya’da ikamet eden vatandaşlar Slovenya vizesi işlemlerini Vize Merkezi Ankara şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da [email protected] e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Slovenya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Ankara’da Slovenya vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Slovenya Vizesi Departmanımızı arayarak bilgi mail’imizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Slovenya vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: Ankara Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Ankara Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Ankara Vize Merkezi Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında, Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

Ankara’dan yapılacak Slovenya vize başvurularında parmak izi ibrazı için Konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Slovenya vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

Ankara Slovenya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ankara’dan yapacağınız Slovenya vize başvurularınız ortalama 7 - 15 iş gününde sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Slovenya vizesinin kaç günde çıktığı tamamen Konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin, vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Slovenya vizesine Ankara’dan yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Slovenya vizesi için Ankara dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımız kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Slovenya Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Slovenya vizesine Ankara’dan yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp