Gaziantep

Telefon

+902129636347

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Nijer Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Değerli ziyaretçimiz Vize Merkezi Gaziantep şube sayfasına hoş geldiniz.

Bu sayfa altında sizler için Nijer vize başvurularında ihtiyaç duyacağınız belgeler, ücretler, başvuru aşamaları hakkındaki tüm sorulara cevaplar bulmaya çalıştık. Umarız memnun kalırsınız. Vize Merkezi Gaziantep şubesi iyi okumalar diler.

Vize merkezi Gaziantep şubesi olarak; Karkamış, Oğuzeli, Yavuzeli, Nurdağı, Araban, Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslâhiye… gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Şanlıurfa, Osmaniye ve Hatay gibi çevre illerden de vize başvurusunda bulunacak ziyaretçilerimize hızlandırılmış vize hizmeti sunmaktayız. İlgili ilçelerde ve illerde ikamet eden ziyaretçilerimiz Gaziantep ofisimize +90 (212) 963 63 47 numaralı telefondan ulaşabilir ya da [email protected] mail adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır ? - Gaziantep

Vize Merkezi Gaziantep şubemize en çok gelen sorulardan biri olan Nijer Vizesine nasıl başvurabilirim? sorusudur. Başvurularınızı direkt olarak konsolosluğa yapabileceğiniz gibi, konsolosluk tarafından tam yetkilendirilen aracı vize şirketleri ile de yapabilirsiniz. Bu şirketlerden biri olan Vize Merkezi sizler için hızlandırılmış ve eksiksiz bir vize hizmeti sağlamaktadır. Vize başvurularını Vize Merkezi Gaziantep şubesi ile gerçekleştirecek seyahat severlerin gerekli tüm vize aşamalar uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve tüm süreç uzman kişiler tarafından izlenmektedir. Sürecin her anını eksiksiz bir şekilde bizlerle iletişime geçerek öğrenebilir ve sizde takip edebilirsiniz. Bizlere irtibata geçmek için lütfen yukarıda bahsi geçen iletişim numaralarını kullanınız.

Nijer Vizesi Kimlere Gerekir ? - Gaziantep

Nijer vizesi, Nijer seyahati planlayan tüm T.C Cumhuriyeti vatandaşlarımıza gereken bir vize türüdür. Nijer ziyaretçilerine kapıda vize uygulaması sunmayan bir ülkedir. Bu yüzden seyahat gerçekleştirecek tüm ziyaretçilerimiz ülke sınırlarını terk etmeden önce kendilerinden talep edilen vize işlemlerini yerine getirmesi en önemli önceliktir. Vize başvuruların firmamız aracılığı ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin tüm vize prosedürleri uzman ekibimiz tarafından izlenmekte ve takip edilmektedir. Nijer vizesine ihtiyacınız olup olmadığını kesin olarak öğrenmek için uzman ekibimiz ile yukarıda verdiğimiz iletişim numaralarından iletişime geçip en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Nijer Vize Türleri - Gaziantep

Nijer için alınacak kısa süreli vizeler iki türe ayrılmaktadır. Bunlar;

Bahsi geçen vize türlerinden sizin için en uygun ve ihtiyacınız olanı belirlemek için tek başınıza uğraşmak zorunda değilsiniz. Konuda uzman ekibimize ulaşmanız halinde ekibimiz sizin için en uygun vize türünü belirleyecek ve işlemlerinizi buna göre gerçekleştirecektir.

Nijer Vize Ücreti 2023 - Gaziantep

Nijer vize ücreti her yıl olduğu gibi Nijer Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenmekte ve yenilenmektedir. Başvuru tipinize, giriş sayınıza, amacınıza göre farklılık gösterebilen vize başvuru hakkında en doğru ve güncel bilgiyi almak için lütfen ilgili irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçiniz.

Nijer Vizesi Gerekli Evraklar - Gaziantep

Nijer Ankara Büyükelçiliği’nin istediği evraklar sizlerin vize türüne, seyahat içeriğine ve seyahat amacınıza göre farklılık göstermektedir. Nijer vize türlerinin genelinde ortak olan belgeler ise;

  • Hiçbir sayfasında yırtık veya hasar bulunmayan pasaport
  • Başvuru formu

Başvuru formunda beyan ettiğiniz bilgilerin Konsolosluk tarafından doğrulanmak istenilebileceğini aklınızda bulundurarak lütfen başvuru belgesinde verdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Konsolosluğun sizi arayıp bilgilerinizi teyit etmek istemesi halinde doğru bilgi vermeniz sizin vize değerlendirme sürecine doğrudan katkıda bulunacaktır. Vizenizin olumlu olarak yanıt alması için önemli aşamalardan biri verdiğiniz bilgilerin teyit edilebilir olmasıdır.

Nijer Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır ? - Gaziantep

Konsolosluğun yoğunluk durumuna göre Nijer başvuru sürecinin sonuçlanması uzayabilmektedir. Yaklaşık bir rakam olarak 8 iş günü süren vize değerlendirme süreci yoğunluğa bağlı olarak daha da artabilmektedir. Bu sebepten dolayı başvurularını Vize Merkezi Gaziantep Şubemiz aracılığı ile yapacak ziyaretçilerimiz için uzman ekibimiz en az 20 gün öncesinden gerekli randevuları almalarını ve başvurularını tamamlamalarını tavsiye etmektedir. Vize başvurularını şirketimiz aracılığı ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin gerekli belgeleri göndermeleri halinde tüm vize süreçleri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Vize Merkezi Gaziantep şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Nijer vize sayfasının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Şubemizden yapacağınız başvuruların uzman ekibimiz tarafından en hızlı şekilde ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirileceğini tekrardan hatırlatmak ve bizi seçtiğiniz için sizlere teşekkür etmek isteriz. Bunlar dışında kafanıza takılan diğer tüm sorular için irtibat numaralarımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi Gaziantep Şubesi şimdiden size iyi yolculuklar diler.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.