Nijer Vize İşlemleri

Nijer Vize İşlemleri

Nijer'e kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Nijer seyahati gerçekleştirecek TC vatandaşlarının Nijer vizesi almaları gerekmektedir. Nijer Konsolosluğunun ekspres vize uygulaması bulunmazken Nijer vize başvuru işlemleri maksimum 8 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
 
Nijer vize işlemlerine ise bu ülkeye yapılacak olan seyahat tarihinden en az 20 gün önce başlanmalıdır. Nijer vize başvuruları ise Nijer Ankara Büyükelçiliği vize bölümüne gerçekleştirilebilecektir.
 
Nijer vize prosedürleri ile uğraşmadan vize almak ve Konsolosluğa şahsen gitmenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan vize kategorisini sorunsuz bir şekilde alabilmek için Vize Merkezi’nin Nijer vize işlemleri üzerine yürütmüş olduğu çalışmalar ile tanışabilirsiniz.
 
Nijer vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Vize talebinde bulunacak olan kişiler Nijer vizesi başvuru evraklarını başarılı bir şekilde organize ederek Nijer Konsolosluğu yahut Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu vize merkezlerine Nijer vizesi talebinde bulunabilirsiniz.
 
Nijer vize işlemlerine yeni alınmış pasaportunuz ile gitmeniz tavsiye edilir. 10 yıldan daha eski olan pasaportlarla başvuru işlemleri gerçekleşmezken, aynı şekilde yıpranmış ve hasar görmüş pasaportlarla da vize başvuru işlemlerinde bulunamazsınız.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
 
Nijer Konsolosluğu, vize başvuru işlemlerinizi onaylamış olabilir, ülkeye girişiniz ise ülkede bulunan sınır görevlilerinin sorumluluğundadır. Önerilen şartlara uymayan pasaportlar her daim seyahatinizin başarısız geçmesine neden olacaktır.

Nijer ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Nijer için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp